Sezatoarea canadiana (162)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

La multi ani, mimitete! Sa traiesti multi ani fericita! da-de ajung si io sa te cunosc intr-o buna zi!

maru, la multi ani lui Andrei!

Sanatate bolnavilor, sa se refaca repede toata lumea!

Daiopri, asa de mult m-am gandit lunea trecuta la tine, mi-a fost un pic teama! Obviously habar n-am cu cine am de-a face! si

V-am tot citit da uite ca acum nu mai stiu ce sa zic la obiect... Ca strumful se da dura mai nou, nu mai sta unde-l pui, chiar daca lui nu-i place ce face, o face ca stie. Si dup-aia ma solicita sa corectez problema. Deci scuza mea e ca ma tine bizi, pt cine nu a inteles.

Miercuri vine mama, emotii profunde ca s-or cunoaste si ei pana la urma. BTW, ea vine cu o combinatie de air canada, lufthansa si nu s-a modificat limita de bagaj la ei.

Ma duc sa dorm si eu, l-am tot asteptat cu "masa" de 1 jumate pe tzutzli, da vad ca n-are de gand...


pepit
Common sense is not so common...[Voltaire]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Ica,foarte frumos!un motiv in plus sa ne cinstim
intalnirea va fi pe 11 decembrie,intr-o vineri seara la 18,00.
Ziua ta si examenul sunt pe 12 dec. eu incerc sa te conving sa spui da pt ca mi-ar face foarte mare placere sa te revad

Danap,pai atunci ramane Marathon chiar daca bemnumai bere.Mi se pare accesibil din toate p.d.v.(locatie si bani).
Revin cu adresa si cu lista amatoarelor.

o zi buna,

brrrrr...vine iarna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Ktrinel, chefuiti azi?
La multi ani frumoasa Julia , sa cresti mare, sa fii sanatoasa si bucuroasa!


Pucku, intrebai de jocuri Nintendo, e vorba de DS? Ca eu sunt noua in domeniu, nu le prea am cu terminologia



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Ktrinel sa-ti traiasca Julia! Sa creasca mare si sanatoasa si sa-ti aduca numai bucurii!!! Un brat de pentru voi amandoua.

La multi ani, Ana Julia!!!

"Less is more" - Mies van der Rohe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:

Am uitat ... Mimitele si Andrei de Maru, La multi, multi ani, cu sanatate si bucurii!!!!

Ange, e reciproc, dar din pacate chiar nu pot, poate dupa sarbatori daca mai organizati ceva apar si eu

Ana, barbatul meu m-a sfatuit sa sun sistematic la HEC si numa' cand imi confirma astia ca a iesit la pensie sa mai iau cursul

Am si eu o nelamrurire, de fapt doua- ati inceput sa va ganditi la cadouri de Craciun ptr copii? Si de unde? Eu chiar nu stiu ce sa iau, la Toy's din Laval de cate ori am fost n-am gasit mare lucru pe gustul meu, Winners n-au f multe jucarii, wal-mart din ce in ce mai rar gasesc ceva.

Si a 2-a , legata de e-bay - am cumparat si eu prima dat ceva pe e-bay si astept livrarea cu ochii cat melcul de vre-o 2 sapt, dureaza asa mult?

Atunci cand faci un pas catre Dumnezeu, El face zece pasi catre tine! Ce spui sa si infaptuiesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:

Ktrinel, la multi ani cu sanatate Juliei!

Atunci cand faci un pas catre Dumnezeu, El face zece pasi catre tine! Ce spui sa si infaptuiesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:

Am inca o intrebare - fetele din Montréal, voi cunoasteti vre-un naturopat? Ma tenteaza sa duc soricelul si la naturopat, am o recomndare de la gradinita copilei, cineva si-a recomandat matusa care-i naturopat, insa am zis sa va intreb si pe voi. Zice ca-i si herbiste - care o fi diferenta? Nu cred ca asigurarea private acopera asa ceva insa daca tot ajung as vrea sa fie un medic bun.

Si vroiam sa va zic, poate stiti, ca e un Bulk Burn in DDO langa Tiny Tots

Atunci cand faci un pas catre Dumnezeu, El face zece pasi catre tine! Ce spui sa si infaptuiesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ica 1975

Am si eu o nelamrurire, de fapt doua- ati inceput sa va ganditi la cadouri de Craciun ptr copii? Si de unde? Eu chiar nu stiu ce sa iau, la Toy's din Laval de cate ori am fost n-am gasit mare lucru pe gustul meu, Winners n-au f multe jucarii, wal-mart din ce in ce mai rar gasesc ceva.



Ica, buna intrebare, si eu ma pregateam sa intreb de idei de cadouri pentru fetite de 8-9 ani?

A mea a dat comanda pentru un webkinz deocamdata.. se face, dar vreau ceva mai special, mai deosebit, voi ce idei aveti? O sa mai aduca mosul si niste carti... dar mai trebuie ceva, oare ce?

pitilache, tu spuneai ca Seba e pasionat de Tin-Tin? Ca am dat de o sursa, daca vrei sa cumperi zic mai multe.

Ica, revenind la domnisoara ta, are bucatarie de jucarie? Casuta de papusi? Eu mai fac ceva, ma duc cu a mea pe la magazine ca sa ma uit de cadouri pentru altii si de fapt o studiez pe ea ca sa vad ce jucarii o atrag.
Roxanei i-au mai placut mult seturile cu Little Pet Shop, se mai joaca si acum cu ele, si la fel si Cristi. Easel aveti? Adica tablita din aia dubla pentru creta si marker. Am mai vazut tot felul de seturi cu bebelusi vorbitori, plus o mie de accesorii... Daca imi vin idei mai spun.
Aha, mi-a mai mai venit o idee, Lego! Ca si Roxana spunea ca vrea, dar nu se prea gasesc frumoase pentru fetite...



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Donia, DA iti multumesc!!! Zi mai multe, te rog, ca asta-vara am dat o groaza de euro pe BD pe care le citea ca pe nimica...

"Less is more" - Mies van der Rohe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

La multi ani Juliei de Ktrinel!
Sa ai o copilarie fericita si sa fii sanatoasa!

Ktrinel, sa iti traiasca printesa!

Sa intreb si eu de cadouri la 14 ani? care stie ca nu e Mos, dar care abia asteapta cadourile? Toata noaptea am visat ca sunt la cumparaturi si ca ajunsesem sa semnez ca lucrez un an din viata numai pentru Best Buy si Future Shop!!!

Mergi la inceput