Fulgusori(170) - Felicitari Arcadia!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns floricik spune:



Katy,Elisabeth e o scumpa. Sa va traiasca. Cum a primit-o fratiorul?
Shtephy sigur ies analizele ok. Cred ca prima data a fost o greseala din partea lor. Aaaa cat despre nastere...asa e : si eu nasc la anu'. Sper doar sa nu ma panichez la momentul 0.
Lavi, Laurairina, Ancutza sa va traiasca minunile. Deja sunt mari.

FELICITARI PIRELIA !!

Floricik 38+ Maria Ema
http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

FELICITARI ARCADIA!!
FELICITARI PIRELIA!!
SA VA TRAIASCA COPILASII, SA FIE SANATOSI!!


AM REUSIT SA PUN SI EU CATEVA POZE PE PICASSA

PE TOATE TOATE

Lili fericita de Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Lyly L-am vazut Este taaare frumos!!! Felicitari!!!

mami de Luca Anthony si de Yannis-Cristian si in
36+ cu Nicholas Ellan
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

AMR 3+!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cricrim spune:

Buna ziua

Felicitari tuturor mamicutelor si viitoarelor mamicute sa aveti nastere usoara, copii sanatosi si mancaciosi.
Eu sunt o mamica de zmeurica iulie-august 2009, va citesc cu drag si imi aduc aminte de toate momentele frumoase petrecute in sarcina.
Daca aveti timp si va place votati micuta zmeurica, multumim frumos.

http://concurs.pampers.ro/gallery_details.php?id=1528&ord=&pg=1&keyword=stefania%20alexia&srch=yes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristinna spune:

Buna burtici si proaspete mamici
Chiar daca nu am fost activa la scris v-am citit destul de des si sunt la curent cu taote bucuriile si necazurile voastre, am ras si am lacrimat alaturi de voi La fiecare veste, fie ea buna sau rea. Cu tristele am remarcat ca nici odiseea noastra nu a scapat de drame si nenorociri, cuvintele sunt de prisos, sper doar sa aveti puterea sa trecti cu bine peste ele.
Felcitari celor care sunt deja mamici si bafta celor care urmeaza sa-si tina in brate minunea.
In alta ordine de idei, vreau sa anunt si eu venirea pe lumea a fetitzei mele pe nume Nora Bianca, in data de 17 nov 2009, cezariana ,ora 03:40, 3300 gr, 52 cm, apgar 10, dr Romeo Micu, Gine 1 Cluj-Napoca. Este o printesa mica adorata de toata lumea, inclusiv de fratiorul ei drag David care ar pupa=o s ar tine-o in brate toata ziua.

Va pe toate si va doresc TOT BINELE DIN LUME

Cristinna mami de
David Cristian 25.01.2007 si 22+ Nora



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Cristinna felicitari ptr micuta Nora Sa creasca sanatoasa alaturi de familie si cei dragi!!!

mami de Luca Anthony si de Yannis-Cristian si in
36+ cu Nicholas Ellan
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

AMR 3+!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristinna spune:

Si ca totul sa fie perfect, iata si semnatura



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Felicitari noilor mamici Arcadia si Pirelia. Sa va creasca bebicii mari, sa fie sanatosi si norocosi.
Eu ma confrunt cu o durere oribila de masea. Azi am facut radiografia si maine dimineata merg la doctor. Asta noapte am dormit vreo 4 ore si sunt usor obosita iar al meu strumf are concurs de urlat viteza si e treaz de la 7. Abia acu da ceva semne de somnic.
Mamici voi ce le dati bebicilor pt rahitism? Celebrul Vigantol?

mami fericit de Dan Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui dymomo77

Felicitari noilor mamici Arcadia si Pirelia. Sa va creasca bebicii mari, sa fie sanatosi si norocosi.
Eu ma confrunt cu o durere oribila de masea. Azi am facut radiografia si maine dimineata merg la doctor. Asta noapte am dormit vreo 4 ore si sunt usor obosita iar al meu strumf are concurs de urlat viteza si e treaz de la 7. Abia acu da ceva semne de somnic.
Mamici voi ce le dati bebicilor pt rahitism? Celebrul Vigantol?

mami fericit de Dan Mihail


si pe mine ma doare o masea de vreo saptamana ...rau de tot...iau supozitoare clafen ca sa imi treaca...pana mi-oi face curaj sa merg la dintzolog.

eu vigantol ii dau Sabinei pt rahitism...cred ca toti medicii recomanda medicamentul asta




Anca HAPPY MUMMY de SABINA IOANA

MI-AM DESCOPERIT

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lacramioara2 spune:

ALEXA, DOAMNE CUM INTELEG PRIN CE TRECI!

A fost ingrozitor sa citesc ca ti-ai pierdut copilul, la fel ca si mine. Speram ca sunt singurul om lovit din aceasta odisee, dar iata ca destinul nu a vrut sa fie asa.

Cred ca e inutil sa iti spun cat de rau imi pare, tot ce pot sa adaug e ca sper ca timpul sa ne vindece si ca Dumnezeu sa ne ajute data viitoare cand ne vom lua inima in dinti pentru a mai incerca odata.

Multumesc tuturor mamicilor si gravidutelor care se gandesc la noi si se roaga pentru noi. chiar daca nu intru zilnic sa citesc, gandul ca nu m-ati uitat si faptul ca sunteti bine impreuna cu copilasii vostri, imi da speranta ca va rasari soarele si in viata mea. Ca voi avea parte la un momement dat de familia pe care atat de mult mi-am dorit-o.
Va sarut si va iubesc din tot sufletul.


Saptamana 33+

Mergi la inceput