Goldie Pants - 28

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io nu vreau majoreta nu-mi place asa io vreau asa sau asa
cat despre imunitatea lu sisterili nu-sh ce sa zic toxicili alea dangeroase servite de ele in exces are pansamente d'alea gastrice si cre ca si pansamente de corasoane si tre sa recunoastem ca nu poate fi comparate cu banalul clor, care dupa cum zice purple e demodat da io am auzit ca a mai sinucis si pa altili si apoi ce o fi cu sisterili de nu aparura pana acu???deja e suspecta treaba

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey JoAnn nu stiu cum sa-ti zic da sor'mea asculta sfaturili la altii da problema e ca...nu le si urmeazaasa ca e sfarul tau...urmeaza-l tuiar despre petele ei nici soda caustica nu le curatata

imi pare rau sa va anunt da albitru a facut selectia si deja am inceput antrenamentul ...ce ziceti nimeresc cosu?

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

sister fa lobby la sor'ta sa imi calce si mie costumu....plizzz...is in graba mare n-auzi......plizzzz....iar cu arbitru, s-o crezi tu....fac circ sa se reia inca o data selectia

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Of Doamne...arbitrul va baga de vina la cum jucati, nu eu..... Eu ii tin mapa, ii calc echipamentul, ii programez meciurile...chestii din astea...cel mai important, merg cu el peste tot.
Sister, da' tu de cand te antrenezi cu arbitrul? Nu mai ai antrenor?







www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io vaz ca cateodata nemeresti, cateodata nu nemeresti da nu-ti fa probleme stai acolo cu okii fix pa cos ca de arbitru ne okupam noi si cu asistenta lui


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Fetelor eu va las. Ma trage de maneca black shirt ca are ceva ce discutat cu mine . Ce o fi oare?.....Daca scap cu bine, mai apar maine.






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

noapte buna purple poci ca sa fiu io asistenta lu arbitru in locu' tau??? plsssssssss sa nu ramaie singur

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

da ce facusi mey puple? si nu mai plange...vrei sa intervina sor'mea la black?

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili

mey sper ca nu v-ati razgandit cu spau io ma duc azi sa caut locatie ca na, trebe cat mai central de inaugurat io zic sa inaugureze personaju pe care io l-am asteptat aseara si care tocmai s-a reprodus
pentru urgente stiti de unde sa ma luati
pentru noi



si tot pentru noi





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Neatza fetele si o zi buna.
..eu sunt un pic derutata.....datorita liberului de ieri.....am impresia ca azi e luni....da pana la sf programului ma lamuresc cum sta treaba

purple, zi-ne ca nu ai iesit sifonata aseara din sedinta cu Black...ca te-am vazut cam ingrijorata....oricum sper sa nu fi intervenit iona ca mai tare agita apele ..

anka se pare ca a avut wk prelungit...te asteptam sa ne spui cum a fost...

mj nu stiu despre ce spa si personaje vorbesti tu acolo ..cred ca de la faptul ca mi-a umblat bubu la firul de internet mi se trage....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput