Goldie Pants - 28

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

la lisa nu am fost inca si am inteles ca tare fain ii e dotata cu de toateapartamenrul regal e bestial....acolo vreau cred ca ni se potriveste mie si lu magicu

lisa imi faceam griji cu lista da se pare ca nu crede nimenisi am zis sa nu ma comparati cu sor'meada sa stiti ca s-a facut fata de treabaazi i-am zis de mine si fingerusi.....ne-a felicitatare alte planuriebonysi am vazut ca deja i-a calcat costumu ieri cand JoAnn umbla pe strazi.....iar ea daca baga mana in foc......sor'mea ii zice sa aibe griji ca sigur se arde

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

JoAnn ai cuvantu....si musai sa te aperi si sa dovedesti ca viseaza fata asta...sper ca asa e

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor.Pai si patyu...hai ca io vin cusi cu...
http://mjjgallery.free.fr/20062008/photoshoots/ebony/photoshoot/015.jpg

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

E...sora/sa...nu era aia amnezica?? Hai ma oana...adica nu ma cunosti pe mine...da nici pe ebony??Daca zice omu' ca nu/i calca alta costumu' pai asa o fi...ca doar tu l/ai educat

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Si io nu umblam pe strazi de aiurea...da' nu mai zic...Gata promit ca nu mai fac...

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey JoAnn sor'mea aia amnezica si-a revenit ..a avut griji doftorusi o zis ca vrea sa vada cum bagi mana in foc....sa vedem te arzi sau nu?

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi JoAnn te stiu pe tine, am incredere in ebony...da iona.....e taifun cand isi pune ceva in cap...acu e intre tine si ea..eu doar mai strig pauza cand va incingeti.....stiu ce am patimit eu cu ea...asa ca....inarmeaza-te cu nervi si rabdare

daca se stinge lumina in casa pe neprevazut..nu te gandi la aia de la firma de electricitate....daca se ia apa cand faci dus....daca ai roata la masina sparta cand tre sa vii acasa......

pe dosctoru ala il vizitez si io...sa ma asigur ca daca mai ia iona vreo lovitura...e indisponibil

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Bag de seama ca sora/ta s/a dat amnezica sa scape de pedeapsa ce i/a fost data ca lustruia centura cuiva...altcuiva decat a ei...si acu vrea sa abata discutia...sa musamalizeze si...hop pe mine...ca nu avui grija de costum...ca daca ma ard.la mana

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

da JoAnn...te-a ochit si acu se tine scai de tine....rezolv-o cumva

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

pai te-ai ars pana la urma sau nu?ca ziceai ca bagi mana in foc pt.ebony

da mey sor'mea a lustruit centura cuiva si nu-i pare rau ...ar mai face-o da acu i s-a pus pata pe ebony ...ce sa-i fac??



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput