In Banat la noi acasa (14) Sarbatorim si Daruim

In Banat la noi acasa (14) Sarbatorim si Daruim | Autor: claudia74

Link direct la acest mesaj

www.youtube.com/watch?v=A2_odMCXvN8" target="_blank">BANATULE COLT DE RAI

Banatencele:

Angy11 : Timisoara(Chisoda-jud. Timis)
Himmelsduft : Timisoara
Yasmine : Lugoj
Claudia74 : Timisoara (sat Pustinis)
Gabirus : Timisoara
Ela03 : Timisoara (sat Cruceni)
L5845 : Resita
gonghy : Timisoara
digutix : Timisoara
Pisicuta : Timisoara
Giova : Timisoara
Mirona : Timisoara (Otelu Rosu)
Cristina_OR : Otelu Rosu


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62275&whichpage=1" target="_blank">cap.1
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65559" target="_blank">cap.2
www.desprecopii.com/forum/post.asp?method=Reply&TOPIC_ID=68380" target="_blank">cap.3
www.desprecopii.com/forum/post.asp?method=TopicQuote&TOPIC_ID=70776&FORUM_ID=51" target="_blank">cap.4
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73074" target="_blank">cap.5
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74662" target="_blank">cap.6
cap.7
cap.8
Cap.9
Cap.10
Cap.11
Cap.12
Cap.13

LA CEREREA MAI MULTOR BANATENCE INIMOASE AM REDESCHIS SUBIECTUL, UREZ TUTUROR SEDERE PLACUTA SI LA CAT MAI MULTE POSTARI!

GOASTA NOASTRA DA SUFLET : monica-elizabet

Molaraiele noastre
Intalnire banatence august 2009

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

Claudia, multumesc ca m-ai adaugat si pe mine in listuta.ma simt foarte onorata si simt intr-adevar ca fac parte din grupul vostru unit.
petrecere frumoasa in continuare, eu trebuie sa fug la treburi.

Cristina, mamica lui Denis Mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Wooooow! Ce s-a animat atmosfera pe la noi

Nu mai stiu la cine ce vroiam sa zic, asa ca o iau in ordine aleatoare:

Mihi: noi il avem pe aureus, am mai pove noi despre el, bata-l vina! Asa ca ma inscriu la un stafilococcinum. La noi nu se gaseste? Ai cautat?

Clau: la Noni e de copilasi mai micuti, cel putin mie asa mi s-a parut, parca nu prea e pentru ai mei. Alte locuri de joaca nu mai stiti prin oras? Am dat un Google si am gasit asta:

http://www.planetapiticilor.ro/index2.htm

Ce ziceti? Facem o iesire acolo? A mai fost cineva?

Si tot pentru Clau: ia fa tu o lista cu zile de nastere, sa stim sa ne felicitam

Cristina, eu iti tin pumnii sa fie ok ala mic. Pentru astm ati putea incerca la salina. Din aia naturala sau din asta artificiala, ca mai nou avem in toate orasele mari, inclusiv in Timisoara.

Diana, zici ca fiica-ta il simpatizeaza pe Lucas? Pai pare o nora cumintica, asa ca nu am nimic impotriva

La Eva din pacate nu pot colabora, are o feblete la scoala . Dar Pisicuta, daca iti place de ea, ti-o mai dau din cand in cand imprumut sa vezi cum e sa ai si fata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Gabi - la noua locatie au adus un topogan IMENS dintr-acela gonflabil - asa ca ne dam si noi adultii pe el - nu numai copiii - deci nu cred ca nu l-ar adora si Eva pentru o ora.

las ca fac azi poze si vi le dau la vizionat - sa va faceti o idee.



