ciocolata Milka

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olina87 spune:

reclama este nimic altceva decit un virus si ar trebui sa existe o protectie prin lege impotriva acestor reclame care se instaleaza in calculator si preiau controlul asupra mouseului sau a mai stiu eu ce

am sa sun la protectia consumatorului, daca nu au legislatie adecvata atunci macar s-o faca acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Citat:
citat din mesajul lui Olina87

reclama este nimic altceva decit un virus si ar trebui sa existe o protectie prin lege impotriva acestor reclame care se instaleaza in calculator si preiau controlul asupra mouseului sau a mai stiu eu ce

am sa sun la protectia consumatorului, daca nu au legislatie adecvata atunci macar s-o faca acum


As dori sa reactionez din punct de vedere tehnic:

- ACEASTA RECLAMA NU ESTE UN VIRUS!
- NU SE INSTALEAZA NIMIC PE CALCULATORUL DVS.
- NU SE IA CONTROLUL MOUSE-ului

Acum din punct de vedere al agresiunii:
- personal nu ma deranjeaza avand in vedere ca dispare foarte repede
- mi se pare o reclama finuta in comparare cu altele care invadeaza tot ecranul si nu intelegi de unde sa o inchizi

TOTUSI: am sa transmit firmei care vinde reclama pentru noi pasul vostru si poate o sa se limiteze numarul de afisari in cadrul unei vizite. Acum vad ca este de fiecare data cand se incarca o pagina noua...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

pe mine nu ma deranjeaza deloc. nici n-am sesizat-o.. oi fi mioapa sau d-ailalta... dar faza cu reclama care preia controlul asupra mouse-ului si sunatul la protectia consumatorului m-a amuzat copios .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eu_logoped spune:

mie, in afara de ciocolata micuta de la mouse, imi apare o fata care trece din dreapta in stanga sus, mancand o ciocolata si nu e chip sa scap de ea....
este putin iritanta ca ma opreste din ce doream sa fac.. plus ca ma enerveaza ca e slaba si manaca ciocolata.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Multumesc Admin, a disparut ciocolata!
(Cel putin pe continentul meu )



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Si pe continentul meu a disparut azi ciocolata.



Inteleptul nu spune tot ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

Mergi la inceput