*Cozonaceii iubiti aniverseaza 1AN! LMA! (90)*

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sorvint spune:

Lorellay votat dupa 2 telefoane

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oceanborn spune:

Am votat si eu fetelor, voi doar puneti linkul zilnic!
Sorvint L-am vazut pe Radu in poze, e tare dulce!
Ramo te cred ca te topesti,draga de ea! si al meu face asa, mor cand imi da cate o ventuza cu sunet. daca ma las jos si imi intind bratele fuge si ma strange tare tare in brate. cat sunt de dragi!!!!
Criss pupam gagicuta scumpa . vezi, au si hobbyuri comune.hahaa

mami de Thomas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramiron spune:

Cami, asta-mi spun si eu de ceva vreme Exact cum ai descris tu se intampla si la noi....iar daca totusi se trezeste si sta cu fetele, nu trece mult timp si ma trezesc cu ele peste mine, ca se plictisesc cu tat-su care se uita la TV....asta e statul lui cu fetele Mda...

Citat:
citat din mesajul lui cameliam
schimbarea trebuie s-o fac in mine, alta solutie nu este. Am incercat diverse compromisuri, dar ca orice minune tin 3 zile si apoi revenim la programul de dinainte si la frustrarile mele de toate zilele. Deci.... cum fac sa trec EU peste aceste frustrari si sa-l las pe el in pace cu ale lui? De aia zic eu ca la psiholog tre' sa ma duc...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

http://www.duracell-romania.ro/galerie-foto/lorellay/2/#frm_vote
va rog...trebuie sa ma mentin pana duminica!
un vot de pe un nr..mumtulemsc muuulllt

Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Lorellay, eu am votat de pe ambele telefoane...sa vina sotul si votez si de pe ale lui...

http://moscraciun.eva.ro/cadouri-pentru-Ramo2008.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameliam spune:

incepeam sa cred ca-s singura cu probleme de genul asta si sa ma simt prost ca le-am expus aici...

Citat:
citat din mesajul lui lauramiron

Cami, asta-mi spun si eu de ceva vreme Exact cum ai descris tu se intampla si la noi....iar daca totusi se trezeste si sta cu fetele, nu trece mult timp si ma trezesc cu ele peste mine, ca se plictisesc cu tat-su care se uita la TV....asta e statul lui cu fetele Mda...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris spune:

alexandru sta cu david, se joaca..insa nu-l schimba de pampers...daca david e ciufi, alexandru nu rezista prea mult...
sunt curioasa ce or sa faca luni cat stau eu la coafor...

cand se mai trezeste noaptea din cauza dintilor, alexandru se trezeste cand vede ca eu nu mai pot...insa david plange dupa mine si atunci tot la mine ajunge...

Cristina - mami de DAVID - ANDREI

UN VOT PT UN DAVID ADORMIT


Povestea nasterii



Pe 20 oct...ora 23:05 a venit pe lume MINUNEA MEA - DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Fetelor, nu poate face nimeni capitol nou? Eu nu am parola de mamica, pot face numai cu nickul meu.

Bertha, mami de frumuseti rare - Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)
poze
Cum s-a nascut Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Babyzapi mamicuta harnicuta si Raphael cel smecherel , despre mancare ..eu am gatit azi gris cu lapte si banane (ii place mult la Sofi ..si mie !) si 2 felii de ceafa la gratar ...greu domle' greu !
Oceanborn daa au hobby-uri comune cu siguranta
si inca aveam o poza mai sugestiva cu o coperta din Di piu (ce a mai ramas din revista lui mami )si reclame primite in posta ...varza toate pe jos
Votat fetele din concurs , BAFTA la toate !

Criss de Paula Sofia DN 18.11.2008
PozePaulaSofia
Botez si nu numai
PovesteaNasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleinad.g spune:

La multi ani, Ana Teodora! Sa cresti mare si cuminte, sanatoasa si fericita!

Camelia, !
Ginye, super! Eu am ajuns de mult la concluzia ca analizele mai mult incurca decat descurca, dar ma gandeam ca la copii sunt mai atenti.
Criss, bine ati venit in club! Pup grasunica dulce. Data viitoare cand o duci la mare ti-o dau si pe fi-mea. Ce zici, o ingrasi si pe ea?
Sorvint, logic ca facem brad. Nu concep Craciun fara brad. Daca va fi pe sol va fi legat, daca va fi mai mic va fi pe masa.
Carmendu, felicitari pentru "degetel". Mama, ce de mancaruri ...
Ramo, Babyzapi, tot pasat, in principal, mancam si noi.
Bertha, eu iti zic de mult ca oltencele astea s-au vorbit sa ne manance sufletul, ca mancare nu vor, dar bag de seama ca nu credeai.
Amalia, am fost la ascutit de dinti. Continuarea ... saptamana viitoare. La multi ani fericiti familiei voastre!


Mami de Teodora (1.12.2008) si Bogdan (24.05.1995)

Poze 1 an
Povestea nasterii

Mergi la inceput