Fulgusori (168)-Felicitari Zuza_zuzi,Jay&Monica9!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

BAI FRATE...ma cam dor sanii cand ii ating..nush de ce
maine cine e la rand la nascut?


saptamana 38
A.M.R. MAXIM 3 SAPTAMANI
www.onetruemedia.com/shared?p=9ad5ae9b3ca4bc15b58524&skin_id=601" target="_blank">NUNTA NOASTRA
www.drepturile-gravidelor.ro/Pagini/links.html" target="_blank">drepturi gravide
www.dreptonline.ro/legislatie/hg_norme_sustinerea_familiei_cresterea_copilului_1016_2009.php" target="_blank">HG 1016/2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Alexa - sunt si eu alaturi de tine, si ma rog la DD sa iti dea putere, sa te intareasca in aceste clipe grele...ai grija de tine...si sa stii ca rugaciunile noastre se indreapta si catre ingerasul tau!

Scriu acum ca am timp-Rareshul mic a adormit dupa ce a urlat in continuu de la 13....

Lavi, cea mai fericita mami de Rares
RARES SPItAL

Poze
poze rares 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

eu ma tot trag de tzitzi.. daca m-ati vedea...ca tre sa imi fac sfarcuri...si sa imi desfund canalele..cica


saptamana 38
A.M.R. MAXIM 3 SAPTAMANI
www.onetruemedia.com/shared?p=9ad5ae9b3ca4bc15b58524&skin_id=601" target="_blank">NUNTA NOASTRA
www.drepturile-gravidelor.ro/Pagini/links.html" target="_blank">drepturi gravide
www.dreptonline.ro/legislatie/hg_norme_sustinerea_familiei_cresterea_copilului_1016_2009.php" target="_blank">HG 1016/2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Lavi Raresu mic. Ma bucur ca s-a mai linistit.
Edelyia imi pare rau ca a trebuit sa treceti prin asa emotii. ma bucur ca bebe este bine.

HAI JAY!!

Floricik 37+ Maria Ema
http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinica09 spune:

Buna la toate fetele! Eu nu am mai scris de ceva timp dar va citesc cu regularitate.Am citit toate povestile voastre care m-au emotionat pana la lacrimi si in fiecare zi m-am tot uitat sa vad cine mai naste,cum se mai simt noile mamici si puiutii lor dar si ce mai raporteaza gravidutele de fulgusori.Va doresc la toate sanatate multa si sa ne bucuram de micutii nostrii.M-am intristat teribil cand am citit acum de tragedia mamicii Douradoudou si orice cuvant cred ca e de prisos.iti doresc puterea sa treci peste asta si sa o poti lua de la capat.Condoleante.
Eu am 36s si 3z,ma lupt cu contractiile nedureroase dar neplacute si in sfarsit de sapt.asta stau acasa.Am programata cezariana pe 10 decembrie dar ma gandesc ca o sa nasc mai devreme,nu stiu de ce...asa simt.
Acum ca stau acasa o sa scriu si eu mai des
Va pe toate si sa auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

cRamonika Flavius a fost scos la 38s...si Mateial lui Roxyaly tot la 38s..si amandoi sunt bine.
Sper sa iei cea ami buna decizie pt tine si pentru fetita


Ma gandesc la Alexa[/b]....si stiu cat de greu ii este si cat de greu ii va fi si in continuare...imaginea micutei o va urmari toata viata.
Ma rog ca Bunul Dumnezeu sa-i dea curand un alt sufletel care sa o ajute sa mearga mai departe!


...sunt atat de data peste cap de aceste evsti....ma gandesc la Alexa si Lacramioara...sunt cu gandul la voi fetelor!

Cami, de sufletel scump Flavius Cristian pe pamant si a ingerasului Darius-Andrei din ceruri

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius




POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Fetelor mi-am adus aminte(ca tot vb Mylady de tras de sfarcuri )ca vroiam sa va intreb ceva : Oare eu o sa am probleme cu desfundat canale, venit lapte etc daca mie imi curg sanii(scuzati dar nu gasesc alta expresie) din sapt 14-15 ? De atunci stau numai cu sutien + discuri demachainte...ca de...pic pic pic

Floricik 37+ Maria Ema
http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui floricik

Fetelor mi-am adus aminte(ca tot vb Mylady de tras de sfarcuri )ca vroiam sa va intreb ceva : Oare eu o sa am probleme cu desfundat canale, venit lapte etc daca mie imi curg sanii(scuzati dar nu gasesc alta expresie) din sapt 14-15 ? De atunci stau numai cu sutien + discuri demachainte...ca de...pic pic pic

Floricik 37+ Maria Ema
http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

bine ca iti curgmie nu mi-a curs nimic nici pana acum...si am tzatze blegi...ba se intaresc un pic..ba ma dor..dar mai mult is blegi ca niste ,,bouls,, de mosnegi.cand curat sfarcurile...ies din canalele alea un fel de chestie alba,solida...ca un fel de piele moarta...nush...dar in nici un caz colostru....cum o arata ala????


saptamana 38
A.M.R. MAXIM 3 SAPTAMANI
www.onetruemedia.com/shared?p=9ad5ae9b3ca4bc15b58524&skin_id=601" target="_blank">NUNTA NOASTRA
www.drepturile-gravidelor.ro/Pagini/links.html" target="_blank">drepturi gravide
www.dreptonline.ro/legislatie/hg_norme_sustinerea_familiei_cresterea_copilului_1016_2009.php" target="_blank">HG 1016/2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

cristinica,te mai asteptam cu drag aici...si cu postari...
floricik....sigur nu vei avea probleme..cred ca va tzashni lapticul ca la fantana arteziana...nu te vei stoarce...trage...stii tu chestiile alea care dor...pe langa taietura la ceza..sau cusatura la ,,duamna,, dak nasti normally...


saptamana 38
A.M.R. MAXIM 3 SAPTAMANI
www.onetruemedia.com/shared?p=9ad5ae9b3ca4bc15b58524&skin_id=601" target="_blank">NUNTA NOASTRA
www.drepturile-gravidelor.ro/Pagini/links.html" target="_blank">drepturi gravide
www.dreptonline.ro/legislatie/hg_norme_sustinerea_familiei_cresterea_copilului_1016_2009.php" target="_blank">HG 1016/2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

mergeti la vot???eu ma duc sa votez cu ceausescu...sau cu regele mihai...restul se musca de cur cum fac cainii


37+
A.M.R. 3-
D.P.N.=8 dec.09
www.onetruemedia.com/shared?p=9ad5ae9b3ca4bc15b58524&skin_id=601" target="_blank">wedding day

Mergi la inceput