Bobocei de sept-oct 2008 (222)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

neatza!

mancare: am prestat aseara supa de vita cu galusti si diseara cred ca bag un pui cu cartofi la cuptor sau cumpar ceva la rotisor. Mai am si paste cu friptura de vita cu sos, dar sigur papa Vlad din ele azi.

m-am uitat pe net, nu ne-am vazut

pentru samburel de Rox nu am nici un feeling acum, vedem mai tarziu.

nushu: pupici la cucui de nazdravan, sa treaca
claudina: pana la urma Razvan a avut pojar sau suspectezi altceva? nu dati cu pietre: pojarul iese la analize?????? ca eu chiar nu stiu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Hello girls

Votat EMA

Claudina imi pare rau de giardia , sper sa scapati repede de intrusi Ce v-a dat sa luati ? baiatul fotbalist , cum striga el goooooool

Lumi multi pupici pentru voi

angelyna eu nu am zis nimik de Ventolin Noi luam doar oscillo si deja suntem mai bine cu mucisorii Doar ca nu prea papam ....
Ieri am lasat baiatul cu mama dupa masa de pranz pe la 3 si am iesit la cumparaturi apoi la o prietena in vizita , am revenit seara la 8 inainte de baita ...moama ce bine mi-a prins iesirea asta !!!!!!!!!!
Dya mersic de pont , am luat si eu 4 cutii de lapte oferta !!!

Am citit acum si rezultatul la Medlife : NEGATIV !!!!!! Nu e nicio infectie urinara la piciulica !!!!!! ( vezi nausica, puteai sa aduci fata la noi sa faceti baie ....)

Roxi eu votez pentru

Ada

Bun venit noilor mamici

camicreata sa ne mai dai datele voastre sa va trecem in listuta, daca nu a facut-o deja cineva

Ma uc sa mai citesc din urma, sa vad ce ati mai scris

piolica, Joy sa vina Mosul cu II

Laureta ma bucur ca sunteti mai bine Sper ca te-a lasat pana la urma durerea

Monyca ce mai faci ? Cum mai e burtica ?

Aly la apel mami, ca nu ai mai scris de mult ce faceti

mommmy magda ce mai faci ?????


Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abe spune:

'neata,

nushulica, bobocica mea s-a nascut pe 10.10, cu 2800g, apgar 9.
Acum are aprox 10kg si doar 2 dinti. ratonelu, cred ca v-am luat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

babytza, siropul se numeste SANDIGEST


felciic, cica am avut pojar...giardia a venit ca supliment...

andy_galro, ai PM


va pup, imbarcam!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=3" target="_blank">Razvan la concursul Klorane! daca vreti, aici ne puteti vota! c1.jpg
www.okey.ro/claudette/index.php/mare-concurs-mare-un-vot-va-rog.html" target="_blank">blogul cu basca participa la "Festivalul Blogurilor Gustoase"


mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:


salutare

dati-mi si mie o mina de ajutor...unde e site-ul de unde o sa comandam?..
ca as vrea sa virez si eu banutii ..dar nu stiu cit?


nu aruncati cu rosii...stiu ca sunt codasa...dar de apropie examenele astea ...si nu mai stiu de mine

si multumesc de ajutor

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Neata!!!
La noi nu e prea buna am avut o noapte de cosmars-a trezit Andrei pe la 3 in urlete ca nu putea respira si tusea l-am aspirat in urletele alea a urlat si mai rau de abia pe la 4 jumate a adormit si la 7 s-a trezit din nou tusind si harcaind
Deci in concluzie sunt rupta
Claudinna imi pare de giardia!!!sa isi faca efect tratamentul.Drum bun.
Laura ce fain ca ati avut o noapte buna.
Ange sa vii cu vesti bune de la dr.
CD eu pariez ca e fetita o sa aveti si o Mika
Babytza cu placere deci ai facut si tu aprovizionarea cu lapte pt o luna si ceva.Apropo voua cat va ajunge o cutie???

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xor spune:

Nusha - si Mark a cazut aseara cu capul de prag...s-a umflat pe loc si avea o dunga vinetie....am racit o lingura in frigider si i-am pus imediat pe cucui, apoi am dat cu crema de arnica si sunatoare...acum nu se mai cunoaste
tuturor mamicilor si piticilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidestefan


salutare

dati-mi si mie o mina de ajutor...unde e site-ul de unde o sa comandam?..
ca as vrea sa virez si eu banutii ..dar nu stiu cit?


nu aruncati cu rosii...stiu ca sunt codasa...dar de apropie examenele astea ...si nu mai stiu de mine

si multumesc de ajutor

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)




In tabelul cu pastilutele, fiecare mamica este trecuta cu produsele dorite pt. comanda, inclusiv pretul aferent. Intri aici cu userul septembrieoctombrie si parola de la contul comun pe yahoo. Sper ca m-am facut inteleasa.
Iar site-ul de pe care se va face comanda e www.betterlife.com/brand.html?brand_id=263&source=infgoogle" target="_blank">acesta.

Mamica de Bianca Maria
Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abe spune:

votat EMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Citat:
citat din mesajul lui elly_16



In tabelul cu pastilutele, fiecare mamica este trecuta cu produsele dorite pt. comanda, inclusiv pretul aferent. Intri aici cu userul septembrieoctombrie si parola de la contul comun pe yahoo. Sper ca m-am facut inteleasa.
Iar site-ul de pe care se va face comanda e www.betterlife.com/brand.html?brand_id=263&source=infgoogle" target="_blank">acesta.

Mamica de Bianca Maria
Bianca


multumesc mult de ajutor

gata...am virat banutzii!!!

you all

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Mergi la inceput