Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *19*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Moaaa, am o problema : Carina mea s-a indragostit !! A vazut pozele cu Aidan si e topita toata. A zis ca si inainte ii placea mult dar nu a vrut sa zica nimic pana nu era sigura.
Ei, asta e. Stiam ca va veni si clipa asta.
Felicitari Maria, ai un baietel incredibil de dulce.

Pupici.

Uka, cea mai fericita mamica
Printesa noastra Carina! .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Bunå!!

Noia m avut musafiri si am primit o groazå de cadouri mai ales juniorul..Ne-am simtit foarte bine cu ei..nu ne mai vazusem de mult..Bruce a fost foarte cuminte..a dormit cat mama a gatit ceva..si apoi a raz achiuit cu musafirii de i-au fermecat..Acum sta in balansoar si se uita la bradut

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

monikus te rog frumos sa nu intri in panica!

si carol mananca exclusiv san si azi a avut primul scaun saptamana asta.

incearca sa faci bicicleta cu piciorusele, masaj pe burtica in sensul acelor de ceasornic.

noi am mai incercat cu termometrul (dar mie mi se pare o practica absolut barbara si am renunat), cu supozitor cu glicerina pentru copii (o jmatate) si am avut succes o data ca a doua oara l-a scos si apoi n-am mai incercat, lass baby cate 5 ml pe zi (a functionat o singura data desi i-am dat copilului mai multe zile - e un produs natural cu decoct de pere si alte alea)... de azi am inceput sa-i dau latoza de la humana (2 lingurite dizolvate in 100 de ml de ceai de musetel din care am luat 70 de ml si m-am luptat toata ziua sa i-l dau). a vut scaun dupa ce i.-am dat 40 ml la pranz

Ioana de Carol Ioan

Pataniile noastre

Concurs PAMPERS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Ia uitati-va ce m-am desteptat eu intr-o zi,mi-am pus poze la semnatura,am invatat sa scriu numele fetelor cu negru inchis si am facut si colaje colaj am pus ultimul colaj,mai sunt in urma si e un filmulet cu Irinel cum gongane cu mine

LA MULTI ANI pentru sarbatoriti zilei si pentru IULIA petrecere frumoasa si multe cadouri,mami de tort nu mai zic nimik ca am salivat destul

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
BOTEZ IRINEL

o perioada din viata mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Buna seara

Am intrat si eu o fuga la voi cu scuze mari ca am pus pozele frumoasei CHIARA ADA initial in album privat (obisnuinta),
sa va pup pe toate ,
sa zic tuturor sarbatoritilor de azi
si sa zic o rugaciune pentru Raluca si puiul ei

Am ramas putin in urma (la capitolul 17 inca n-am citit ) ca am mai stat cu ai mei parinti care pleaca in we asta acasa . Ieri am fost o fuga la Ikea sa cautam bradut viu si am gasit dar sunt dezamagita ca sunt cam micutzi si in plus Ikea nu-i primeste inapoi dupa sarbatori, deci trebuie sa ma ocup personal de plantatul lui ... oare cand?!?! (cica si Romsilva vinde braduti vii dar nu am avut timp sa caut, stie cineva de astia ceva?!?!)
Si am gasit hainutze dragutze de Craciun pentru piticuti, am vazut ca va intrebati pe aici... am luat si eu una ca nu m-am putut abtine, pentru cine nu a reusit sa ajunga in carrefour, am pus o pozica cu ce am ales eu.

Sper sa revin curand... am stat mult si la nov.dec ca am avut galerie mare azi, ca a nascut una din dragele noastre mamici...

Cu drag


monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) il asteapta pe Mos Craciun

poze de azi de ieri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Selenico dar ce activa ai fost tu zilele astea, tare-mi mai place de tine
Claudia esti sigura ca-i viu tortul ala ? Eu am vazut pe aici ca poti sa iei ORICE de ornat prajituri si torturi dar nu ma asteptam sa poti face ceva asa frumos.
Petrecere frumoasa, cadouri minunate, dezastru prin casa minim si fericire maxima
Mangulico da' ce bine ca ai gasit si intr-un final un om capabil sa stie sa ia sange....
Liliachio abia asteptam poza cu Raducu la panou
Iuliko zici ca se distreaza Brucu cu musafirii, asa-i ? baiat de comitet
Am vazut si eu filmuletele Aidai ...si Erikutul pare multumit de leganus....eram sigura ca-i va placea...ca pare genul care mai atipeste asa dupa o masa copioasa....
Monis lasa ce-ai cumparat tu de la Carefour...ia zi, ai fost in brigada de vanatori de munte / vlastare voinice ale tarii, partidului, conducatorului iubit ????? (ca am vazut a doua poza si imi face impresia ca mataluta erai)

Vine Craciunul si noi deja am primit cadoul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Cu riscul de a-mi lua suturi in fund trebuie sa ma destainuiesc ca nu mai pot tine in mine.....
Eu sunt soacra cu 3 nurori dar cu un singur baiat
A vorbit gura fara mine si am promis baiatul asta in stanga si in dreapta....si Soniei de Adinus si Isabelei de Claudia si Chiarei de Andre...fara sa o vad .....
Acum nu stiu daca prea stimatele domnisoare mi-l mai doresc pe fiul meu pentru ca este putin cam grasun ....si sa nu le striveasca daca le pupa pe obrajori.....
Am hotarat sa-l las sa-si aleaga singur ...mai bine....
Dar de fapt vroiam sa spun ca am vazut-o pe micuta si delicata Chiara care este foarteeee frumusicaaaaa
Sper ca Davidelu sa stie ce sa-si aleaga ...ca eu nu ma mai bag

Vine Craciunul si noi deja am primit cadoul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

mada felicitari pentru colaj si semnatura.

Vine Craciunul si noi deja am primit cadoul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

ma bag si pe mailul comun sa vad ce mai e pe acolo de vizionat ca se pare ca netul meu vajaie

Vine Craciunul si noi deja am primit cadoul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui moni_iulia

raluci_b inca nu-l scoti afara? La noi a avut efect sab simplex.

Iulia iubitoare de Tudorita Mihaita(18.10.2009)
Romania- The land of choice
Poze






ba da pe terasa, stam la curteeparte, si pt ca el a fost mai mic a zis sa stau macar o luna pana sa-l duc in parc. altfel pe terasa zilnic, cand a fost soare l-am lasat si 1 ora afara

mamica implinita de Remus Andrei
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
poze cu noi

Mergi la inceput