Goldie Pants - 28

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili
mey acilea e party? sau ce palaria mea violet e??
io iau doua portii






www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ai ajuns mj...ca nu ma descurc deloc acilea sa intretin atmosfera...fetili astea vin, beau un pahar..si ma lasa cu ochii in soare....

activeaza-ti si tu semnalu...ca e rost de conf.....conf....confetti

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io una nu-sh da unde v-a venit voua ideea ca m-a rapit pa mine bubu dumne fereste mey cand ea, biata, toata ziua s-a chinuit, p'aci prin iarba sa sa urce pa un fir mai inalt ca sa-si ia zboru sau sa va contacteze pa voi?? mey da da miuzet mai stie cineva ceva?? am avea nevoie de ajutoru ei
mey dupa , zau ca nu ne-a mai venit sa iesim afara na e greu sa-i multumesti pe toti iaca aci unu si unu www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">my lover
www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0" target="_blank">my lover
www.youtube.com/watch?v=JRY8HAhodXg" target="_blank"> my lover


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

bubu isi lua zboru cred...daca nu definitiv..macar partial....banuiesc...situatiili de criza nu e bune...asa ca mai bine te prind in zbor, decat in iarba

miuzzet.....sau cum i-o zice.....nici pomeneala de asa ceva


in rest...sister cica face party ca se intoarce sor'sa pe 1

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

aolo vine iona?? OMFG mey lasa ca poate s-o fi transformat dupa lovitura aia la cap io mai fi atrofiat neuronu ala care o facea sa sa uite tot dupa fundurili lu altii da ce te faci acu cu sisteru sa vezi paruiala cand o vedea iona ca sisteru s-a cuplat cu baietii ei duamne nici nu vreau ca sa ma gandesc
da io cre ca sisteru e tot iona care sufera de dublare de personalitate ca-n dr.jeckyll si mr.hyde
da n-am inteles acu la partyli cui suntem?? la tine nashico?? mey da numa fete instelate are M

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Eu cred ca suntem la party-ul de stelute rosii ale oanei . Dupa ce m-a plimbat black shirt prin frig azi...daca intalnesc caldura nu ma mai intere unde sunt exact. Da' cred ca la oana, ca e frumos si vad si sporty tv




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

seara asta la mine e party...iona are asta seara party cu renees si renii, poate si padurareasa....cred


aci e party pentru stelili mele.... purple...poi daca nu i-ai zis si tu sa te incinga nitzel....cine e de vina? numa cand te uiti la el simti un val de aldura..tu unde palaria mea erau ci privirile?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.

fetili

pentru fetili care aniverseaza azi ziua numelui ele sau cineva din familia lor
io am o dilema, pe la noi exista obiceiul de a se pune grau la incoltit, daca graul creste verde si frumos pana la craciun sau pana la anul nou, inseamna ca anul care vine va fi un an bun. dar nu stiu exact daca graul trebe pus in seara asta sau trebuia pus aseara. bunica mea din partea tatalui punea de sf andrei o crenguta de zarzar/corcodus in apa care pana la sf.anului inflorea.
imi place foarte mult perioada asta care tocmai incepe.

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

si am uitat sa va servesc cu ceva



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza fetili

London iar si iar.... deja nu mai rezist

pentru cei ce sarbatoresc azi, pentru toti cei pe care ii cunoasteti

mj eu nu am pus niciodata, bunica punea mereu....nu mai tin minte exact, dar parca in seara asta....surpriza ta e taaare taaare potrivita si imi place la maxim

sister...te pregatesti sufleteste pentru intalnirea de maine cu sor'ta? sau a abandonat intoarcerea?

purple, lisa sa aveti un inceput de saptamana zuuper ...sa o scoatem la capat cumva...saptamana asta..si apoi...party fara griji

anka banuiesc ca esti in weekend prelungit....da macar un sms...sa stim ca e zapada pe partie....poate ne dai

in rest..stimata audienta....o saptamana cat mai reusita

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput