Caritate - Michael Jackson & Fanclub - 3

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Bulinuta , o sa iti trimit banii din timp, sa poti cumpara cand doresti produsele.

As vrea sa vin cu tine, dar sunt cam departe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

ieri a fost o zi de cosmar...am plecat ne-am apucat de cumparaturi, m-au chemat inapoi la servici ...ma rog pana la urma au ajuns acolo toate cumparaturile, au mai ramas niste bani asa ca saptamana viitoare dupa ce maicile fac stocul acolo cu ce au primit o sa vedem de ce mai au nevoie
pup fetele

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Buna fetele!
Se indura cineva si de mine sa-mi dea niste detalii despre ce e vorba? SUnt in urma rau...
Bulinuta? Purple?
Multumesc







I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Alexia , pe e-mail-ul fanclubului sunt detalii despre ultima actiune a bulinutei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Multumesc Purple
Ti-am dat PM




I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

a vorbit azi verisoara mea, cea care tine legatura cu ei, si maicuta cu care a vorbit a zis ca deocamdata au mancare (a zis ca nu se asteptau sa primeasca atata mancaere) dar ar mai avea nevoie de detergenti, dezinfectanti si o masina de spalat, caci cea pe care o au s-a cam stricat. Noi mai avem ceva bani stransi si sper ca saptamana asta pe miercuri sa comandam masina macar ...aucm voi hotararti ce vreti, o puteti comanda si voi si plati prin OP...cum hotarati/decideti

va pup
alina

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Asadar, cum si ce fac cu banii pt. www.sfantairina.ro/" target="_blank">http://www.sfantairina.ro/?????

Observ ca exista pe site-ul lor un cont pt. donatii.
Ar fi mai bine sa ii trimit direct acolo si asa rezolvam mai repede, sau preferi bulinuta sa mergi tu data viitoare cand vei cumpara "provizii"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

Eu asteptam un smen si de la voi.
Eu pot sa comand masina aia de spalat si sa facem plata prin OP, daca poti...tu banii ii ai intr-un cont?
Eu plec saptamana viitoare si ma intorc abia pe 28 dar putem sa o rezolvam azi-maine.


bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

daca sunteti voi de acord uite ma gandesc ca o masina cam asa
http://www.domo.ro/Electrocasnice/Masini_spalat_&_Uscatoare/Masini_spalat_-_incarcare_frontala/Daewoo/Masina_de_spalat_Daewoo_DWD-M1231

ar fi ok...ma gandesc sa iti trimit eu restul de bani in contul tau si sa faci tu plata...sau cum sa facem?

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Mhhmmhmh...eu doar luni mai pot sa merg la banca. Mai puteam si azi, dar cum nimeni nu a spus nimic....

In alta ordine de idei, Alexia vrea sa mai trimita si ea niste bani insa are anumite inconveniente cu transferul lor. Pana te intorci tu sigur reuseste.

Cat costa aproximativ masina de spalat pe care ai gasit-o? Ajung banii din contul nostru (740 Lei + 10 Eur + Alexia 50 AUD)?
Ca sa platesc prin OP, ma gandesc ca imi trebuie denumire firma, nr de factura, etc.
Se pot rezolva si astea, nu? Adica sa iti faca factura si sa iti dea masina de spalat dupa ce eu am platit-o sau inainte, cu termen de plata. Sa nu fie probleme, avand in vedere ca trimit banii de pe persoana fizica si din alt oras.



Mergi la inceput