Goldie Pants - 28

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineata

You better watch out
You better not cry
Better not pout
I'm telling you why
Santa Claus is coming to town
He's making a list
And checking it twice;
Gonna find out Who's naughty and nice
Santa Claus is coming to town
He sees you when you're sleeping
He knows when you're awake
He knows if you've been bad or good
So be good for goodness sake!
O! You better watch out!
You better not cry
Better not pout
I'm telling you why
Santa Claus is coming to town
Santa Claus is coming to town






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor.Ati avut party acilisa aseara si io nu am participat.Eu am fost dupa baiatul ala de statea rezemat de stalp...ca na...am zis ca e singurel......da' nu mai era acolo, deci ,rezulta ca nu era pierdut, ceea ce am aflat ulterior de la voi.
sarbatoritilor de astazi.

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

si pa ebony cui il lasasi in grija JoAnn ? il lasi la liber ca sa puna sister labutza pe costumul lui

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Buna dimineatza fetele.

La Multi Ani! tuturor celor care sa sarbatoresc astazi ziua numelui.
Si bineinteles La Multi Ani Andreea,surioara mea draga! te felicit azi de la departare pe toate caile posibile si imposibile.

Oana,ne primesti maine la tine sa sarbatorim 1 Decembrie?

O saptamana frumoasa va doresc! vad ca ati intrat in spiritul sarbatorilor deja.


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa poi daca e rost de party la mine....las naibii Londonu si iau si in 2 ore is inapoi acasa.....deci diseara zbor home si apoi ma apuc de pregatit pentru party....aveti preferinte?


sa vb la meteo....vreti zapada, sau soare?...cu preferitu lu purple am vorbit deja si vine...lisa pe al tau nu il localizez la tel...da ma stradui pana diseara sa ii comunic ca maine are intalnire de gradu zero cu tine



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

oana eu prefer soarele, nu suport frigul si zapada deloc... dar daca e rost de intalnire de gradul 0 cu preferitu meu ...atunci nu mai conteaza fenomenele meteo.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta.....asa sa tot incepi saptamana
LA MULTI ANI!celor care isi serbeaza ziua numelui

deci se lasa cu party la oanamaine.....atunci o sa-si faca intrarea sor'mea acolosa cante imnu...nu stiu cum sa ii spun de fingeruca se lasa cu paruiala cum zicea mj.....soare,zapada,ploaie nu conteaza atata timp cat sunt cu preferitiimei



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey sistere o amenintam pa sor-ta cu asta
He's making a list
And checking it twice;
Gonna find out Who's naughty and nice
Santa Claus is coming to town
He knows if you've been bad or good
So be good for goodness sake!

asa poate sa mai linisteste si ea, macar pana dupa craciun

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Oana.stai linistita ca luai masuri de precautie...Am incuiat usa bine ...si am zis sa deschida doar atunci cand ma aude pe mine cantand...urmatoarele...
You are the sun
You make me shine
Or more like the stars
That twinkle at night
You are the moon
That glows in my heart
You’re my daytime my nighttime
My world
You are my life

Eeee...ce zici acu?...strasnica masura de precautie,si nici nu am lipsit mult...

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

apoi daca se lasa cu amenintari sigur o sa stea linistita .......pana dupa Craciun
mey da acu ca lisa si-a pus titulatura de bad girlmosu pe ce lista o trece??

JoAnn asa le-a zis si capra iezilorio as zice sa arunci o privire peste costum sa vazi daca mai gasesti vreo cuta

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput