Presedintele Romaniei lovind un copil

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Pentru cei care (inca) cred ca filmul este un trucaj:

De ce nu a aparut totusi si alta filmare, in care sa arate realitatea voastra, nu a lui Patriciu?!? Doar o singura persoana filma atunci??

Felix Tataru spune ca a filmat si el acolo.....De ce atunci nu scoate filmul lui????

Alina



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Pentru cei care (inca) cred ca filmul este un trucaj:

De ce nu a aparut totusi si alta filmare, in care sa arate realitatea voastra, nu a lui Patriciu?!? Doar o singura persoana filma atunci??

Felix Tataru spune ca a filmat si el acolo.....De ce atunci nu scoate filmul lui????

Alina







Cica exista o descriere a evenimentului in Adevarul din 2004:la finalul articolului reporterul spune ca un copil s-a urcat pe scena si a spus "Iliescu si Basescu sunt ".si presedintele ,dupa un moment de perplexitate,a replicat:"
copiii spun lucruri traznite".Altceva nu mai apare.
Pe masura ce timpul trece,imi dau tot mai tare seama cat de jos a putut sa coboare Dinu Patriciu.Jenant,sa folosesti un copil ca sa-ti atingi scopurile:prima data atunci cand nu ai difuzat clipul si ai acces la putere,a doua oara acum.Scarbos.



PS:Pentru ca Felix Tataru nu pastreaza filmele cum fac altii,in scopuri diverse.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974
.Altceva nu mai apare.



Si daca nu a mai aparut nimic altceva atunci in ziar, inseamna ca chiar nu a mai fost nimic????

Bine ca dati ochii peste cap acum, cand a aparut filmuletul la momentul oportun, dar nu v-ati indignat la fel si cand Basescu a scos nu stiu ce biletel sau mapa profesionala, tot asa, mult mai tarziu, si anume la "momentul oportun"


Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

Prefer sa mi se argumenteze de ce e mai bun X decat Y decat de ce e mai rau. Si e cumplit de sa vezi cum singurele argumente in favoarea lui X sau a lui Y sunt "Uite cat de mult mai rau e unul decat celalalt".

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

margele, margelute si chestiute

MARGELUTE NOI_NOUTE DE TOAMNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974


PS:Pentru ca Felix Tataru nu pastreaza filmele cum fac altii,in scopuri diverse.



Ohh, ce le stii tu pe toate!!!

A pastrat Basescu biletelu', sa nu fi pastrat Tataru filmuletul?

Astia au meserie in din astea

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

Scuze, eu nu am dat ochii peste cap - ca nu obisnuiesc

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

margele, margelute si chestiute

MARGELUTE NOI_NOUTE DE TOAMNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974
.Altceva nu mai apare.



Si daca nu a mai aparut nimic altceva atunci in ziar, inseamna ca chiar nu a mai fost nimic????

Bine ca dati ochii peste cap acum, cand a aparut filmuletul la momentul oportun, dar nu v-ati indignat la fel si cand Basescu a scos nu stiu ce biletel sau mapa profesionala, tot asa, mult mai tarziu, si anume la "momentul oportun"


Alina



Din ce in ce mai jenant ,Alina.Azi-dimineata ,inainte de scandalul cu Eliza,ea scria la celalalt topic ca circula zvonuri ca Traian Basescu si-ar bate nevasta si colaboratorii.Absolut jenant.


PS:Asta nu m-a impiedicat sa consider ca reactia ei la ce s-a intamplat apoi cu difuzarea datelor personale fara acord a fost justificata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalia05 spune:

De ce nu a scris presa nimic la vremea respectiva? Erau numai ziaristi "prieteni" cu Basescu la mitingul respectiv? In toate campaniile electorale se vaneaza greselile, nu ar fi ratat asa ceva. Unde sunt martorii oculari care declara ca presedintele a lovit copilul? Era miting oameni buni, incidentul s-a petrecut in fata scenei.
Am sesizat trucajul chiar de la difuzarea filmuletului pe internet, culoarea albastra a fetei copilului. Cat priveste reactia lui la vizionarea filmului, a fost clar ca a fost socat, dar nu toti oamenii au reactii hormonale precum Antonescu si asa cum cere Turcescu.
Ii rog frumos pe sustinatorii Antonescu-Geoana sa nu ne mai jigneasca neuronii.
Cum am mai spus, astept dovezi ca Base a ucis-o si pe Elodia :) .

E democratie, votam fiecare candidatul preferat dar a sustine o asemenea mitocanie si facatura electorala contra lui Base e deja prea mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

PS : Uite cica Cosmin G zice ca nu e o campanie murdara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974
.Altceva nu mai apare.



Si daca nu a mai aparut nimic altceva atunci in ziar, inseamna ca chiar nu a mai fost nimic????

Bine ca dati ochii peste cap acum, cand a aparut filmuletul la momentul oportun, dar nu v-ati indignat la fel si cand Basescu a scos nu stiu ce biletel sau mapa profesionala, tot asa, mult mai tarziu, si anume la "momentul oportun"


Alina



Din ce in ce mai jenant ,Alina.Azi-dimineata ,inainte de scandalul cu Eliza,ea scria la celalalt topic ca circula zvonuri ca Traian Basescu si-ar bate nevasta si colaboratorii.Absolut jenant.


PS:Asta nu m-a impiedicat sa consider ca reactia ei la ce s-a intamplat apoi cu difuzarea datelor personale fara acord a fost justificata.


da poate stie copiloi/iiileana mai mult....chiar ii bate basescu pe colaboratori sau nu? sint si yo curios

Mergi la inceput