ciocolata Milka

ciocolata Milka | Autor: abramburika

Link direct la acest mesaj

Am vedenii sau e tot vreo publicitate pe site?? Imi apare in locul cursorului o ciocolata Milka in miniatura. La fiecare pagina nou deschisa se intampla asta si dureaza cateva secunde, apoi dispare. Nu ma deranjeaza cu nimic si nu mi-ar displacea sa fie reala ciocolata asta . Vreau numai sa stiu de unde-i buba ... de la mine sau de la DC?

__________________________________________________

Inteleptul nu spune tot ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Nu ai vedenii, chiar se tzine ca scaiul de cursor, reclama asta. Pe mine ma cam deranjeaza.

allinta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Credeam ca am vedenii, mai ales ca sunt la cura de slabire:))

Ma gandesc serios sa dau in judecata site-ul pt prejudiciul adus, in urma aparitiei milka, m-am dus direct sa imi cumpar o ciocolata!

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Baby Gator


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

La mine dispare repede, de aia nu e asa deranjanta.



Inteleptul nu spune tot ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SufletDInger spune:

Si la mine dispare in cateva secunde. Reclama-i mama comertului!

www.Satmarean-Alexiss.piczo.com

http://b1.lilypie.com/3q8rm7.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

La mine se deschide in colt stanga sus si nu pot da click pe nimic, in special pe "Subiecte active".
Tot speram sa se termine si cu milka odata.


Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
My baby, my joy, my heart, my gift from God
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miereamara
Ma gandesc serios sa dau in judecata site-ul pt prejudiciul adus, in urma aparitiei milka, m-am dus direct sa imi cumpar o ciocolata!


In schimb e super incantat fi-miu, nu ma mai lasa linistita pe forum "uite milka, ce joc e ala mami?"


Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
My baby, my joy, my heart, my gift from God
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

Vaaaai ce mi-ati facut. Si eu mi-am zis - mai, oi fi avand vreun virus la naiba. Si dupa asta a disparut ca o naluca. Mi-a ramas insa in minte si mi-am adus aminte de ciocolata milka pe care am mancat-o la o prietena, cu niste bobite care iti explodeaza in gura. Gata, maine imi iau 5 milka din magazin sa am energie pentru weekend.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

protestez si eu!

US

www.youtube.com/watch?v=2-KuPRYed1Q" target="_blank">Depeche Mode August 25, 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Propun, in semn de protest, ca celor deranjati de reclama cu pricina sa li se trimita pachet o ciocolata ca sa-i mai indulceasca . Si in cazul asta ma declar si eu profund deranjata ...



Inteleptul nu spune tot ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Ma deranjeaza foarte tare! Mi se pare foarte invaziva, imi tot vine sa scutur mana ca sa scap de ea, mai am putin si dau cu mouse-ul de pereti!
Daca alte reclame nu mi-au parut atat de deranjante, in schimb asta am senzatia ca ma agreseaza fizic, mai lipseste o mana care iese din monitor sa se agate de mine, cam asa ma simt!
In clipa asta pot sa spun cu tarie ca urasc ciocolata Milka!!!



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput