Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *18*

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monique02

Iulika impodobesti bradul ????

Monica, mamica de Teodora (04.09.06) si de surioara Andreea (20.08.09)


Da

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Mai fetelor eu sunt terminata cu Craciunul, il iubesc enorm si cum se tot aduce in discutie deja ard de nerabdare sa impodobesc bradul impreuna cu zbierila asta al meu

Si sa va spun ce am facut, i-am dat sa pape la 5 si ceva si apoi ne-am asezat la locul nostru pe paturica pe patul din dormitor si am avut aproape o ora de pupaceli si dragaleli si asa frumos a gangurit puiul meu , am observat ca daca eu vorbesc, tace si ma asculta. SI fara sa o fac intentionat, m-am intins langa el ochi in ochi si n-am mai spus nimic. Dragul de el mi-a prins mainile si a inceput sa gangure intr-o veselie, ii straluceau asa frumos ochisorii. Am avut asa un sentiment de parca imi spunea "mami te iubesc" Imi venea sa-l molfai tot

SI pentru ca acum a adormit ma bate un gand sa fac niste clatite . Nu ca as avea ceva sa-i dau lu injineru de mancare, da ma gandesc ca poate l-ar satisface si clatitele . Ca nu mai pot de pofta nu de alta...




Monica de Minune Dragos Alexandru (26.08.2009)pe pamant si de INGERAS Andrei in ceruri

POVESTEA NOASTRA

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Natalia nu doarme mai deloc ziua. Afara doarme binisor dar cum intru in casa se trezeste. In rest, mai atipeste cate 10 mins. Probabil pt ca doarme 12ore noaptea.


de Natalia (03.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 4mykids spune:

Luhtien, isabella daca e in casa isi petrece mult timp in leagan , doarme sau admira jucariile, caruselul functionaza cum zice si Dana pentru zambete si gangureli(la Iulia nu a functionat de loc),daca suntem afara in carucior doarme si cate 3 ore legate;
Claucia, multumim si voi sunteti tare scumpe si ne sunteti dragi ;
Luto, si pt mami si pt David;
Dana , daca vrei il anuntam noi pe mOs de doleantele tale ;
Am gasit ceva ce mi-a starnit amintiri placute uite aici puiut Iulia la 1 an si 3 luni ;


Claudia, mami de IULIA(04.12.2003) si ALEXANDRA ISABELLA(05.09.2009)



FETELE MELE DRAGI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Ioiii Selenico a fost buna supa dar am lasat-o cam groasa si m-a intrebat sotul de ce mancam 2 bucati de felul II

Iulikopai arata-ne si noua draga un colaj cu Bruculica sa se bucure si ochisorii nostri. si zi-ne ce faci acolo ....

Mada culoarea iti ofera distinctie in plus, e foarte faina si te prinde, mai ales floricele au fost mortale.
Piciul e colosal iar voi ati fost tare eleganti, daca nu era Iri in poze ai fi zis ca sunteti la nunta , Sa va fie de bine ! sunteti foarte frumosi

Mi-am dorit fericirea, am cautat-o si am gasit-o....se numeste David 13 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 4mykids spune:

Luto , trebuia sa-i spui sotului ca sa tina mai mult burta plina de aia cateodata se mananca 2 feluri doi, a fost oricum dragut,si bine ca apreciaza si nu comenteaza gustul mancarii ca ala e important;

Iulika, si noi ne apucam de el dar cred ca dupa ziua Iuliei ca nu as vrea sa mi-l darame copii ;



Claudia, mami de IULIA(04.12.2003) si ALEXANDRA ISABELLA(05.09.2009)



FETELE MELE DRAGI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Claudia distractia faina maine si asteptam si noi poze de la chefuiala.....poate se lasa si la voi fara astenuturi pe pat ca la tiza ta
Poza cu Iulia e minunata, ce par fain avea zici ca fusese la coafor

Mi-am dorit fericirea, am cautat-o si am gasit-o....se numeste David 13 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 4mykids spune:

Mi-a starnit niste amintiri ;
Da sper sa facem cat mai multe poze , iar casa va fi sigur un dezastru total , i-am zis sotului ca 2 ore eu plec de acasa siel se ocupa de copii .

Mama mea sa pus sa faca tortul de ciocolata , in forma de castel ornat cu My little Pony sper sa si iasa .

Mai am de facut un pic de spatiu in camera Iuliei si cam gata cu curatenia, la mine in baie fac in maine dimineata.
Intradevar Iulia a avut un par tare frumos tot carliont pana i-am tot tuns din ele si sa indreptat, dar ei i place mai mult asa.




Claudia, mami de IULIA(04.12.2003) si ALEXANDRA ISABELLA(05.09.2009)



FETELE MELE DRAGI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Vaiii claudia ce frumusete de copil . Este exact cum imi imaginam eu fetita mea (pe car enu o voi avea niciodata ). Ce par, ce obrajori si ce ochi




Monica de Minune Dragos Alexandru (26.08.2009)pe pamant si de INGERAS Andrei in ceruri

POVESTEA NOASTRA

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Bunå fetelor !abia acum reusiy så tecuperez..dar nu mai tin minte nika..noi avem ''treabå'' pe aici..nu va spun ce facem noi acu pt ca o så ne credeti nebuni cu totul adica pe mine mai mult..




www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå




Stiu eu,stiu eu....impodobiti bradutul.
Iar in cazul in care n-am nimerit-o ,sa stii ca pe 6 dec astept pozele cu bradutul (stiu eu ca ai zis odata ca il faci de Mos Nicu' )

Salutare
Sunt intr-o forma de zile mari...si tin de ea cu dintii,sa nu plece,ca tare-mi place

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si Razvan (21 august 2009)


Mergi la inceput