Presedintele Romaniei lovind un copil

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Ana Ghita, femeia care cerea la acea data disperata ajutorul presedintelui spune ca Traian Basescu nu l-a atins pe copil: "Nu l-a lovit pentru ca nu avea cum sa ajunga la copil, pentru ca, daca abia am ajuns eu, pe varfuri...". Mai mult, femeia sustine ca baiatul nici macar nu i s-a adresat presedintelui, ci ar fi vorbit urat chiar la adresa ei. "Mi-a zis Da-o dracu de nebuna, sau asa ceva", isi aminteste ea.

daca intr-o zi viata iti intoarce spatele...prinde-o de fund!
http://oscarfriends.wordpress.com/

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro

putere...pentru cine crede ca nu mai poate!
http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI

http://community.webshots.com/user/Deusphoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

da poate stie copiloi/iiileana mai mult....chiar ii bate basescu pe colaboratori sau nu? sint si yo curios

Guestus, la facut misto nu te intrece nimeni. Cu caracterul ar mai fi ceva probleme, da' poate ca nu prea conteaza.

Vad ca iti continui campania de intimidare a userilor DC pentru delictul de a avea o alta opinie decit tine, chiar si dupa ce a fost deja atins un punct evident periculos.

Ia pune tu aici cu copy-paste postarile mele pe tema discutata la acest topic si care sa nu ramina valabile indiferent daca filmul se va dovedi trucat sau nu. Ca sa vedem daca ai justificare sa ma iei la rost.

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psichoMom spune:

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974

[quote]citat din mesajul lui copiloi



PS:Pentru ca Felix Tataru nu pastreaza filmele cum fac altii,in scopuri diverse.




Draga mea, scopul lui acolo era strict profesional... El si agentia lui i-au facut campania lui Basescu.
Sa spui ca nu a pastrat filmul e ridicol... El nu filma acolo asa, sa aibe un souvenir de la intrunirea lui Basescu de la Ploiesti cu electoratul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Citat:
citat din mesajul lui psichoMom

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974

[quote]citat din mesajul lui copiloi



PS:Pentru ca Felix Tataru nu pastreaza filmele cum fac altii,in scopuri diverse.




Draga mea, scopul lui acolo era strict profesional... El si agentia lui i-au facut campania lui Basescu.
Sa spui ca nu a pastrat filmul e ridicol... El nu filma acolo asa, sa aibe un souvenir de la intrunirea lui Basescu de la Ploiesti cu electoratul.


Draga mea,au trecut 5 ani de atunci.In campania aia au fost probabil n filmari.Poate il gaseste,zau ca n-am de unde sa stiu ,mi-am dat si eu cu parerea,ca poate nu toti pastreaza suveniruri de la mitinguri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Poate s-a discutat deja problema, insa la o lectura superficiala n-am vazut pe nimeni punandu-si problema asa:

filmuletul exista din 2005
patricu = PNL

Indiferent de motivul pentru care filmul a aparut dupa 5 ani, eu am o mare problema: de ce nu a aparut in turul 1 de scrutin??? Atunci era clar ca atragea multe voturi in favoarea lui Antonescu, indiferent daca era adevarat sau nu, fura mult din electoratul lui basescu si avea sanse mari sa intre in turul II. De ce omul PNL-ului se foloseste de acest "as din maneca" dupa ce candidatul lor iese din cursa?

Astept si parerea voastra, ca pe mine ma depaseste!!

Mickyyy si cele 3 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005) Eliza Gabriela (28.11.2008)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana_Scanteie spune:

am urmarit aseara o sinucidere in direct. samurai kostake patriki a scos katana si si-a facut incizia. tristetea i-a smuls cateva lacrimi uleioase cu oktan ridicat. sayonara, mare razboinic! ai fost atras in capcana de shogun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Si eu m-am intrebat de ce nu a aparut inainte de primul tur si am mai multe variante

- pentru ca a aparut chestia cu omar hayssam
- pentru ca patriciu e cam timpit

As zice ca e mare tristetea ca apare asa ceva in Romania, indiferent cind.

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Filmuletul a aparut de-abia in al doilea tur, fiindca numarul voturilor dintre B si G este mic.

allinta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psichoMom spune:

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974

Citat:
citat din mesajul lui psichoMom

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974

[quote]citat din mesajul lui copiloi



PS:Pentru ca Felix Tataru nu pastreaza filmele cum fac altii,in scopuri diverse.




Draga mea, scopul lui acolo era strict profesional... El si agentia lui i-au facut campania lui Basescu.
Sa spui ca nu a pastrat filmul e ridicol... El nu filma acolo asa, sa aibe un souvenir de la intrunirea lui Basescu de la Ploiesti cu electoratul.


Draga mea,au trecut 5 ani de atunci.In campania aia au fost probabil n filmari.Poate il gaseste,zau ca n-am de unde sa stiu ,mi-am dat si eu cu parerea,ca poate nu toti pastreaza suveniruri de la mitinguri.



Doamne ajuta sa-l gaseasca da'tare ma tem ca nu are niciun interes!
De avut il are sigur... in publicitate nu se prea ärunca"filmari vechi. Numa sa nu fi fost editat convenabil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

www.jurnalul.ro/stire-special/a-fost-o-lovitura-ca-si-cum-ar-fi-vrut-sa-mi-spuna-bai-pleaca-mars-528679.html" target="_blank">Baiatul recunoaste ca fost lovit.


De aia nu a mai aparut alta filmare!


Alina

Mergi la inceput