Fulgusori (168)-Felicitari Zuza_zuzi,Jay&Monica9!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

iar sunt singurica pe aici??


37+
A.M.R. 3-
D.P.N.=8 dec.09
www.onetruemedia.com/shared?p=9ad5ae9b3ca4bc15b58524&skin_id=601" target="_blank">wedding day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

vreti sarmalutze calde si placinte cu mere???


37+
A.M.R. 3-
D.P.N.=8 dec.09
www.onetruemedia.com/shared?p=9ad5ae9b3ca4bc15b58524&skin_id=601" target="_blank">wedding day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Alexa, sunt cu gandul la tine si sper din tot sufletul sa poti trece peste incercarea asta grea! Micuta ingeras Maryam va vegheaza de sus, si ii e mai bine acolo, unde nu e durere si chin..



PROASPATA MAMICA DE RECHINAS

pozici noi cu rechinas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

stateam acum si ma gandeam cum au trecut aceste 9 luni aproape incheiate...la inceputul sarcinii ,a uitam mereu in oglinda...sa vad daca a mai crescut un pic burtica....dupa primele luni asteptam cu sufletul la gura sa miste bebe si sa il vad la ecograf pe monitor...apoi vedeam cum creste burtica de la saptamana la saptamana si experimentam tot felul de situatii noi cu bebelina mea...si Doamne ce teama imi mai era de orice...mai ales sa nu o botesc noaptea cand dorm......apoi era sa si o pierd de cateva ori....iminenta de avort..am stat cu mainile vinete de la cat sange mi-a mai fost luat...parca ma drogam...si acum...mai am un pic...un pic si ma despart de burtica mea frumoasa si rotunda ca soarele...de manutzele si piciorusele care mi-au asediat burtica si tot ce am prin ea....de sughituri...de loviturile de fotbalist stangaci...de poponetul care il ridica in fiecare seara sa il mangai....of...cate lucruri minunate...DAR... se apropie marea revedere si imi voi cunoaste printesa...micul meu bob de mazare...care sper si ma rog sa fie sanatoasa...si sa ma pot bucura de ea multe zile de acum incolo...


37+
A.M.R. 3-
D.P.N.=8 dec.09
www.onetruemedia.com/shared?p=9ad5ae9b3ca4bc15b58524&skin_id=601" target="_blank">wedding day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rebebebe spune:

Condoleante pentru Alexa!Stiu ca sunt de prisos cuvintele, dar stii ca suntem alaturi de tine!

MyLady ce burtica mare ai, sigur nu ai gemeni?Glumesc! Vezi masajul la sfarcuri poate declansa travaliu.Cel putin aici ne-au spus ca pentru grabirea travalaiului se practica masajul sfarcurilor.
Nu mai zi de sarmale ca nasc inainte de termen.Si aici 1, nu gasesc foi de varza murata, 2.Oricum nu am voie sa mananc din cauza de fiere bolnava...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:


Alexa condoleante imi sufletul pentru tine.nu am cuvinte.

37+ Matei Constantin
roxyaly-poze
AMR 4 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Fetelor,sunt intoarsa pe dos de cand am citit despre Maryam...nu-mi vine sa cred....am in fata imaginea ei,era micuta noastra luptatoare...
Condoleante, Alexa,imi pare nespus de rau....chiar nu stiu ce sa spun...
Va doresc multa putere sa puteti trece peste aceasta grea incercare si micutei Maryam sa se odihneasca in pace printre ingerasi,sa vegeze asupra voastra si sa va trimita cadou un alt bebelus,cand sunteti pregatiti.




Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise

Poze Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Tocmai am citit de Alexa , si am ramas impietrita. Cuvintele sunt de prisos... Multa putere si sa dea Domnul sa fie ultima veste de genul asta pe care o mai auzim pe forum.
Camy pai asta era ideea nici eu nu sunt asa lamaurita cu actele pt alocatie dar sper sa aflu mai multe saptamana viitoare. Si cu actele pt CIC la fel, habar nu am unde se depun dar aflam noi.

mami fericit de Dan Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

De cand am citit de micuta Maryam, plang in continuare. Nu imi vine sa cred. Imi pare atat de rau si pt micuta si pt familia ei. Nu e drept.

35+ moi si Cezara Maria
AMR 4+ saptamani pana la intalnirea cu Baby Boom.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Dymomo,e foarte simplu sa depui actele pt alocatie!

Mergeti la Directia de Asistenta Comunitara. Eu am depus actele de mult....a fost simplu si chiar foarte rapid!
Va trebuiesc certif de nastere al lui Danut, cred ca certif de casat( la mine nu a fost cazul,nu suntem casat), copii dupa buletin(posibil ambii parinti), trei dosare cu sina, si completati acolo niste cereri tip.
Pt mai multa siguranta,intra pe pagina lor,ia nr de tel si suna pt mai multe informatii.



Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise

Poze Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput