Si daca nu a lovit acel copil?????

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dry_votka spune:

Nu sunt deloc fan Basescu
Si eu am crezut ca e un trucaj, dar...au dat scena la tv cu incetinitorul...si chiar pare ca a avut loc.
Oricum, urat gest si la fel de urat joc ...in 5 ani de zile nimeni nu s-a stresat cu el, acum hop!

http://verze.ro
Simtul umorului inca nu a murit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui maminuta

Cu o seara inainte de aceasta mediatizare excesiva stimabilul Patriciu a invocat aceasta scena.Ce vreti mai mult de atit evidenta jocului murdar?

www.youtube.com/watch?v=0LbI5rnXePo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=0LbI5rnXePo

Nimeni nu te poate face sa te simti inferior fara permisiunea ta. - Eleanor Roosevelt



Oh, da, adevarat lider de opinie, aceasta www.evz.ro/articole/detalii-articol/822746/Andreea-Pora-acuzata-de-plagiat/" target="_blank">Andreea Pora. Ma mir ca mai apare ca reprezentant al presei!


Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

mie totul imi miroase a facatura.
daca era adevarat s-ar fi mediatizat atunci,nu acum. ci ce s-ar mai fi bucurat nastase!
daca totusi ar fi adevarat, s-ar fi dat la inceputul campaniei electorale, si atunci s-ar fi batut fratii de cruce: geoana cu antonescu.
eu cred ca psd sunt tare diperati de au ajuns sa vina cu trucaje. scopul lor este sa puna in fata marioneta numita geoana.

nu-mi place basescu, dar mi se pare mult mai capabil decat geoana.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui m_monique

nu-mi place basescu, dar mi se pare mult mai capabil decat geoana.




Da, a si dovedit-o in toti anii acestia!


Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Mai are relevanta pentru omul de rand daca Basescu a lovit copilul sau nu?
Pe mine m-a lamurit cu prima lui reactie . Nu a reactionat ca un om nevinovat.





Explore. Dream. Discover.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maminuta spune:




Citat:
Oh, da, adevarat lider de opinie, aceasta www.evz.ro/articole/detalii-articol/822746/Andreea-Pora-acuzata-de-plagiat/" target="_blank">Andreea Pora. Ma mir ca mai apare ca reprezentant al presei!


Alina


Alina nu sunt fan al niciunei gasti din zona duelului.Insa imi este lehamite de mizeriile astea .Am obosit de aceste lucruri care de 20 ani sunt neschimbate,personajele doar se rotesc,ele fiind aceleasi in ansamblu.
Cit despre Andreea Pora...jos palaria pentru cum le-a vorbit celor doi in acea seara,lui SOV si Patriciu.Nu am dat acel exemplu spre a o ridica pe tipa in slavi,ci pentru a demonstra creierul acestei povesti .PATRICIU.E clar ca buna ziua!
Vai de noi,oricum,indiferent pe cine vom vota!Ne asteapta cel putin un an extrem de greu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Cica Basescu si-a adus www.gandul.info/news/basescu-si-a-adus-propriul-expert-sa-dovedeasca-falsul-casetei-expertiza-a-fost-contestata-pentru-ca-regizorul-a-lucrat-pentru-pd-l-sector-2-5138236" target="_blank">expertul, care a lucrat (si altadata) pentru PDL!!!

Comments?

E clar ca buna ziua!

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui maminuta




Citat:
Oh, da, adevarat lider de opinie, aceasta www.evz.ro/articole/detalii-articol/822746/Andreea-Pora-acuzata-de-plagiat/" target="_blank">Andreea Pora. Ma mir ca mai apare ca reprezentant al presei!


Alina


Alina nu sunt fan al niciunei gasti din zona duelului.Insa imi este lehamite de mizeriile astea .Am obosit de aceste lucruri care de 20 ani sunt neschimbate,personajele doar se rotesc,ele fiind aceleasi in ansamblu.
Cit despre Andreea Pora...jos palaria pentru cum le-a vorbit celor doi in acea seara,lui SOV si Patriciu.Nu am dat acel exemplu spre a o ridica pe tipa in slavi,ci pentru a demonstra creierul acestei povesti .PATRICIU.E clar ca buna ziua!
Vai de noi,oricum,indiferent pe cine vom vota!Ne asteapta cel putin un an extrem de greu!

Nimeni nu te poate face sa te simti inferior fara permisiunea ta. - Eleanor Roosevelt


Da, deci Patriciu e de vina ca Basescu a lovit un copil!



Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maminuta spune:

Patriciu este regizorul acestui scandal de trei lei.
Asta subliniam.Daca pina acum se vorbea ca se fac,se dreg...acum regizarea este EVIDENTA!
Te-as intreba ceva.Fiind scena datata 2004,de ce nu s-a mediatizat atunci?De ce nu inteleg acesti domni aliati PNL-PSD sa faca altfel aceasta campanie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Eu zic ca nu l-a lovit ..... poate, POATE, doar l-a impins putin; dar de lovit nu cred, omul era in campanie si nu asa se incepe una, iar el presupun ca stie. Iar in Patriciu nu am incredere deloc. Campania din toamna asta e urata rau de tot, nu mai suport sa ma uit la televizor. M-am saturat de toate prostiile lor; abia astept sa vina si sa treaca ziua alegerilor ca sa mai avem si noi ce viziona la tembelizor. Pana atunci....noroc cu forumul acesta

Mergi la inceput