Primul turnir de alegeri - rezultate

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Bleah, INSOMAR!Da'e bun de nani-nani p'o ureche,!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristi_2003

cica geoana e pe primul loc si antonescu e al treilea cu doar 19% (am vazut pe siteul realitatea - sondaj partial si neoficial insomar)

offffff


Este cumva firesc.
Dimineata voteaza foarte multi pensionari care de obicei sunt de stanga.
Pe seara ies si tinerii din casa si apoi se schimba sondajele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Eliza, ar fi bine sa fie asa! Imi imaginam, la un momet dat, cum ar arata un tur doi intre Geoana si Crin mi-as dori ca sa maturam un pic cu Geoana ... Din pacate nu se va intampla asa ceva...

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp
http://community.webshots.com/user/ellinia_c

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

o sa vedem

si eu ma gandeam ce frumos ar fi un tur 2 cu antonescu si geoana

da nu scapam chiar asa usor de portocaliu -abia la a doua batalie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Hai sa vedem daca este legal si daca nu reclamam!


din cate stiu eu e cat se poate de legal. si logic. si la referendum e dreptul nostru de a vota, nu obligatia. daca cineva nu doreste sa voteze, nu mi se pare logic sa-l oblige. asa cum nu mi s-ar parea logic sa ma oblige dac-as vrea sa votez pentru referendum, nu si pentru presedinte. daca n-ar fi trebuit sa fiu client al sectiilor speciale, asta ar fi fost optiunea mea. la intrebarea de la referendum pot alege o varianta care m-a convins. la prezidentiale, din pacate, nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Cica se fura in draci.

Buey, io tre' sa votez la sectie speciala , ca domiciliul stabil il am in alta parte, aicea n-am decit viza de flotant.

Pentru Basescu am stat, in urma cu 4 ani, la ditamai coada.
Sa o fac acuma si pentru Antonescu?

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Cica se fura in draci.

Buey, io tre' sa votez la sectie speciala , ca domiciliul stabil il am in alta parte, aicea n-am decit viza de flotant.

Pentru Basescu am stat, in urma cu 4 ani, la ditamai coada.
Sa o fac acuma si pentru Antonescu?




daca ai alta alternativa in afara garii de nord (nu-mi dau seama daca esti sau nu in Bucuresti), ti-o recomand calduros. la propriu, ca pana acu' 5 ani (5, mey, nu 4) nu realizasem ce curent e acolo, desi calatoream destul de des cu trenu'

atunci a fost circ, ca nu stiau nici ei care-s sectii speciale si care nu. pana la urma, la primul tur au fost mai multe - adica parca au fost liste speciale la fiecare sectie. la turul doi nu m-am mai simtit in stare sa stau cu ceasurile-n gara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Am votat si eu tot la sectie speciala si era coada mare de tot! A durat mai mult de-un ceas.
PSD-ul s-a mobilizat inca de dimineata. Un vecin de-al meu, micut asfaltator si nu prea prosper in ultimii cinci ani, si-a pus masina la bataie sa duca toata strada la vot.
L-am dezamagit rau cand i-am zis pe cine am votat...

Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

PSDul si Hrebenciuc se pregateste sa strige despre marea hotie

www.evz.ro/articole/detalii-articol/876629/Viorel-Hrebenciuc-se-pregateste-sa-strige-Hotii/" target="_blank">Viorel Hrebenciuc se preg#259;te#351;te s#259; strige: „Ho#355;ii!”

Cine nu stie sa piarda, va striga cat il tin plamanii si televiziunile prietene... va dati seama....

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Cica se fura in draci.

Buey, io tre' sa votez la sectie speciala , ca domiciliul stabil il am in alta parte, aicea n-am decit viza de flotant.

Pentru Basescu am stat, in urma cu 4 ani, la ditamai coada.
Sa o fac acuma si pentru Antonescu?

Triunghiul portocaliu *

www.trilulilu.ro/bright/566e0d1c4a9b15" target="_blank">see details


Uite aici o lista cu sectiile speciale. Poate gasesti una mai putin cunoscuta, la Gara e jale..

http://www.adevarul.ro/actualitate/politica/Listele_cu_sectiile_speciale_de_vot_ADVFIL20091120_0003.pdf



Mergi la inceput