Primul turnir de alegeri - rezultate

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Sigur ca da, Geoana l-a atacat pe Antonescu teribil, adica... DELOC!
Iar Antonescu s-a desteptat prea tarziu ca n-a fost decat un "candidat iepure" cum de altfel l-a si prevenit Ciutacu de la inceput.

Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Olympia, e de necrezut! Il citesti pe Ciutacu? Privesti Antenele?

Marilena
Blogul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
"Masura lui Basescu este aceea a atacurilor indreptate asupra lui!"

Adica ala de-i injurat mai abitir e cel mai bun?
Pai io stiam pe unul de-l injurau 99,9% dintre romani. Ce-i drept, cu grija sa nu-i auda nimeni. N-a sfirsit bine...


Citat:
Asa ca ,dupa parerea mea ,(Geoana) n-ar trebui sa ajunga in turul doi.Deci,Kelemen sau Antonescu??

Asta-i din categoria "avem un vot. Cum procedam?".:)).

Loryi, tu intrebi serios?
Chiar nu-ti dai seama cum sa-ti eficientizezi votul ca sa-i ingreunezi accesul lui Geoana in finala???


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Hmmm, nu stiu ce-ar mai fi de zis (oftat luuung).....

Tot ce-mi doresc este sa scapam naibii de blestemul asta care ne urmareste de 60 de ani (60 ani ...o viata de om) de a alege tot numai intre comunisti!!!!

Iar daca si de data asta va iesi un comunist , sa nu ne mai miram de ce tara asta nu mai iese o data la liman

In Europa se aniverseaza anul asta caderea comunismului.....noi nu aniversam, caci inca mai votam comunisti care sa ne conduca

O romanca a castigat anul acesta premiul Nobel pentru ca a scris despre atrocitatile comunismului......noi nu invatam nimic din asta , si, in continuare votam comunisti

De ce romanii se trezesc mereu ultimii si se debaraseaza de "cel rau" mult timp dupa ce altii au facut-o deja?!? De ce?


Alina




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Ce mi-a placut aia...daca ar intra Antonescu cu Basescu in turul 2, ar castiga la scor...
Dar nu intra! Asta nu spune nimic? Spune, spune...dar cine sa auda?
Cine-i de vina ca intra Geoana in turul 2? Basescu! Cine-i de vina ca Geoana iese presedinte? Basescu!
Si mai spuneti ca Geoana e prostanac! O, Doamne...e genial! El sau echipa. Va profita lesne de adevaratul prostanac: Antonescu.

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

"Olympia, e de necrezut! Il citesti pe Ciutacu? Privesti Antenele?"



Doar atat cat sa stiu cum bate vantu' ...

Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus


Cine-i de vina ca intra Geoana in turul 2? Basescu!

N-as vrea sa-ti stric frumusete de rationament, in special cind concluzia te-a umplut evident de atita satisfactie, yeeeee, Antonescu e un prostanac, yeeee, dar... pst, pst... pentru acuratetea logica a demersului ar fi trebuit luate in calcul si amanunte neimportante gen caracteristicile partidelor de provenienta, ptr Antonescu respectiv Geoana, comparativ.

P.S. In acest moment te asigur ca Basescu gindeste exact ca mine si nu ca tine: l-ar vrea pe Antonescu in turul 2!

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

pst, pst... pentru acuratetea logica a demersului ar fi trebuit luate in calcul si amanunte neimportante gen caracteristicile partidelor de provenienta, ptr Antonescu respectiv Geoana, comparativ.





Asa, si? Care-i logica?

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana


P.S. In acest moment te asigur ca Basescu gindeste exact ca mine si nu ca tine: l-ar vrea pe Antonescu in turul 2!




Da...sunt convins...
Toata campania lui Basescu conduce la acest rationament. Cum naiba de nu l-a vazut nimeni, in afara de tine?

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Eu nici nu vreau sa ma gandesc cum va arata campania turului doi, judecand dupa cum a fost turul unu.

PS Pe unde o fi Xeno, ca n-a mai aparut de ceva vreme?

Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput