Fulgusori(170) - Felicitari Arcadia!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabryelle spune:

Buna fetelor

Vin si eu la voi in club...pana acum 2 saptamani aveam DPN 1 ianuarie, dar la ultimul control mi-a zis dr ca daka nu nasc pana pe 20 decembrie imi face cezariana

DN: 03.08.1979
UM: 28.03.1979
DPN: 20.12.2009
Spitalul Filantropia, Dr Maria Bari

Mai naste cineva cu Maria Bari?

Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

bine ai venit gabryelle


fetelor eu vroiam sa va spun ceva ce am aflat si eu aseara...

cica nu e bine deloc sa facem fotografii la bebe cu blitz, mai ales daca are ochisorii deschisi...ca ei nu stiu sa isi inchida pupila ca noi...eu i-am cam bagat flash-uri Sabinei si ma gandeam sa nu ii fac rau si sa aiba probleme cu ochisorii cand o sa mai creasca.
asa ca...doar poze fara flash
va pup


Anca HAPPY MUMMY de SABINA IOANA

MI-AM DESCOPERIT

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Buna ziua mamici / burtici .Am de citit cap asta si apoi revin darvreau sa spun ceva :

Ancutza _bro da-i copilului cu Nidoflor. Si noi am avut aceeasi problema la si a trecut pana la urma cu asta ( sfatul pediatrului

fericita poze Maya Andreea
Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

Buna ziua mamici / burtici .Am de citit cap asta si apoi revin darvreau sa spun ceva :

Ancutza _bro da-i copilului cu Nidoflor. Si noi am avut aceeasi problema la si a trecut pana la urma cu asta ( sfatul pediatrului

fericita poze Maya Andreea
Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!


multumesc din suflet pt raspuns simina...chiar din seara asta o sa incep sa o dau




Anca HAPPY MUMMY de SABINA IOANA

MI-AM DESCOPERIT

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro


multumesc din suflet pt raspuns simina...chiar din seara asta o sa incep sa o dau




Anca HAPPY MUMMY de SABINA IOANA

MI-AM DESCOPERIT

POZE




aaaaaa.....si mai las-o fara pampers. Eu am tinut-o in scutec de finet pe o aleza unsa cu Nidoflor. I-au trecut bubitele intr-o zi

fericita poze Maya Andreea
Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

Buna ziua mamici / burtici .Am de citit cap asta si apoi revin darvreau sa spun ceva :

Ancutza _bro da-i copilului cu Nidoflor. Si noi am avut aceeasi problema la si a trecut pana la urma cu asta ( sfatul pediatrului



si mai dai apoi si cu pudra ?

mamica implinita de Remus Andrei
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
primele poze
poze iar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nov.dec2009 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabryelle

Buna fetelor

Vin si eu la voi in club...pana acum 2 saptamani aveam DPN 1 ianuarie, dar la ultimul control mi-a zis dr ca daka nu nasc pana pe 20 decembrie imi face cezariana

DN: 03.08.1979
UM: 28.03.1979
DPN: 20.12.2009
Spitalul Filantropia, Dr Maria Bari

Mai naste cineva cu Maria Bari?

Va pup pe toate


Esti in lista . Nu ne-ai spus daca e sau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissa13 spune:

Hello burtici si mamici,

Felicitari Arcadia si Pirelia, recuperare grabnica! Sa va traiasca bebicii, sa fie sanatosi!

Camy nu am reusit sa te felicit pt alaptarea exclusiva .

Eu de ieri sunt beneficiara unor hemoroizi de toata frumusetea, nu pot sa stau decat pe perne ca ma doare de mor. Daca nasc normal cred ca o sa ma doara mai mult fundul decat "doamna". De vreo cateva zile nu am chef de nimic. Ma bag la citit din urma.

va pup

36 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissa13

Hello burtici si mamici,

Felicitari Arcadia si Pirelia, recuperare grabnica! Sa va traiasca bebicii, sa fie sanatosi!

Camy nu am reusit sa te felicit pt alaptarea exclusiva .

Eu de ieri sunt beneficiara unor hemoroizi de toata frumusetea, nu pot sa stau decat pe perne ca ma doare de mor. Daca nasc normal cred ca o sa ma doara mai mult fundul decat "doamna". De vreo cateva zile nu am chef de nimic. Ma bag la citit din urma.

va pup

36 +


baga de acum , ultraproct si asla med de 2-3 ori pe zi, alterneaza-le. EU AM SCAPAT de trandafir

mamica implinita de Remus Andrei
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
primele poze
poze iar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Ramonika asteptam vesti de la control...nu ne spui ce ati stabilit?

36+

Mergi la inceput