In Banat la noi acasa (14) Sarbatorim si Daruim

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:



Maaaaaaammmmmaaaaaaa cat ati putut sa scriatzi.....decalotari,creme,mancarici,homeopati,intalniri soldate cu " succesuri" .....mey da voi o tineti numa intr-o dixtractie

Meeyyy io nu avusei timp de comp ca numa treburi care ma luara asa ca din oala am avut si vazui ca fusara neshte sarbatoriti.
La multi ani cuscra,cu sanatate,bucurii si fericire si inca 1000 de ani de aci incolo fara reparatii!!!!
Acilea o dedicatiune pt tine:



Si inca una pentru dor de casa



La multi ani Andreas de ziua numelui,sa fi cuminte si sa asculti de parintii tai.

Fetelor Maya mea are serbare pe 11 dec am dat si la lucru rochita de fulgusor de nea si bubu a facut laringita imi vine sa imi trag pumni in cap dar sper sa mi se faca bine draga lu' mama.
No momentat atata am putut sa scriu ca e tarziu si fug sa imbaiez fata.

PS: Bun venit fetelor!!

Noapte buna dragelor!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Bun venit..........Noapte buna.......fata iara esti muci offfffffff nu se mai gata la tine :((( mersi de dedicatiuni valoroase mai otzara si ajung pe Pamantul Fagaduintei ptr mine asa e nu radeti
Haidati sa bem o cafa cu caimac si sa ne apucam de treaba :



io am cat caru, maine am musafiri niste nemti de prin vecini si sambata chef de chef cu romani si vreau atatea sa pregatesc nu stiu cum ma organizez ca ma cam doare tartacuta, ieri am baut si niste vin si apoi radler (lemonbier)
Gabelu ti-asi putea trimite niste poze de asta vara de la intalnirile noastre sa le incarci acolo ce zici, hai ca pun linkul pe first page mintunas.
O zi frumoasa va doresc fetele dragi.

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Clau, trimite linistita ca le urc si pe alea, sa fie toatele la un loc. Mai trebe sa scriu si sub fiecare poza ce si cum, ca sa stie lumea cine ni-s.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Bei, voi ieri ati facut norma pe toata saptamana si acum sunteti toate mukles?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:



Citat:
citat din mesajul lui gabirus



Bei, voi ieri ati facut norma pe toata saptamana si acum sunteti toate mukles?





Ca bine graisi coana draga

Fetelor io azi noapte asa m-am panicat,doara stiti voi cat mis io de panicoasa ca o tusit copkila asta a me de la 2 pan' la 2.40 continuu de am zis ca fras capat.Nu stiu ce fras sa ma mai fac cu tusea asta a iei....cred ca pana la urma ajungem tot pe Singulair cateva luni pana o pun pe picioare si nu se mai apropie de noi bronsita asta nenorocita
Da las ca nu ma LAS io la -ii astia de virusi nenorociti.

Iaca ce ascult eu acu'



Merg sa halesc ca vreau sa bag o tura de shopinguiala prin Selgros,Real poate ma intalnesc cu Mosu'
Vorbim cand revin



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gonghy



Citat:
citat din mesajul lui gabirus



Bei, voi ieri ati facut norma pe toata saptamana si acum sunteti toate mukles?



fata io is pana in dinti la bucatarie



Da las ca nu ma LAS io la -ii astia de virusi nenorociti.







asa fata pe ei pe mama lor


nu stiu ce iese din mesajul asta

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

eu asi sparge ceva pe asta :





am o stare de cacao, toata casa mi-e intoarsa exact ce imi lipsea, am agatat un tovaras de joaca de la gradi ptr Andi
Spor la shopping iubita si trage-l de barba pe Mos Cracila si de la mine .

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:





INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

the best in town




am tuns-o pana nu iau rosii in freza

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Ioi ce imi place de voi, ati dat-o pra rockaiala!

Clau, party virtual! Sunt si eu cu tine



Mergi la inceput