Ultima manusa aruncanta...

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Eu iar nu va inteleg. Fetelor votante PSD, care e problema daca Basescu merge la OTV? Voi oricum nu il ascultati pe base, ci sorbiti cuvintele pline de intelepciune ale lui Goeana, deci mana pe telecomanda si urmariti-l pe unde se duce..GEOANA.

Eu una mi-as face niscai griji daca as fi fan geoana, pentu ca otv-ul e urmarit de muuulti romanasi cu drept de vot .

Ma rog...dar stie cineva cu PRO tv-ul,...ce-i?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

OTV....teveliziunea lui peste.
Hai sa fim seriosi. De ce nu l-a invitat basel pe geoana la o alta televiziune? pentru ca ii vor fi adresate intrebari la care nu vrea sa raspunda? a ales teveliziunea mediocrilor, teveliziunea urmarita de marea masa a celor ce pot fi prostiti pe fata. Era vorba aia de demult:"ne-ati prostit cu televizorul" asa si basel acum.
de ce nu l-a invitat la Nasu? Sau la Gadea?
L-a invitat in platou la Diaconescu....
deja imi vine sa

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

ambitioasa

Infertilitatea este o boala


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Adevarul este altul: Geoana a presimtit ca Basescu vrea sa-l bage in tomberon, in direct, la OTV.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

OTV....teveliziunea lui peste.
Hai sa fim seriosi. De ce nu l-a invitat basel pe geoana la o alta televiziune? pentru ca ii vor fi adresate intrebari la care nu vrea sa raspunda? a ales teveliziunea mediocrilor, teveliziunea urmarita de marea masa a celor ce pot fi prostiti pe fata. Era vorba aia de demult:"ne-ati prostit cu televizorul" asa si basel acum.
de ce nu l-a invitat la Nasu? Sau la Gadea?
L-a invitat in platou la Diaconescu....
deja imi vine sa

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

ambitioasa

Infertilitatea este o boala


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??





Tu crezi ca geoana ii adreseaza intrebarile lui base in functie de televiziune? S-a vazut aseara care pe care cand e vorba de conflict veerbal. Puteau la fel de bine vorbi in parcare la mall, tot aia era.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cortexia spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Tocmai am vazut conferinta de presa a lui Basescu
o puteti vedea la www.basescu-live.ro (inca nu au pus-o dar sper sa o puna)

Bineinteles, nici o televiziune nu a dat-o, in afara de OTV.

Basescu l-a invitat pe Geoana la OTV asta seara, unde, se pare, vor urma NOI DEZVALUIRI.

sa vedem daca ... Geoana are ...curaj si merge ca un barbat.



Merci pentru link

Geoana, dupa intilnirea de aseara, nici nu si-a revenit inca, de unde energia de a-l intilni din nou pe Base?

Imaginati-va cite replici noi ar fi trebuit sa invete intr-un interval atit de scurt...Fiti intelegatori!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Sint de acord cu voi. OTV e un canal pentru prosti! De ce nu profita Geoana de invitatia intr'un loc in care ar fi in largul sau nu pot intelege!

Invingem impreuna Romania bunului simt



aparent Basescu nu are asemenea scrupule

Ieri dupa confruntare a fost Stolojan la OTV. In fiecare zi cineva de la PDL. Sint disperati.

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Of..ma tem ca nu ati inteles exact postul lui Xeno

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Citat:
citat din mesajul lui ladyJ

Of..ma tem ca nu ati inteles exact postul lui Xeno


Hai sa ma mai explic. Majoritatea invitatilor OTV sufera de grave tulburari mintale. Aceeasi plaga afecteaza si majoritatea prezentatorilor Antena3.

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Cred ca Diaconescu urmareste forumul nostru si a vrut sa i-o faca lui Xeno:documentarul de pe ARTE despre Kapitalism tocmai ruleaza pe OTV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui inaioana

Cred ca Diaconescu urmareste forumul nostru si a vrut sa i-o faca lui Xeno:documentarul de pe ARTE despre Kapitalism tocmai ruleaza pe OTV

... pentru spectatorii francofoni ai postului OTV, ca vad ca nu-i subtitrat .

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput