Bobocei de sept-oct 2008 (222)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

neata si de la noi! Alta zi, aceeasi ora 7,45 Laura iau o cafea, multu.

alexa, cipri si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Salutare!

Claudinna, ce titru de giardia are Razvan? Si Gruia are, slab pozitiv , am inceput tratamentul cu helmiflores. A avut ceva simptome?

Gruia, farama de steluta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Neatza, proaspata avem, fetele

Nocom votat organizatia Ema

Cristina ma bucur ca a-ti scapat de muci

Ada offf, cu dintii astia, am sa iasa mai repede

Nusha imi pare rau de lovitura puiului, poale in brau ha, arunca si p-aci una doua trei patru

Feli chiar asa unde te vedem

Abe bine ai venit la noi, scrie repede 10-13 mesaje si nu vei mai fi moderata

CD pana la urma a prestat sotul tocana? Daca nu vino aici ca prestez eu

Claudinna imi pare rau ca sunteti bolnaviori, sa va reveniti repde, drum bun sa aveti si sa ne auzim cu bine

Laureta sa ii ia ceva pe ei de muci ca mi-s satula, zilele trecute era sa inghit cativa
Voi cum mai sunteti? Naspa durerile de cap, m-au tinut doua zile

Laura am adormit super,odata cu Crina, ea pe picioare si eu sezand ... pana a venit tati si a pus- o langa noi in pat , multam de cafea

Nerantula si voi, offff, multa sanatate

Scriu pe fuga ca tre sa hranesc gaza apoi sa plec repede la dr, sa intru la ea mai repede. Am aspirato din nou azi de dimineata, show ca la carte

Babytza asta cred si eu ca e prea mic pt Ventolin, dar cica are dr bun, bla bla bla…nu stiu, fiecare face cum considera, eu incerc sa ii dau sfaturi dar mai mult nu pot…

Cum mai stati cu mucii?

Fetelor ce facem cu pastitutele Hayland?


de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt
Participam la concursul Klorane cu www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank">aa2, un vot va rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

Nerantula...pe buletinul de analize scrie: chisturi de giardia lamblia- prezente

niciun alt simptom...i-am facut analizele din cauza pojarului...sa vedem exact ce e
dr a zis ca giardia nud a simptome cum a avut el

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=3" target="_blank">Razvan la concursul Klorane! daca vreti, aici ne puteti vota! c1.jpg
www.okey.ro/claudette/index.php/mare-concurs-mare-un-vot-va-rog.html" target="_blank">blogul cu basca participa la "Festivalul Blogurilor Gustoase"


mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

uff, sanatate multa bebeilor bolnaviori, am auzit de tot mai multi copilasi, cam de varsta alor nostri, diagnosticati cu giardia. sper sa va reveniti cu totii cat mai repede si multa rabdare si pentru mamici!

nushulica, crema de arnica e f buna pentru lovituri usoare/vanatai/hematoame. si e si ieftina!

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Cand sari de bucurie, atentie ca nimeni sa nu-ti ia pamantul de sub picioare. (Stanislaw Jerzy Lec)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

Multa sanatate bebeilor si mamicilor multa rabdare si forta!

Am primit pe mess urmatoarea informatie. Nu stiu daca e pe bune sau nu, dar m-am gandit ca nu strica, poate stie vreuna din voi pe cineva care poate folosi:

"Ofer GRATIS ptr.copil cu probleme 2 ani PROTEZE si GHETUTE ORTOPEDICE tel. 0766396764 sau 0314221410, poate cuiva ii va prinde bine informatia ... "


Matei Gabriel 24.08.2008 foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

neatza. am votat si eu EMA, aseara.

Orele au fost 4 si 7 de data aceasta. Cu aceasta ocazie mi-am intalnit sotul prin casa, nu plecase inca la serviciu (spala vasele) si am facut si o baie matinala.
Incepe sa-mi placa programul... imi amintesc ca, niciodata pana la Radu, nu m-am trezit mai tarziu de 6. Dar ma culcam devreme, indeed...de cand ma stiu am fost o somnoroasa....matinala!!!!

DC... I place my bets on a girl too... nu am avut niciun fel de pofte la niciuna din sarcini...

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

NEATA,

Nici eu n-am avut pofte la nici o sarcina si am si baiat si fata.....

Eu totusi zic ca va fi BAIAT!!!!

CD ne organizezi intr-un tabel ceva... sa stim cine a simtit bine si cine nu?!?!
Si propun ca cele care b-au ghicit sa dea cate un pachet de pampers Mikului nascut!!

mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

se fac pronosticuri pt samburel de Rox? Eu pariez pt

alexa, cipri si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

'Neata fetelor!

Citat:
citat din mesajul lui claudinna

neata!

Joy, votat si pe saptamana asta
haideti fetelor sa ne mobilizam sa votam fata!
cati castigatori vor fi? ca n-am citit regulamentul



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=3" target="_blank">Razvan la concursul Klorane! daca vreti, aici ne puteti vota! c1.jpg
www.okey.ro/claudette/index.php/mare-concurs-mare-un-vot-va-rog.html" target="_blank">blogul cu basca participa la "Festivalul Blogurilor Gustoase"


mamica de Florin Razvan (14.08.2008)




Esti tare draguta insa cei de pe primele locuri au 6-700 voturi iar noi mai avem muuult pana acolo.

Imi pare rau ca v-a depistat chisturi de giardia. Sper sa scapati repede de intrusi.

Victoria, mami de Anna Sofia

www.concurs.pampers.ro/gallery_details.php?id=128&ord=&pg=7" target="_blank">Sunt in CONCURS, votati-ma

mA fAc MaRe
Ziua cand lumea a devenit mai frumoasa

"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George



Mergi la inceput