Violente la Timisoara

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karla2007 spune:

Da,banatu-i fruncea,si din pacate pentru Geoana,Antonescu,etc si-au ales prost aceasta zi pentru semnarea "pactului"cu Ciuhandu.Au uitat un lucru foarte important..Timisoara este un oras anticomunist!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

ca tot e ziua Romaniei azi: "DESTEAPTA-TE ROMANE!"
Bravo Timisoara, ca nu te-ai lasat umilita de manipulatorii aia!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Sa se face liniste ca romanii e divizati cu scandale a declarat viitorul ministru de interne Marian Vanghelie

Invingem impreuna Romania bunului simt



maica mi-e rau, nu mai pooooot si astia frate sunt in stare unii sa-i voteze numai pentru ca il urasc pe Basescu.

Bravo Timisoara.

Sa trimit si fetele pntcd-iste(mi-e si rusine mie de rusinea lor sa afirme asa ceva, desi dupa cum vad, toate partidele devenira O VARZA) de la ultras de sus sa citeasca si ele un pic ca mai au o secunda si incep sa ii cante osanale lu Ilici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Din paginile Cotidianului, noua vechea imagine a presei romane:


Unde-s trei puterea creste: Mircea Geoana, Crin Antonescu si Klaus Johannis au avut ieri prima intalnire dupa turul intai al alegerilor prezidentiale. Cei trei au constatat ca fac deja „o adevarata echipa“ care poate rezolva problemele romanilor.

La 20 de ani de la Revolutia din 1989, la Timisoara, locul de unde s-a declansat revolutia, a fost semnat marti Parteneriatul pentru Timisoara, un document politic semnificativ pentru tara, un semnal de reunificare a societatii romanesti.

Mircea Geoana, candidatul sustinut de majoritatea covarsitoare a fortelor politice române#351;ti, va castiga cel de-al doilea tur de scrutin de duminica 6 decembrie.


Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Cea mai proasta alegere ever!Cum sa te duci tu geoana,reprezentant al unui partid care il are pe iliescu ca presedinte de onoare,sa faci pactu' lu' peste prajit,la timisoara,unde au murit atatia oameni!Unde le-o fi fost mintea?
Totusi nu ma asteptam ca Antonescu sa nu iasa in fata,sa spuna ceva,orice!


"La vita e bella"
www.lizidesign.com/" target="_blank">Bijuterii hand made
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentinag

Totusi nu ma asteptam ca Antonescu sa nu iasa in fata,sa spuna ceva,orice!


De exemplu "am fost un dobitoc"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Nu va luati de titlul meu ca e titlul dat de Realitatea tv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamaruta

Citat:
citat din mesajul lui valentinag

Totusi nu ma asteptam ca Antonescu sa nu iasa in fata,sa spuna ceva,orice!


De exemplu "am fost un dobitoc"


Pentru tine ar fi fost oricum un "dobitoc", indiferent ce facea...asa ca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Tocmai ce ne-a zis un psd-ist ,la realitatea tv, ca manifestantii din Timisoara au fost adusi cu autobuzele din Moldova banuiesc de oamenii lui Basescu...ete,na!...nici macar nu erau timisoreni Astia ,zau ne cred prosti de tot...sa se termine odata ca nu mai suport spalarea asta pe creier

Mergi la inceput