Violente la Timisoara

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

a fost 1000-1500 d oameni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974

Hopa si Mos Basca:

http://www.hotnews.ro/stiri-politic-6592147-iliescu-contramanifestantii-timisoara-sunt-necivilizati.htm

Ion Iliescu,ar trebui sa taca ....din gura




Iti dai seama? Asta a fost momentul cand Basescu a fost cel mai aproape de un nou mandat. Ah, daca Iliescu i'ar fi facut pe cei din Timisoara golani in loc de necivilizati Basescu ar fi castigat alegerile la trap.
Deocamdata sansele lui ramane minuscule.

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

...pt Geoana, tot Timisoara, tot golani...aceeasi scena, aceiasi actori: Timisoara, comunisti si golani.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Bravo, Timisoara!

Totusi, ce tupeu, sa defilezi cu ilici la 20 de ani de la revolutie tocmai acolo! si dupa ce faci prostia n-ai nici cojones, sa-i infrunti pe aia 100 de PDL-isti beti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

a fost 1000-1500 d oameni.

***********************************************************************************

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an

TATI,, www.helpsonia.com , din familie

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and (shout=www.dictionarenglezroman.ro/dictionar/shout" target="_blank">chiot, strigat, tipat, aclamatie) ."




EVZ zice 3000: http://prezidentiale.evz.ro/emain/articolul/878093/Mircea-Geoana-huiduit-la-Timisoara

Dormi linistit, Johannis vegheaza pentru tine!

Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Imi pare ata de rau ca momentan nici o alta televiziune nu transmite life manifestatia de la Timisoara, si cand spun life ma refer la mai multe imagini si nu mereu si mereu aceleasi ca te saturi de ele si in plus nu sunt relevante pentru ca transmit doar ce vor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musetto spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Sa se face liniste ca romanii e divizati cu scandale a declarat viitorul ministru de interne Marian Vanghelie


Asta da intelectual rasat, nu ca Basescu si gasca lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

O noua dovada de prostie.
Sa te tuci tu, Geoana si gasca, la Timisoara, sa cauti sustinatori...
Eu nu ma mir ca aici, pe forum, sunt unii care nu stiu ce inseamna Timisoara, altceva decat orasul de pe Bega...dar Iliescu a uitat???
Ah, daca mai dura inca o saptamana...era suficient pentru psd si pnl sa nu stranga mai mult de 20%...ce papagali!

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

in plus mi-ar place sa stiu numarul real al manifestantilor anti-comunisti din piata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Cu totul probabil. Cu oamenii de pe strazi, poate sa fi fost vreo 3000.

Mergi la inceput