Si daca nu a lovit acel copil?????

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Citat:
citat din mesajul lui maminuta

Patriciu este regizorul acestui scandal de trei lei.
Asta subliniam.Daca pina acum se vorbea ca se fac,se dreg...acum regizarea este EVIDENTA!
Te-as intreba ceva.Fiind scena datata 2004,de ce nu s-a mediatizat atunci?De ce nu inteleg acesti domni aliati PNL-PSD sa faca altfel aceasta campanie?

Nimeni nu te poate face sa te simti inferior fara permisiunea ta. - Eleanor Roosevelt

Mai mult decat atat...hop minune!! Nu numai Patriciu are "vie in minte" aceasta imagine horror; acum BRUSC toate "vedetele" PNL-ului, pe atunci in 2004 in gasca cu Base, isi amintesc perfect scena, cu amanunte, cine era in stanga, cine era in dreapta, cine era pe colt si nu vedea bine, cine-si sufla nasul etc; toti au fost socati si, desi atunci Base a fost ales, anii au trecut si ei au intors armele, l-au mai si demis, s-a mai facut si referendum, au facut motiune anti-Boc, a trecut SI turul I...si ete nene, brusc acum a trecut amnezia si toti si-au amintit!
...siigur, din delicatetea si discretia ce-i caracterizeaza au tacut pana acum...si marmota invelea ciocolata in staniol. Oameni buni, chiar nu vedeti cat de alba e ata cu care e cusut totul??
P.S. Nu neg, ci sunt perfect de acord ca reactia lui Base nu a fost potrivita!

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maminuta spune:

Tocmai am ascultat-o pe matusa baiatului acum la stiri care declara ca baiatul fusese pe scena o buna bucata de vreme...Pai daca avea de gind sa-l ia la pumni,mai admitea Basescu prezenta lui pe scena?Zic.

A nu se intelege ca aprob gestul lui Basescu.Insa mi se pare mizerabila aceasta manipulare.

Au si bagat repede cei de la Realitatea opinia ca prin acest episod Basescu a pierdut un procent din electoratul feminin care este mai sensibil.Deci emit baietii si ce vor sa obtina cu asta!Bleah!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

sirimie, daca o sa ne intalnim vreodata pe strada si n-am sa am loc de tine, sau chiar si daca o sa am, am sa iti fac un "semn prietenesc" de "da-te mai incolo". sa vedem daca iti place.




m-am dat cu dusmanul si nu mai ramine loc de buna ziua...

uf.

edit: m-a dezamagit rau de tot postarea ta
adica e incalificabil ca cineva sa aiba alta parere ca tine? si ti se pare normal sa crezi asta?


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui m_monique

mie totul imi miroase a facatura.
daca era adevarat s-ar fi mediatizat atunci,nu acum. ci ce s-ar mai fi bucurat nastase!
daca totusi ar fi adevarat, s-ar fi dat la inceputul campaniei electorale, si atunci s-ar fi batut fratii de cruce: geoana cu antonescu.
eu cred ca psd sunt tare diperati de au ajuns sa vina cu trucaje. scopul lor este sa puna in fata marioneta numita geoana.

nu-mi place basescu, dar mi se pare mult mai capabil decat geoana.




lozinci. basescu e mai capabil sa ce?

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

La faza asta cu amintitul precis a evenimentelor de acum 5 ani nu pot sa zic decat........ca ii invidiez pe toti fosti colegi a lui Basescu, astazi PNL-isti ca au memoria asa de buna pentru ca EU NU SUNT IN STARE SA IMI ADUC AMINTE EXACT NICI CE AM FACUT SAPTAMANA TRECUTA DA ACU VREO 5 ANI ! Asta nu poate decat sa imi spuna ca am nevoie de pastile de memorie ca ma cam babesc , si nu am pacatele mele decat 28 de anisori !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Facatura clara !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Cineva spunea aseara la Realitatea: cine a detinut toti anii acestia caseta respectiva ar fi trebuit sa fie zdravan vanat, ar fi trebuit sa i se ofere sume uriase ca sa o dea publicitatii. Nu a facut-o? Inseamna ca...cine a detinut-o are de fapt el insusi f multi bani (adica nu e santajabil in acest fel) si a asteptat doar momentul considerat de el cel mai potrivit pt a iesi la inaintare.
...ghici ciuperca cine-i??

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Acum "Nasul" pe B1 Tv dezbate aceasta tema . Aici e cu totul alta parere decat pe realitatea si antena.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii
Pentru ca exista un topic cu /a lovit/, haideti sa vorbim si despre varianta SI daca nu a lovit acel copil si totul e o campanie murdara?ce s-ar intampla atunci?ce scenarii vedeti in acest caz, ce ar trebui concluzionat? haideti sa mergem si pe aceasta varianta. asa mi se pare corect.**************Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |
Pai Mirela mie mi-ar dovedi in primul rind ca orice e in Romania posibil cu bani, inca... Patriciu, Voiculescu sunt miliardari in euro, asa in citiva ani, nah ca ma uit acum la Nasul si s-a citat revista Capital, cum ca acum 5 ani erau in citeva sute de milioane de euro si acum de cca 5 ori mai mult. Ca Romania are miliardarii ei nu e o problema mare ci doar faptul ca se implica atit de agresiv si manipulator in politica, asa-i in Olanda? Milionarii de pe aici isi vad de treaba lor la facut bani, maxim ii vezi in partidele de extrema dreapta. E atit de pe dos ce se intimpla in Romania acum! Era si inainte dar implicarea miliardarilor in politica ii da un aer de jungla pura. Incerc sa-mi amintesc cind au luat fiinta posturile astea tv, antena 2, 3 si realitatea.In 2010 Patriciu ar trebui sa returneze statului o suma enorma imprumutata acum 5 ani(cca 600mil euro), e clar ca vrea sa-si tina banii la buzunar, dupa atitia ani ii simte ca fiind ai lui dar trebuie sa fie ceva mai mult decit asta. Zici ca si-ar dori sa fie VIP-ul NR 1 al Romaniei, daca nu se poate baga la Presidentie macar sa se simta mare dictind care sa fie presedintele.De fapt asta e noutatea. Daca anii trecuti vedeai campanii electorale intre oamenii politici, asa cum erau.., acum astia cu bani din spate aranjeaza din umbra totul, pina si simpatiile si telenovelele romanilor alegatori. Si daca e un trucaj realizat de unul din ei, pai e clar ca nu se va intimpla nimic. Cu adevarat rau ar fi sa fie trucaj si sa iasa invingator Geoana, macar daca romanii voteaza cu corasonul si telecomanda in mina pai sa fie pe ceva adevarat nu pe film indian din asta.Tot rasfoiesc presa de pe aici pina una alta...Vikinga 34+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Am gasit filmuletul cu incetinitorul aici

Si se pare ca l-a lovit. Inseamna ca m-am inselat in ce credeam eu.


Ironie: unii zic ca ei cred ca l-a lovit si pentru ca a fost asa mare campania contra, au sa il voteze tocmai din cauza asta. Eu ziceam ca nu l-a lovit si totusi sint anti Basescu. Vremuri tulburi, cind nu mai ai incredere in nimic si trebuie sa te hotarasti cu greu ce decizii sa iei si ce sa crezi.


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput