Presedintele Romaniei lovind un copil

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastasacarmen spune:

este evident pentru toata lumea ca este trucata imaginea...viteza mainii...reactia copilului...evident!!! oricine poate spune asta. se vede cu ochiul liber

doar dl Basescu nu a vazut si a cautat o scuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eu_logoped spune:

ma uit in continuare la tv si urmaresc subiectul, un nene de la montaj demonstreaza ca e trucat fiindca acel copil apare albastru (el singur) cand se da in spate...
acum intrebare de 1000 de puncte: alegem un presedinte care in loc sa fie sigur ca nu ar lovi un copil in vita lui se gandeste ca poate l-a lovit cu motiv (vezi declaratia lui la cald), sau altul care se preteaza sa faca un trucaj cu asa mare mizerie??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasacarmen spune:

de unde stiu ca domnul spune adevarul? daca e in tabara lui basescu..?
si tot asa
nu vom fi siguri care este adevarul despre acest film
este sau nu adevarat
vor aparea tot felul de experti dintr-o tabara sau alta, unul mai calificat decat celalalt


reactia dlui basescu in schimb...a fost cat se poate de reala.
nu trebuie explicata de nimeni, de nici un expert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

http://calinionescu1.wordpress.com/

frame cu frame

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza00 spune:

s a autoincriminat, e oribil, asa i, dar pentru mine optiunea Geoana & clica intrata in sevraj e muuuult mai groaznica. Nu l votez pe Basescu, votez impotriva celorlalti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

http://calinionescu1.wordpress.com/
frame cu frame

Un blog nou-noutz, facut chiar azi, special pentru a prezenta acest studiu :).

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Asta e telenovela sud americana cu lacrimi, jale, corasoane izbite de caldarim in nici un caz campanie electorala cu programe clare ca tot compar cu alegerile ce au fost aici acum o luna si ceva. Vikinga 34+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

daca l-a lovit intr-adevar, sunt sigura ca isi amintea de moment pt ca probabil a fost fff discutat de echipa lui dupa, a fost fff studiat si vazut in ce masura se observa ceea ce a facut. si reactia lui la cald e ca a elenei udrea cand au intrebat-o daca a sunat ea in direct la nu stiu ce emisiune... foarte explicite amandoua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Bun staff are Base.


In numai 3 ore a reusit si sa gaseasca www.petreanu.ro/2009/11/singurul-raspuns-corect-n-a-venit-la-timp/" target="_blank">raspunsul corect (*), si sa fabrice un blog special destinat demontarii filmuletului...

Da, staff-ul se descurca.
Candidatul... hmmm.


(*) sa rasfoiti si raspunsurile. In special cele de la 23.59 si 00.24.

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasacarmen spune:

gata...toata lumea s-a linistit
Stafful i-a reamintit raspunsul corect

http://ziarero.realitatea.net/1259275497-Basescu_Niciodata_in_viata_mea_nu_am_lovit_un_copil_s-a_ajuns_prea_departe_cu_campania_murdara


noroc ca si-a amintit felix tataru ca nu si-a lovit base nicioadata sotia si copiii
pot dormi linistita
liberatatea a invins

Mergi la inceput