Presedintele Romaniei lovind un copil

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cici spune:

Oare asa scotea el dintii rechinilor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns accept92 spune:

Lovirea unui copil de catre seful statului in care traim nu este un subiect de interes general pe un forum despre copii? Nu inteleg de ce a fost ascuns mutat! Chiar nu va dati seama ca nu intamplator omul asta ne reprezinta imaginea in lume? Ca ne place sau nu, astia suntem si lovirea unui copil este un act firesc pentru prea multi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

intai : eu sunt apolitica, nu am nici o treaba cu nici unul. nici nu stiu ce fac astia acolo,m stiu doar cine candideaza acum, in turul 2.

1. trusutl Realitatea este impotriva basescu and co. ca si intactul (antenele)
2. e ciudat cum a aparut acest filmulet dupa ani de zile, si-au amintit astia brusc ca a palit un copil si ce si-au zis? hai sa il scoatem de la naftalina. e clar o lovitura politica. si inca una reusita.
3. daca te uiti atent, copilul nu zice nimic. nu deschide gura, se uita si el la spectacol. si jap, una peste moaca. copilul nu reactioneaza, semn ca e obisnuit cu asemenea "atentii".

ce nu inteleg este reactia lui si astept raspunsul lui oficial. sa vedem pe unde scoate camasa acum. si ce-l mai sfatuiesc pr-ii lui. si de trucat nu stiu daca poate fi, am sa intreb cunoscatorii in ale montajului :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AVoogt spune:

Daca asa face presedintele , ce pretentii sa avem de la restu' gen asistenta care a "uitat" copilul in incubator sau altii de care oamenii de rand depind
Eu ma intreb de ce il mai voteaza lumea ..caracter de badaran a avut mereu,pt tara nu a facut si nici nu o sa faca nimic ..
Ca apoi sa auzim replica spusa in mare bataie de joc: " sa traiti bine !!"

de

AVoogt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Va dati seama cat de prost sta Geoana in sondaje daca au iesit ei cu trucajul asta ordinar. Veste buna

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Eu sunt uimita de penibilul celor care incearca sa demonstreze ca acest film e trucat. De parca ar mai conta daca e sau nu adevarat, atata timp cat insusi presedintele marturiseste candid ca "poate m-a injurat" sau "poate i-a vorbit urat domnei respective". Si daca vin expertii-expertilor si demonstreaza ca-i facatura, porumbelul a fost scapat.

Cei care traiesc in vest poate ne dau niste lamuriri despre cum s-ar trata acolo o asemenea declaratie (las filmul deoparte, pana la dovedirea autenticitatii).

Edit ca facusem un dezacord urias

Bertha, mami de frumuseti rare - Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)
poze
Cum s-a nascut Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui bertha

Eu sunt uimita de penibilul celor care incearca sa demonstreze ca acest film e trucat. De parca ar mai conta daca e sau nu adevarat, atata timp cat insusi presedintele marturiseste candid ca "poate m-a injurat" sau ":poate i-a vorbit urat domnei respective". Si daca vine expertii-expertilor si demonstreaza ca-i facatura, porumbelul a fost scapat.

Cei care traiesc in vest poate ne dau niste lamuriri despre cum s-ar trata acolo o asemenea declaratie (las filmul deoparte, pana la dovedirea autenticitatii).


ideal, un asemenea mitocan n-ar fi ajuns presedinte. in real, mitocanii ajung si presedinti. daca ar avea onoare, si nu are, basescu si-ar da demisia imediat si s-ar retrage din alegeri. adica le cerem demisia asistentelor care sunt vinovate de durerile cauzate unor copii din incompetenta si nepasare, iar astuia ii luam apararea a priori (inainte de dovedirea trucajului) chiar si cand vine vorba despre un copil. nu e vorba despre penibil, ci de ceva mai mult - lipsa de altceva esential, adica. daca cineva automat alege sa tina partea lui basescu (autoincriminat prin declaratiile deja date) impotriva unui copil, inseamna, iarasi, ca romania are presedintele pe care il merita si ii doresc succes in alegeri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AVoogt spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Va dati seama cat de prost sta Geoana in sondaje daca au iesit ei cu trucajul asta ordinar. Veste buna

Invingem impreuna Romania bunului simt




Trucaj ?
Eu cred ca se vede clar ca a dat in copil, ba chiar a facut-o cu tact sa nu atraga prea mult atentia .
Daca era trucaj Don Base ar fi negat din start ceea ce nu s-a intamplat .. in schimb el acum o scalda ba ca l-a injurat copilul si l-a lovit ba ca nu-si mai aduce aminte .
Minte si incearca sa se scoata cu basma curata cat mai repde ca nu "da bine " pierde voturi ...asta e problema lui

de

AVoogt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns accept92 spune:

Citat:
citat din mesajul lui conchita

ideal, un asemenea mitocan n-ar fi ajuns presedinte. in real, mitocanii ajung si presedinti. daca ar avea onoare, si nu are, basescu si-ar da demisia imediat si s-ar retrage din alegeri. adica le cerem demisia asistentelor care sunt vinovate de durerile cauzate unor copii din incompetenta si nepasare, iar astuia ii luam apararea a priori (inainte de dovedirea trucajului) chiar si cand vine vorba despre un copil. nu e vorba despre penibil, ci de ceva mai mult - lipsa de altceva esential, adica. daca cineva automat alege sa tina partea lui basescu (autoincriminat prin declaratiile deja date) impotriva unui copil, inseamna, iarasi, ca romania are presedintele pe care il merita si ii doresc succes in alegeri.

nimic



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

...si ca, din pacate, probabil va mai castiga inca un mandat pt ca deh, sunt multi care vad realitatea trucata



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"It´s all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput