Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (355)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Ahhh,si am vazut si familionu' de la Cluj,ce frumuseti,mai-mai plus un ciufulit de mami BettylinaVai-vai-vai,mami,va fi coada la usa ta!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Antalya 2009
Nasi 2009
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Vad ca scrieti nu gluma, credeam ca v-am speriat cu vorbaria mea.

Yaia, programul meu incepe la 9, teoretic am o ora de pauza. Cat despre tata, sper sa il conving, deocamdata e in negare, dar nu il las eu. Aaa, sa nu uit. Si daca iti ziceam ca e greu cu copiii pe masura ce cresc, tot ai fi facut o delfinasa. Asa ca bucura-te de ei, si om vedea noi cum trecem toate etapele.

Erina, daca as stii de unde se ia rabdarea asta zau as face stocuri. Eu stau prost la capitolul asta. Cat despre cumparaturi, pai cred ca iesiti si voi destul de des ca prea aveti poze din Mall. La Peek&Clopenburg nu ai gasit ce cautai?

Cumatra, sa inteleg ca eu nu sunt nostima?! Te pomenesti ca sunt artagoasa. Hmmmmm.

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Hai mai cumatra ca Andrei a fost pasnic, nu s-a dat la "Atuna". Dar s-au jucat frumos si pasnic, ceea ce nu ma asteptam ca il stii pe atomicul meu cum e.

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Haideti ca am bagat si nasul la poze (numai chef de munca nu am).

Am inceput cu frumoasele japonici, sunt absolut minunate. Sunt atat de frumoase pozele impreuna, iar Erika cu baticut m-a cucerit definitiv.

Am vazut si nazdravanii scumpi la Busteni, doamne ce debandada au facut, nu e de mirare ca se streseaza Sabina. Glumesc! Am recunoscut atmosfera de la mine cand sunt impreuna atomicii. Foarte frumoase peisajele cu creste!

Si uite asa am recuperat din urma si am vazut si cele doua frumoase la targul de jucarii.


Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Sabina, mama ce iti seamana Gheo! Cum esti? Da un semn?

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihailescu teodora


Ca mascara,Lancome-ul e invincibil,Fatale!


Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Antalya 2009
Nasi 2009
Povestea nasterii



Subscriu!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Nana suntem cu gandul la voi . Sper sa fie deja bine si sa nu mai suferiti niciodata.

Sabina sanatate multa si tie si tinem pumnii stransi sa iasa bine azi . Si, oau....ce distractie pe frumosii tai, eu cred ca ma luam cu mainile de cap, dar ca si tine mai inatai executam poza .

Bine ai venit pe lume Nicole!

betty are ciufuliciul tau niste ochi frumosi !

Erina sunteti o familie foarte frumoasa . I-ai taiat iar din breton Dariei? Energiei ii creste tare greu/incet parul.

Adelina ai sa te amuzi tare pe seama pozei, peste ani, insa acum ne-am amuzat noi .

Mogaldetele sunt dulci foc, la fel ca mama lor. Si, ce par lung are printesa cea mare....la a mea cu ai ei creti pare parul foarte scurt, iar de clame&Co nici nu poate fi vorba, le detesta.

Luy ce-a mai crescut Meme !

Roxana ne-am bucurat si noi de distractia copiilor la Bran, sunt adorabili.

Energia a mai crescut cca 2cm de la ultima masuratoare din octombrie si, dupa super-gripa de acum 2 saptamni vad ca se mentine pe la 12kg, dar are zile cand mananca si are zile cand ne muncim pt fiecare firmiturica pe care o baga in gurita aia care nu-i tace nici o secunda .

L-am trimis pe mail pe Mos Craciun a la Puppi, nici macar atunci cand canta nu are stare, cand am inceput s-o filmez statea in picioare pe jos, iar la sfarsit era deja cocotata pe masa si se frichinea, cred ca n-a lasa-n pace piperul din poponeata.

Piciulika m-ai facut curioasa, am sa ma uit si eu dupa carte. S-a dus ceata, a venit elicopterul?

Ieri ma uitam cu Puppi pe cartea electronica si ii spun ca aia e cioara, iar ea-mi spune "Ich hab' auch (si eu am) ceara" si-mi arata cu degetul in ureche!

O seara linistita va dorim!


Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marunzika

Ieri ma uitam cu Puppi pe cartea electronica si ii spun ca aia e cioara, iar ea-mi spune "Ich hab' auch (si eu am) ceara" si-mi arata cu degetul in ureche!

O seara linistita va dorim!




Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Vai, este absolut minunata Yannisa! Ce bine canta Mos Craciun, extraordinar, si cate poezioare stie.

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

V-am speriat cu vorbaria azi, nu?

Gata, azi as vrea sa rup usa mai devreme. Oricum ma duc sa iau fata la 6 jumatate, dar bag un ochi pe la libraria de vis-a-vis intre timp.

Seara buna si linistita!

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput