Breaking News - 6

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Nu ma descurajez, dar adevarul este ca pentru mine acea scena insemna ceva, nu stiu... un mesaj, am simtit ca trebuie sa ne prindem de ceva, de aceea s-a petrecut, de aceea a fost filmata, de aceea a fost bagata in film... era importanta, sa zic asa. Si ma uitam asa, din imtimplare la televizor, ca se uita Agata la acel documentar, desi ea nu se omoara dupa Hanna Montana... si i-am auzit vocea lui Ortega, am tresarit. Nici nu stiam ca el e regizor... si cind am vazut scena respectiva, mi-a venit sa pling... a darimat un mister. Dar mai sint altele!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Danat, da, nici eu nu cred ca daca 'traieste', a 'murit' ca sa se intoarca... Nici nu astept asta, nu stiu cum ar fi primit acest lucru, nu stiu cum s-ar putea intimpla... mai ales acel episod relatat de Latoya si preluat de presa cu Paris care a pus o jumatate de medalion la gitul lui (si era albastru pentru ca el era rece si al ei era purpuriu... si acum imi dau lacrimile cind imi aduc aminte)... singura cale de intors ar fi daca e sub protectie sau ceva de genul acesta, lucru care nu-mi pare credibil... Dar as vrea sa stiu ca, fara sa se intoarca, e acolo, undeva, bine... sau bolnav, sub ingrijiri, dar viu... si tot ce a facut a fost ca sa salveze omul de artist, asa cum am crezut de la inceput...

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Salutare fetele!Ce vesti mai aveti?Eu ma uitam pe youtube si-am gasit asta :



m-a amuzat tare mult,m-am gindit ca poate nu ati vazut-o.

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas
ISLAM DENOUNCES TERRORISM

I want to tell the world... a Story


Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Ancheta finalizata in cazul Michael Jackson...
http://ad.vu/r7bm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

incredibil cum unii isi bat joc de fani
http://www.youtube.com/user/Imissyouall09

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Ancheta finalizata in cazul Michael Jackson...
http://ad.vu/r7bm


De atatea luni oare doctorul sta cu bagajele pregatite sau cum? ("Fug, nu fug...mai stau putin..hai sa mai si lucrez intre timp...") O data la doua luni il anunta ca peste cateva saptamani o sa il acuze .

Pentru ca acel cont de pe youtube are succes, sunt de vina fanii care ii scriu respectivului, crezand sau sperand ca e EL.





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Da Purple si eu ma intrebam acelasi lucru.....cum Doamne iarta-ma fac astia cu dr? Cum ii zic?" Doctore , mai trateaza ceva pacienti ca mai dureaza pana te punem oficial sub acuzare".....vezi-ti de treaba ta ca te anuntam noi cand te bagam la zdup.Tare sun t curioasa cum se va termina.
Cat despre acei fani...ma enerveaza naivitatea lor ca sa zic asa.Cum pot fi atat de penibili si creduli.Oricat de tare mi-as dori sa nu fi murit,sa te agati de o chestie ca asta imi depaseste efectiv imsginatia lipsa de intelegere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Nu cred ca va fi acuzat doctorul, poate i se va ridica permisul de practica, dar nu cred ca va fi judecat si inchis... sau poate judecat da, dar nu inchis. Ar fi o premiera mondiala daca s-ar intimpla asta, pentru ca de ani buni de zile se musamalizeaza acest consum de medicamente... si mafia merge inainte: pacientul fericit, dar un pic mort!

De ce nu cred? Pentru ca nu a incalcat nici o lege administrindu-i propofol! Nu a incalcat pentru ca aceste legi nu exista nicaieri in lume! Sper doar ca Michael sa nu fi murit degeaba si sa se faca ceva in sensul asta, sa se dea legi aspre pentru prescriptii si procurari de medicamente care dau dependenta si care duc la distrugerea sau chiar moartea pacientilor. Poate ca se va recunoaste la nivel mondial ca aceasta reprezinta o problema, sociala in primul rind, dar si morala si etica si oricum am vrea noi sa o analizam... ca acest consum de medicamente nu este cu nimic diferit de drogarea cunoscuta si recunoscuta pina acum, ba as putea spune ca e chiar mult mai periculoasa in timp... ireversibila dupa cum vedem si ca au inceput sa moara oameni pe capete din acest motiv... In ultima jumatate de ani au murit doi artisti, au mai murit si altii inainte... pe astia ii stim, am auzit de ei... dar sint zeci de oameni, de tineri in special (ravagii face acest consum de medicamente prescrise printre tinerii montrealezi, de exemplu), care mor din exact acelasi motiv si nu-i stie nimeni... doar sufletele rupte durere ale parintilor, sotilor, sotiilor, copiilor si celor apropiati lor. Si in acest timp, aceasta categorie de medici isi 'trateaza' in continuare victimele in cabinetele lor private si costisitoare, isi contruiesc vile, conduc masini de lux, calatoresc in toata lumea si traiesc pe picior mare pentru ca nimeni si nimic in lumea asta nu-i acuza, nu-i baga dupa gratii, nu-i numesc asa cum sint, adica criminali... pentru ca nu exista nici macar o lege care pe baza caruia sa fie facut acest lucru. Trist, dar adevarat!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Hannen, stiam videoclipul si inca mai am asa, un sentiment anume vis-à-vis de acest Muhammad Ali... am mai scris prin vara despre el... chiar daca zilele astea sint trista si parca nu mai pot crede in scenariul meu preferat din ultima vrele, cel al inscenarii mortii lui MJ cu scopul de a scapa omul de artist.

L-am gasit pe acest MA in viata lui Michael in diverse etape... incit i-am acordat un rol important in acest scenariu...

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput