Copilasi din 2002 *67* Craciun Magic !

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La multi ani Julian!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Buna dimineata.
??

Andy se trezeste din ce in ce mai greu dimineata,ma tooot intreaba cat mai este pana-n week-end??Seara adoarme pe 9,30 ,rar la 10..dar e rupt.Ieri am fost si la tenis.Asteptam cu nerabdare week-endul prelungit...la noi nu se va lua vacanta mai repde cu o saptamana,d-na vine voluntar si face acea saptamana cu copii,i se pare multa materie pierduta.

O zi cat mai frumoasa tuturor...la noi e soare

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

La multi ani, Julian!

Robert a dat ieri singur lucrare de control la germana pentru c-a lipsit toata saptamana trecuta si a luat punctajul maxim, asa m-am bucurat! A avut de despartit cuvinte in silabe, de marcat sunetele pe care le aude in cuvinte, de gasit cuvinte care rimeaza, de eliminat dintr-un grup cuvantul care incepe cu o alta litera decat celelalte si de scris cuvinte - totul a fost pe baza de imagini. Asa am aflat si eu ca, in limba germana, cuvantul Ananas se desparte in silabe Ana-nas, nu A-na-nas, cum credeam.
Acum un alt prieten din alta clasa are gripa. Si nu cred ca exista vreo clasa completa.

Stau bine ai vostri la greutate! Robert a slabit 1 kg cu boala asta, ii cad toti pantalonii, a trebuit sa-i strang la toti elasticul din talie dar sper sa recupereze repede, acum mi-e frica sa nu fi ajuns subponderal! Mai este oare pe aici vreun copilas de aproape 7 ani cu doar 21 kg? Inainte de boala avea 22 si noi ziceam ca e bine, chiar se cunostea diferenta. Imi vine sa nu-l msai trimit la sport si la kung fu, ci sa-l tin acasa sa-l indop, dar normal ca nu pot face asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Cristina-bine ca e sanatos! Iar 22 kg nu inseamna ca e prea slab.
Prietena lui Andrei, tot de 7 ani, impliniti acum, are 22 kg, dar e mai scunda decat Andrei.
Ce inaltime are Robert cel frumos?
Felicitari pentru test!!!!

Laura-eu il culc un pic mai repede pe Andrei.Aseara ne-am apucat de basmele lui Ispirescu si, fiind, destul de lungi, s-a culcat la 9 si un pic.Dar, incercam ca la 8,30 sa fie in pat.

Numai bine!

C+C=Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Cristina, are 124 cm, problema e ca acum are 21 kg. Intr-adevar, cu 22 eram inca multumita. Dar nu vine odata Craciunul? Stam in casa si mancam. Eu mai stiu un baietel de 21 kg, dar cu 1 an mai mic. Prietenii de aceeasi varsta, plus/minus 6 luni au macar cu 2 kg mai mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_C

Cristina, are 124 cm, problema e ca acum are 21 kg. Intr-adevar, cu 22 eram inca multumita. Dar nu vine odata Craciunul? Stam in casa si mancam. Eu mai stiu un baietel de 21 kg, dar cu 1 an mai mic. Prietenii de aceeasi varsta, plus/minus 6 luni au macar cu 2 kg mai mult.




Cristina, noi tot 21 kg, la 7 ani, si cred ca avem deja 130, o s-o masor. In vara avea 128, si de atunci s-a lingit vizibil. Intr-adevar e slaba, dar la cat mananca, nu-mi fac probleme.

Noi avem probleme cu ora de culcare, pe la 10 inca ne certam, ca tot trage de timp (doarme cu Robert in camera, si el are voie la tv pana la 10 si un sfert), si dimineata in zori trebuie s-o iau langa mine in pat sa mai atipim un pic impreuna. Nororc ca-i mancacioasa, si o trezeste stomacul dimineata, altfel nu s-ar trezi pana la amiaza.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikkibaciu spune:

I-am spus ca o sa-l pun la dieta, este mancacios, intotdeauna a fost ; ultima oara cand l-am cantarit/masurat acu' vreo luna avea 1,30 m cu 30 kg.

De dormit se baga la somn, 8-8:15 PM si adoarme in 15 min de cele mai multe ori.

Numai bine,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

am pus-o pe cantar acum seara inainte de baie dezbracata: 22kg:))) si ma tot laudam cat de silueta e la 21

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Nikki ai nostri sunt cam la fel,cel putin la inaltime,la kg al meu are cu doua mai putin

Gabi silueta...asa le sta bine fetitzelor,zic eu ca asa sunt si eu silueta

CristinaC felicitari ptr test

Ce de masuratori azi pe aici..mie mi se par super k toti copilasii

Andy a adormit in seara asta la 21,45

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

, dragi mamici !
, de ieri, Cristina este matusica de Alessia Cristina !
Mai tineti minte ca in sept. am fost la nunta verisoarei() ei, care de ieri este mamica.
Iar azi, eu si tati de Cristina noastra, implinim 10 ani de casnicie ! Asadar, poftiti la , , si sampanie !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput