Si daca nu a lovit acel copil?????

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Antena 3

basescu nu a spus "poate m-a injurat".
A zis asa: Nu-mi dau seama ce a facut copilul, ce spunea copilul, a injurat, a spus ceva, a facut ceva?

Invingem impreuna Romania bunului simt



MINTI!

Reasculta! Minutul 1:48!

Manipulator ce esti!

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns accept92 spune:



Un om nevinovat si inteligent ar fi reactionat intr-o fractiune de secunda 'Nu stiu despre ce film e vorba, eu nu am lovit niciodata un copil si nu am nevoie sa vad filmul ca sa stiu asta. Totusi, daca sunteti in posesia unui astfel de film, va rog sa ma puneti in posesia lui, intrucat este clar o facatura ce se califica drept fapta penala si va trebui inmanat procuraturii spe analiza specializata de laborator.' Basescu ori e vinovat ori e prost. Eu personal recunosc ca sunt subiectiva in cazul de fata si il consider atat vinovat cat si prost.

Oricum, daca este un trucaj normal ar fi sa o confirme un laborator de criminalistica specializat in asa ceva, la solicitarea procuraturii. Nu sa ni se arunce in fata tot felul de artificii facute la sediul de partid de staful lui Base sau de tot felul de amatori care isi dau cu parerea. Parerea mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi


MINTI!

Reasculta! Minutul 1:48!

Manipulator ce esti!




Sa'ti fie rusine ca'mi vorbesti asa. Imi editasem mesajul. Nu am vazut emisiunea am citit stirea din care reiesea pasajul pe care vi l'am dat. Din nou - sa'ti fie rusine. Nu ti'am vorbit niciodata asa!

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:




Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Nu am vazut emisiunea am citit stirea



Daca nu ai vazut emisiunea, de unde erai asa de sigur aseara ca filmul e trucat? :

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Va dati seama cat de prost sta Geoana in sondaje daca au iesit ei cu trucajul asta ordinar. Veste buna

Invingem impreuna Romania bunului simt




No comment!


Alina









Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Cum am scris si la celalalt subiect cu lovitul, nu mi se pare ca a fost lovit, se vede cum se da copilul inapoi dar nu vad de ce pt ca sta acea doamna in fata lui.Pe copil in vad cum rade, nu vad niciunde ca se incrunta. Filmul e atat de rau facut ca nu imi pot da seama de incruntare, ma tot mir ca altii vad asta, eu vad numai pixeli peste tot.

Adriana si Aidan Alexander - 4 ani
A ticket to hell has never been funnier

"May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

http://www.petreanu.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Daca nu ai vazut emisiunea, de unde erai asa de sigur aseara ca filmul e trucat? :



Pentru ca nu am unde sa vad Realitatea TV. Pentru ca am vazut filmul si reactiile mai tarziu pe internet.
Ramane asa cum a cazut (c)

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Daca nu ai vazut emisiunea, de unde erai asa de sigur aseara ca filmul e trucat? :



Pentru ca nu am unde sa vad Realitatea TV. Pentru ca am vazut filmul si reactiile mai tarziu pe internet.
Ramane asa cum a cazut (c)

Invingem impreuna Romania bunului simt




Pai postasem eu secventa cheie de la Realitatea. Chiar nu ai fost curios sa vezi cum a zis totusi Basescu?

Ti-a fost mai usor sa cauti citate de pe net, decat sa vezi filmul din mesajul meu, la care tu ai replicat?

Greu de crezut!

Ramane cum am stabilit!


Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maminuta spune:

Cu o seara inainte de aceasta mediatizare excesiva stimabilul Patriciu a invocat aceasta scena.Ce vreti mai mult de atit evidenta jocului murdar?

www.youtube.com/watch?v=0LbI5rnXePo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=0LbI5rnXePo



Mergi la inceput