Goldie Pants - 28

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza



mey deci va surade treaba cu spa-ul.....e impetuos necesar sa facen un loc unde sa se relaxeze oaminii...sa se faca frumosi si sa vada viata mai frumoasa. mj tu cauti locatia, eu vorbesc cu avocatu azi sa ne faca hartiile...sis tie iti dam acceasi felie din spa si o imparti cu sor'ta, sau vrei actiuni separat de ea?

pana una alta...am decis ca ea sa se ocupe acolo, sa fie shefa, asa ca ti rog sa o enformezi si sa ne dea un raspuns. i-as trimete o instiintare oficiala da stiu ca renilor le place la nebunie hartia si nu cred ca ar apuca sa o citeasca de gura lor

pentru renees.....sa functioneze ca si angajata si o data pe luna....sa faca si ea un tratament moca, poate isi mai revine

lisa pune mana pe bubu si esplica-i care is stalpii la care are voie

mj..personajul tau pe care il asteptai... io t-am zis ca vrea direct la spa, da tu nu m-ai crezut

in rest...numa de bine

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico iar ai avut dreptate io zic ca personaju meu merita la spau cel mai relaxant-antioxidant si care si albeste cum ce albeste?? pielea sau petili de pe piele sau de pe creier daca o avea cum ce sa aiba? pete pe creier sau poate creier?? poate-si revine mai repede in simiti, ce palaria mea si as mai avea neste cantidate de pe la bn adica bene adica bistrita nasaud???in limbaj auto?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey numa sa nu ma transformati in oracolu blond de la mijlocu....tarii

cat despre pretinii tai de la bistrita...hai ca suntem darnice..le poti face deja o oferta generoasa cu sauna si piscina gratis.....poate se mai revigoreaza...oricum daca incap pa mana lu iona..sigur ies de acolo ca noi, cu garantie chiar



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi bine mey purple blue....ca zici ca te-am exclus de la spa....poi tu ai senzatia ca numa stai? poi amenajarea si decorarea e treaba ta....nu iti e clar? vezi ce floricele le dai la cleente la plecare...sa se asorteze cu personalitatea si cu modul lor de viata...merita si ele......ca doar ne aduc profit...


lisa tu ce treaba iti alegi?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

am scapt cu bine din discutia cu black shirt. Mi-a spus ca am luat-o pe calea gresita putin, dar acum m-a readus cu picioarele pe pamant sau unde trebuie.

Sa fie clar, io nu lucrez..doar dau indicatii, si aia e munca. Dar va iesi mai ceva ca in 1001 de nopti sa fiti sigure.
Nu imi fac griji pentru lipsa clientelor, sunt sigura ca vom gasi foarte multe...mai bine facem direct spa extins.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

adica mey, cum vine asta, io de ce sa muncesc??? ce io sunt mai fraiera?? iaca am luat legatura cu agentiile imobiliare sa caute spatiu cu alea de recrutare sa caute personaliaca iau un non alcoholic cocktail si stau aci si tai frunza la caini ce palaria mea violetcat despre clientelaaaaaaaaaa total de akord

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna fetele
oanadesi ma inteleg f bine cu sor'meaas vrea actiuni separate..in cazul in care calca pa bec...din nou...nu vreau sa raman si eu pe drumuri

mjce ti-au raspuns agentiile? ca dupa cate vad tre sa ne miscam repede ca stam cu clientela la usa...spa-ul chiar o sa fie profitabil pa timpul asta de crizada cine pana mea o sa munceasca ca cu toatili vrem sa taiem frunza la cainisor'mea nu munceste ca ..na..e in perioada de recuperarepe mine nu ma lasa fingeru ca cica o sa fiu prea obosita....

lisate-ai lamurit cum sta treaba?

purplema bucur ca ai scapat cu bine din discutia cu black shirtu

ankami-e dor.....de nasu

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pai voi vreti numai la party mey?? pai de unde palaria mea violet bani?? daca de muncit nu munceste niminea e lasa ca ne-om dexcurca noi fetili da ce-o fi mey cu ankutza te pomeni ca s-o fi intalnit cu bubu ori cu padurareasa moaaaaaaaaaaaama ce nashpa ankutzaaaaaaaaa, te-a rapit vreo zuza? mey da io sper ca blueshirtu nu e cu ea
da stiti la cine ma mai gandeam io zilili trecute mey? la cory ca de mult n-am mai vazut-o p'aci
nashico ai grija, sisterili sa ia amandoua o parte din biznis, adica atat cat luam si noi fiecare, nenica, io nu-sh da de ce sa detina majoritatea? ca apoi se uneste si ne saboteaza sau cine stie??? ne vedem si fara biznis maine poimaine
nashico da tu nemik nu mai zisesi de killeru
iaca colea neste oxigene sa mai respiram putin



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mei iaca si eu p'aci....vreu party da mai intai sa lamurim biznisu..ce pana mea ca dor nu traim lipitori pa spatele la MJ-ii din dotare

Deci fiecare are 14,28% din spa. sister am pus parte egala si tie si la sor'ta...acu stabiliti voi remuneratia lunara si alte cele...acte eis gata pentru 14.28% cred ca deja avocatii lu santa vi le-au si adus. cu santa mai impart eu neste treburi deci m-am folosit de avocvatii lui, cei mai buni de altfel.

si pana una alta tre sa ii gasim un nume..deci dati aci cu subsemnatu sa videm...poate ne ajuta si onorata audienta.

lisa sa ne zici de ce parte te ocupi si i-am pus parte si la anka....ca tot veni vorba de unde e...sper ca e ok si e doar intr-un concediu prelungit

si acu ca biznisu e oarecum trasat...sa va zic de killeru...poi a venit marti acasa si azi l-am trimes eu cu o treaba top secret speciala...ca nah....acu nu manca si el moca aci la mine in batatura, barem sa rezolve ce e de domeniul lui. sa vedem cand s-o intoarce daca e cu palaria pa stanga sau pa dreapta

iar MLover....zice ca seara asta nu are unde sa cante si sa incante audienta...asa ca i-am zis sa vin aci la party, ca in private rooom statm destul...sa ne mai si afisam in lume sa nu zica cineva ca e de capu lui

deci....tre sa ajunga p'aci...restu?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

cum vine asta 14.28% mey?? pai cate suntem? saaaaaaaaapte?? care sapte mey?? ia baga aci cine e actionarili, da iti zic d'acu io nu sunt de akord, sa fie clar

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput