Goldie Pants - 28

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi e asa.....mj, purple, lisa, sister, iona, eu si ankuta=7
100 impartit la 7 mey...atata e...ce vrei acu sa facem...daca nu iti convine mai cumperi apoi de la sister sau de la anka sau poate de la mine...

for the moment.....asta e actionariatul

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey, in calculili mele iona+sister=1, => suntem 6, sa fie clar altfel io nu ma combin

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey sister si iona au vrut parti separate sa nu traga sis daca iona o ia pe ulei din nou....n-ai citit ce a scris azi?


fii si tu indulgenta si lasa in 7...ca poate iona ne vinde partea ei daca se plictiseste...desi ma indoiesc ca e pa domeniul ei

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da mey parte separata adica 1/6 impartit la 2, mai indulgenta de atat nu poci ca sa fiu da stii ceva ?
io mai bine imi fac biznis singura stati voi si impartiti cu sisterili ce vreti ca si asa nu aveti chef de munca aia ca e la recuperari, ailalta ca n-o lasa fingeru mai faceti voi bani, cand o face si bubu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

hai mey mj de ce vrei sa-ti tragi biznis singura?din cauza lu sor'mea?uiti ca pe ea nu o intereseazaa imputernicit-o pa renees sa aiba griji de partea eipt.ca nu se poate concentra din cauza recuperarii.....e prea intensa

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey acum cand m-am lamurit si eu cum sta treaba cu spa-ul..voi incepeti sa va certati de la actiuni?...nici profit n-avem inca...
...parerea mea este ca afacerili nu iasa bine in famelie.....e lucru demonstrat chiar......mi-e sa nu iasa cu scandal intre sistere....da s-or intelege ele sper...ca altfel ne strica si noua socotelili..

oana, acum ca toate v-ati gasit ce sa munciti ...sau nu..... in afacerea asta...eu ma gandeam sa ma ocup de public relations.
..numai ca mai intai tre sa gasiti locatia si sa definitivati actili....si abia apoi intru eu in actiune....sa stabilesc strategiile de marketing si ce se mai cere..

ankutza, baga fingerili aici ca e rost de job nou.....money....nu stiu la ce s-a gandit oana pentru tine, intuiesc doar..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna fetele....am revenit din concediul prelungit.
A fost super misto...
vad ca e rost de afaceri pe aici, daca e loc si pentru mine ma bag....io cu ce vin?
Blueshirt a fost cu mine, ne-am simtit excelent

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

anka bine ai revenit. Ma bucur ca te-ai simtit super-bine si nu v-au sechestrat zuzele cum banuia mj..
acu, pana iti traseaza oana sarcinile ce-ti revin sau iti alegi tu...eu zic sa iei o gura de oxigen.. nu ca ai fi dus lipsa la munte....dar asta e mai pur..



mey doar n-o fi viata asta numa munca....mai trebe si neste distractie...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Lisa multam de oxigen...e cel mai pur posibil.
mey zuzele nu au sanse sa ma sechestreze....neahhhhhafost Blueshirt tot timpul cu mine si a avut grija sa nu intervina vreo zuza sa ne strice dixtractia

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

ankama bucur ca ati petrecut bine....si ne-a fost dor de voi si nu ne suparam daca il scoti pa nasu la defilareca demult nu l-am vazut

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput