Goldie Pants - 28

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

iona.nu are nicio cuta ma, si mai ales ca nimeni nu falseaza mai rau ca mine ...la cantat ma refer.Asa ca ...nu dadu iedutul meu drumul la usa pentru altcineva...Adica, pana la urma...am vizor la usa...
Lasa ca e avertizat in privinta ta ...

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey sistere tie ti-e grija de lisa mey acilea nu e dupa nume, e dupa fapte ori io o stiu pa lisa o good girl dupa fapte numa tie si lu zuza da sor'ta cate v-a iertat
auzi sister da io n'am intels in povestea lu joann despre cine e vorba??? adica cine e lupu cel rau?? tu sau sor-ta?
cat despre vizor si fals in cantece joann te asigur ca pa sisterili astea, aia amnezica in special, nu le-ntrece niminea in jmekerii iar hainili normal ca n-are cute fie ca le-o fi pus frumos pa umeras fie ca le-o fi calcat ca la calcat si lustruit, cel putin una dintre surori, este neobosita asa ca ai mare grija

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey sis....esti de groaza....eu stiu ca esti mai tare ca sor'ta....da nu ma decid daca la bunatate sau la jmekerii....e un puzzle incurcat dom'le

cat despre Mosu....eu zic sa iti faci griji ca anu asta esti pa minus....ai scos tu oarceva minusuri ca te-ai maritat...da oooo...ohoho...cate mai is inca...in dreptu tau, de la tine..de la sor'ta....v-ati contopit...asa ti-a trebuit..acu rabda

JoAnn ai mare grija....ca pe surorile astea nu le intrece nimeni..cu tine de fata....calca haine si lustruieste..si te face sa zici ca nu e asa

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Pff...mai fetelor...adica...voi credeti ca ebony minte?Pai , ete na ca io bag mana in foc pentru el...pai daca io l/am avertizat in legatura cu surorile iona...si el a zis ca nu a deschis usa...
Lasa ca de acum il iau cu mine oriunde...Dar acum l/am lasat singur pentru o cauza nobila...stiti voi...pierdutul...care nu era pierdut


"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili acilea no party???? niminea?? mey lisa da un party la tine nu facem si noi?? ca ieri sau cand fuse ziua ta si nemik n-ai zis
io vreau sa party ca daca maine apare iona nu-sh pa unde mi-oi mai ascunde www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery378.jpg" target="_blank">fundu lu my lover sau poate i-o fi trecut de el?? voi ce credeti?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey lisa ...nu zici nimic nimic aci de ziua ta...ne lasi sa ne chinuim cu motive de party...

eu cred ca iona sta iarna asta la poiata...pana se mai uita de vitejiile ei


cat despre finalul mesajului tau finico....noi... credem bine

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashico io zic sa invadam jacuza lu lisa si balansoarili si baldachinili si mansardili si debaralili si ce mai are p'acolo ii facem un party ha? voi ce ziceti?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
mey da acu ca lisa si-a pus titulatura de bad girlmosu pe ce lista o trece??


sis, observ ca semeni din ce in ce mai mult cu sor'ta .......iti cam arunci okii peste gard... prin alte ograzi.....
mey da ce treaba ai tu cu titulatura mea.....si cu lista pe care ma trece mosu ..asta e chestiune personala intre mine si el.....stiu ca e dezghetat la minte.
..tu pregateste-te mai degraba pentru ziua de maine si vezi cu ce o imprezionezi pe iona....ca s-ar putea sa iesi cam sifonata datorita povestii cu magicu...

fetili vreti party la mine?..atunci come on, let's go cum se zice.....va astept la mine, adresa o stiti..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io sunt responsabila cu meniu





purple cu mixurili alea cum stam?


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

in sfarsit se vede un party zdravan la orizont....

deci azi petrecem....poate se decide si sis daca o scoate la lumina pa iona o ba....daca vine iona, cred ca ea si cu magic o sa caute gazduire pe undeva....cine se ofera? ma gandesc ca nashili or fi primele solicitate...deci.... aveti grija

soo...adunarea si la party...casa fiu sigura ca prind loc bun....eu deja am plecat...eu de la Londra, MLoveru de acasa....ne intalnim fix la tine in jacuzzi lisa....deci primele 30 de min e rezervat, ca nah..nu ne-am vazutd e cateva zile....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput