Puiuti de Randunici 2008!! (335)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gecko

este ora 5:30, sunt treaza de jumate de ora. Deja a mancat doua custard-uri, o banana si acum e calare pe o cutie de stafide....il scot in drum

SUNT CEL MAI FRUMOS DIN ORASUL ACESTA!!!
Eu zic sa ii deschizi frigiderulla ce apetit are

Simo cu ,mami de DAVIDsi de SAM




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Poate va indurati si de mine sa vad filmuletele cu Mufa si Andra,ca le-am ratat.plizzz

Simo cu ,mami de DAVIDsi de SAM




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Simo te servesc cu ale mele:
http://family.webshots.com/video/3049776500102226680vctBhS - dansurile
http://travel.webshots.com/album/575602315ExLUnY - si LA-ul




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Neata mamici!!
Mihutza - m-a prapadit de ras cu dasnsatorul de populara dis-de dimineata E mortaaaal! Ce v-a venit sa-l intimidati cu aparatul? Ca era prins nevoie mare..

Zoze - JOS PALARIA! Unde e grasana care ma concura cand eram insarcinate? Arati grozav! Iar ingerul blond m-a impresionat cu frumusete de bulanse si ochi albastri ca ai copiilor mei. Neam de arieni mama!

Povestiri din poznele alor mei:
-le-am cumparat set mare de curatenie..sa le fac de lucru, ca mereu dadeau tarcoale la ustensilele mele. Buuun! In prima zi a fost bataie pana si le-au impartit: unul mop, altul matura, unul perie, altul pulverizator, unul faras altul burete..Au facut curat..eram multumita nevoie mare. Se mai bateau pe aspirator, dar nu era bai..ajungeau la intelegere. Insa fi-miu cel mare s-a gandit ca ar putea folosi matura pe post de sabie. L-a inspirat si pe Robi si uite acum..set de curatenie, ca se bat toata ziua cu matura si mopul de-mi sta inima-n loc..

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

neatza!

Roxana dansatorul e Andra .. si mie mi-a parut rau dupa aia ca am deranjat-o cu camera.. dar mereu o prind numai din spate si de aia ma gandeam ca poate pot sa o prind cu fata, dar nu a iesit pasenta ..





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

'neata (si pentru mine ca am bagat un somn de 3 ore recuperare dupa matineul de la 5)

poftiti cafeaua si ceai si capuccino si bombocino si o zi frumoasa

Simo, aia imi era problema. Ca in frigider batea vantul. Deja ii facuse controlul si din "oh, no!!!!" nu m-a slabit cand a vazut ca lipsesc alimentele lui de baza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

aseara, cand sa merg la culcare, ma hotarasc intr-o doara sa trec pe la copil prin camera sa vad daca e invelit etc...

si cand colo, , copilul dormea pe mocheta, in genunchi si cu capul sprijinit pe saltea. Cu greu m-am hotarat sa-l pun la loc in pat...ca asa bine dormea....Pana la urma ratiunea a invins

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

coc niste ardei pe gratar. Uau cum miroase, ca atunci cand facea mama zacusca acasa.
Pana acum i-am mai copt in cuptor...dar nu se compara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Neata..Naty,bubu,mercic de sugestie.
Naty,asa si Tea cu carticelele..cand are chef, si nu prea vrea sa repete dupa mine..o las in pace.Referitor la Cut. muz.,cere ea sa pun sa asculte..e asa haioasa cum da din cap pe muzica..SI seara s-a invatat sa punem cd-ul si asa se aseaza linistita in patut in fund,intr-un colt,si sta si asculta pana adoarme...haha,huo,aa??
Cuscra,ce frumos ai vb tu de copilasi..Aproape ca mai convins si pe mine..Dar cred ca depinde mult de firea fratelui mai mare ca daca-i posesiv am incurca-o cu el,in timp ce trebuie sa avem grija de bb mic..UN pup mare.
Zoze,imi vine sa-ti mananc blondinul..Parca-i Fat-frumos cu par de aur!

mami de TEA (1.04.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

'neata!

Mai nush ce naiba de-s asa lacrimogena si capsata..Parca azi m-am trezit mai fresh totusi

Mihu vazusem si eu pozele cu dansatoarea no.1 a crengutei,filmuletele,dar m-am luat butoiul si-am uitat sa va -sunteti frumosi toti 3!

Felicitari Muff pentru primele cuvinte rostite in limba maternaPupi,mami!

Simo au fost de bine si frumos,lacrimile!

Oh,m-ati facut sa ! Multumim de laude!Stiti voi cum creste inima in piept atunci cand iti e laudat puiul!!

Rox de-aia mi-am pozat doar capul Restul e neschimbat!

Moaama ce tare e Patrick!

Iriiinaaa?!

Mimo decat sa traiesc bine asa..mai bine nu mai traiesc deloc

Mai am cateva minute de pauza-pana se termina mickey pe minimax si profit de ocazie s-o stri pe ALICE,ALINA si MAMI_P,ca-i restanta la cinstire

bye!

Vine Craciunul!



Ela,sufletelului blond!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!
@

Mergi la inceput