Caritate - Michael Jackson & Fanclub - 3

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

din pacate nu am reusit deloc sa ma organizez pentru Paste
vreau sa incerc o noua actiune de 1 iunie..
mai vreti sa incercam sa mai aducem bucurie in sufletele micutilor?
va pup si va urez
Paste Fericit!

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

bulinuta mi se pare super buna ideea, deci pe mine poti conta



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lori78 spune:

buna, fetelor! loredana sunt, am avut probleme de logare asa ca doar am citit ce ati scris, nu am putut posta.
ce ziceti, o ajutam pe diana, un fan mj?
aici puteti vedea cazul ei: http://dianaborboly.blogspot.com/
am cumparat bijuterii facute de ea, sunt superbe
o puteti ajuta cumparandu-i bijuteriile sau donand.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna

Am citit mail-ul de la bulinuta de pe e-mailul comun si am vrut sa va amintesc, ca au mai ramas bani in contul deschis pentru "Caritate" - 740 RON si 10 EUR.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

eu maine dupa-amiaza vreau sa merg sa cumpar mancare si sa o duc. daca vreti sa si participati sunteti invitate. daca vreti sa donati va rog sa ma anuntati.
va pup

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Buna, am citit si eu mailul, daca tot mai sunt bani in cont ce ati zice sa ajutam daca nu cu toti macar cu o parte?

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

pai daca banii mai sunt in cont, eu zic sa ii directionam pe toti. ca oricum sunt putini, daca ii mai si impartim....nu ajung nici acum, si nici alta data pentru o alta cauza. asa poate ne mai mobilizam sa mai adunam

eu sunt pentru a-i dona pe toti pentru cazul asta. pare un caz cu mare mare nevoie.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

total de acord! chiar ma intrebam acum o vreme daca mai sunt bani in cont ( asa tineam minte, dar nu eram sigura ), deci ma bucur ca s-a ivit ocazia de a fi folositi de catre cineva care are nevoie.



_

Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie.





www.youtube.com/watch?v=Yo2lzhB282Y" target="_blank">Tribute to an angel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

fetele eu azi plec mai devreme de la servici caci am de mers cu cupilu la dr, dupa care merg direct sa cumpar si ma duc la Sf irina.
Ne-am grabit de data asta pentru ca au sunat saptamana trecuta si erau in mare nevoie de hrana...deci nu mai am cum sa iau banii de la voi acum dar peste 2 saptamani in functie de cum se descurca cu ce le ducem acum putem merge din nou si v-am spus puteti veni si voi daca vreti.
stiu ca a fost din scurt dar noi le zisesem ca incercam sa ajungem marti-miercuri caci nu mai aveau mai nimic sa le dea de mancare si uite ca abia azi ajung la ei
va pup

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput