Violente la Timisoara

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

De dincolo de morti intr'un glas cu tara striga si Coposu: www.mediafax.ro/politic/radu-sarbu-prevederile-protocolului-au-fost-aprobate-de-coposu-5145358/" target="_blank">Mircea Geoana Presedinte!

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Destul de multi atunci , depaseste de "cateva ori" pe cei o suta pomeniti la tembelizor.

Sunt mandra de ei. Hai Timisoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

Citat:
citat din mesajul lui r_ocsy

Imi pare ata de rau ca momentan nici o alta televiziune nu transmite life manifestatia de la Timisoara, si cand spun life ma refer la mai multe imagini si nu mereu si mereu aceleasi ca te saturi de ele si in plus nu sunt relevante pentru ca transmit doar ce vor.


r_ocsy, normal ca nici o alta televiziune nu transmite life ce se intimpla, ca doar uite cum se vad lucrurile de pe www.hotnews.ro/stiri-media_in_campanie-6592460-cum-vazut-protestele-din-timisoara-antena-3-realitatea.htm" target="_blank">planeta realitatea, antena &co

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Eu am fost in piata Operei. Am plecat dupa ce au iesit pe usa laterala candidatul si restul: Antonescu, Dinescu, Ciuhandu..
Nu stiu de ce se vorbeste de violenta. Care violenta frate? Sau de galeria lui Poli...asta e curata dezinformare. Vindeau pe o taraba niste neni fluiere, trompete si fulare Poli si gata, galeria era acolo.
Au fost sustinatorii lui Geoana, chiar in fata scenei, apoi un cordon bleu de politie sau garda sau ce erau aia, apoi un nucleu format din Societatea Timisoara. Or fi fost si de-ai PD-L-ului, dar nu aveam cum sa-i disting, putini cu fulare portocalii. Cred ca pur si simplu societatea civila si reactionara impotriva comunismului a iesit in piata revoltata.
Daca Ciuhandu ar fi autorizat mitingul in p-ta Unirii, altfel decurgeau acum lucrurile.
Gaze lacrimogene? Am auzit-o acum pe Pora la tv. Nu stiu de asa ceva.
Am dat mana cu Antonescu, am vorbit putin cu el, au plecat iute.....adevarul e ca iti trebuia cojones sa iesi in aer liber.
Imi pare rau ca n-au vorbit populatiei, erau huiduiti, dar mai bine decat nimic. Acolo era si lume care vroia sa-i auda, sa-i vada live, nu la tv. Macar pentru ei.

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

La ora 18 va fi un flash mob in Piata Universitatii, in semn de solidaritate cu ce s-a intamplat la Timisoara.

Pariu ca n-o sa-l vedem la televizor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

iar la www.mediafax.ro/social/circa-300-de-oameni-protesteaza-la-brasov-solidari-cu-manifestantii-anti-psd-de-la-timisoara-5145776/" target="_blank">brasov s-a organizat o manifestatie solidara celei de la timisoara. Degeaba se comporta Realitatea, Antena 3 precum TVR-ul pe vremea lui ceausescu, lumea se misca. Bravo Timisoara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Conform mediafax cca 300 de manifestanti au sustinut si la Brasov mitingul anti comunist de la Timisoara: http://www.mediafax.ro/social/circa-300-de-oameni-protesteaza-la-brasov-solidari-cu-manifestantii-anti-psd-de-la-timisoara-5145776

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Timisoara, respectele mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

"Tot Banatu'i fruncea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Multumim Ingrid S ca ne-ai spus cum s-au petrecut lucrurile la Timisoara. Pana la urma facem ce facem si tot aflam ceea ce tembeliziunile ascund sau deformeaza. multumim inca o data

Mergi la inceput