lucrusoare de vanzare - reduceri de pret

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

mama mia cat ati scris....am citit in fuga, dar dupa ce hranesc gogoasa revin.
pana atunci:
Claudia mama daca tot vii tu din germania nu-mi iei si mie crema cu pricina? nici nu mai stiu cum se numeste, musai sa caut in urma.
Mihi vezi ca pt. stafilococ auriu este remediu homeopat: Staphylococcinum CH200. Marco are in gat si mi-a zis Malai sa-i dau 3 granule 2 zile la rand. Nu stiu daca am scapat sau nu de el, ca nu i-am mai facut exudat. oricum, asa la 2 luni ii mai dau...sa fiu sigura.
Pt. otita iar am auzit de un remediu homeopat super OTovowen, cica trece rapid si e mai bun decat antibioticul.
Ziceai de remediul pt. streptococul alor nostri...la noi nu cred ca este...m-il recomanda dr.
Cat costa dincolo? tie ti-l aduce cineva? sau cum faci? e ok sa-l impartim, dar unde tinem pastilele scoase din recipientul lui? sunt tot granule?
Miro nu cred ca venim...Edi e crizat cu dintii si zau de fac fata la amandoi.
gabi e misto la planeta piticilor. acolo i-am facut anul trecut ziua la Marco. se poate merge si in timpul sapt.? nu cred...doar daca vorbim si inchiriem spatuiul respectiv pe 3 ore in weekend. cel putin asa era cand am vorbit noi anul asta in ianuarie.

gata...urla haplea...revin dupa...

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Giova cremele Mihi stie mai bine, eu am fost traducator numai,ea m-a rugat sa caut aici: mercurialis si graphites parca nici numai stiu, deci eu nu folosesc asa ceva si oricum in prospect nu scria ca ar fi ptr asa ceva dar na Mihi stie si ea le foloseste.
Am fugit la masa, acusi vine trupa si papam.
O seara faina va doresc, trupaaaaaa mareeeeeee

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Miro suna bestial...sa faci poze, poate vineri il duc si eu. poate sa ramana si singur acolo?
Mersi pt. pontul cu crema...nu e scumpa defel.
Claudia mersi pt. ca m-ai trecut in lista.
mama mia ce de bunataturi...salivez pe tastatura.
Mihi si eu vreau sa merg la Boia pt. picioare...dar sa nu se atinga de ciucurelul copilului.
Cred ca e de acortd dr. noatra, doar si lui marco mi-a dat pt. stafilococ, exact remediul lui. dar as inclina pt. CH200, ca e mai puternic, si din 2 doze am terminat cu el.
Cristina of saraca de tine cat ai tras cu Denis...si mie mi-e groaza de anestezie generala la pitici,. si in general....
Gabi unde este salina artificiala in Timisoara?

gata pauza, merg sa termin spanacul pt. marco.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Miro...tu de cate ori ii dai...mai bine zis zi-mi cum o folosesti tu..cat are priki tau acu?

Giova aici stiu ca sunt remediile si stafiloccocinum si streptococcinum...dar sunt pt toata gama de streptococi sau stafilococi...pe cand cele de care vorbeam io...sunt fix pt stretococul sau stafilococul respectiv...pretul poti sa-l vezi acolo in link...stai ca-ti dau iar linkul...numa ca mie imi aduce cineva din germania nu comandat de pe net dar tot pe acolok se invarte pretul... http://www.remedia.at/homeopathy/a2380.html?order=1 si vreau ambele dilutii

Gabi de acord...iti trimit si tie link.. http://www.remedia.at/homeopathy/a1929.html?order=1 ..poze poze...sau sunt secrete?

Cristina esti o dragutza...

laurelu... cum mai esti?

Dia...sa-mi trimiti pe pm id-ul tau sa te bag si io in lista...

Pisi pisi...pe unde torci?

L5845 ...laura din resitza...disparusi..

Ela...idem

Clauuuuuuuu sper ca fusasi fericita azi de ziua ta...cum te distrasi?

Chiar de Angy fondatoarea subiectului ...ce mai stiti?

va pup

mihi 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Fetili, am urcat pozele online:

http://picasaweb.google.com/gabby.rus/Forumista#

Clau, pui tu linkul in prima pagina?

Mihi, ai dreptate, avem cateva fete care trag chiulul ... dar apar ele.

Laura, ce face Maya? Cum stati cu tusea? Pupam zapacita mica si dulce Si pe aia mare la fel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Frumoase poze...mama ce i-ar fi placut si lui Marco cu atatia baieti in jur.
sper sa nu ratam urmatoarea intalnire cu kinderii.



_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput