Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *109*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hellou !!

In sfarsit pot sta la taclale cu voi, ca iar am avut o zi plina: servici , plimbare, mancare, vizitatori, etc

Si iar am 1 capitol si ceva de citit, asa ca... revin, sper sa nu plecati pana atunci

Excursionistele, ati fost la banca azi ?? daca da, mi-ati umplut contul ??



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Citat:
citat din mesajul lui millie

Buna
La multi ani Sorina Maria,Ana Bianca,Bianca Ioana si Bogdan Andrei
La multi aniGigelica20


Monica mami de Timeea Alexandra , avem 8 luni


La multi ani si de la noi!!

Mami fericita!!!
Crestem mari!!!
"nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai" - A. Lincoln

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Buna seara!
Si eu sunt uimita ca am avut doar doua pagini de citit. Cel mai tare se bucura Aris, ca se duce la somn mai devreme, daca nu a facut-o deja, la cat a dormit asta noapte.
Gianina, imi pare rau ca nu am idei mai bune care sa iti fie de ajutor. Numai bine va doresc si multi pupici
Fetelor, azi a venit fratele meu acasa (lucreaza in Bucuresti) si dupa ce mi-a tinut o teorie ambitionista despre faptul ca tb sa mai slabesc , asa ca m-a luat frumusel de-o manuta si m-a dus sa-mi fac abonament la sala . Amuzant e ca la ce manechina mi-a spus el c-o sa fiu dupa o luna de sala, abia astept ziua de luni (doar nu v-ati gandit c-am inceput de azi, desi el asa ma sfatuise)

Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)



superr noroc cu fratiorul ca te ambitioneaza

Mami fericita!!!
Crestem mari!!!
"nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai" - A. Lincoln

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Hola tuchicas!

Tocmai am terminat de citit ultima parte a cap. trecut si, as usual, nu mai stiu ce si cui tre' sa scriu.

Am retinut ca Platinatul e mai bine si ma bucur tare. Imi pare rau insa de problemele Georgianei.

Am mai retinut ca Ilinca are...ginduri Si eu sint tot cam in aceeasi situatie dar nu ma pling.

Anca, multu' de lamuriri.

Si...nu mai stiu.

LA multi ani sarbatoritilor de azi.

Revin.

PS. Un special pentru Aris.



Gina lu' Ian (23 martie 2009)
Ian, Impecabilu' lu' tata :-)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela78 spune:

Novus, ziceam mai devreme ca abia in seara asta am vazut contul pe mailul comun, incerc sa pun banii maine daca e deschis sambata la banca, daca nu, luni, sper sa nu fie o problema. Si vrem si noi o caciulita, trimit 25 RON tot maine?

Dyana, noi am fost afara si ieri pe frigul ala, brrr!, iar astazi am stat 4 ore! Papica am luat-o cu noi (borcanele), asa ca Ianis a rupt frunze/iarba (avea mainile ca de tractoristi), a agatat o fetita de 1 an si 7 luni (cu un an mai mare, da'nu se pune) pe care tot Diana o chema , s-a jucat, a papat si a dormit berechet. Vroiam sa-ti spun de ieri cand se latise ingrozitor pagina ca Mutzunelu e un dulce cu gene lungi, abia astept sa-l vedem la munte, poate va razganditi



Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PetraTudor spune:

Bonsoir.

Copilul meu a tinut ca in aceasta seara sa contrabalanseze cumintenia din toata aceasta saptamana, desi m-am chinuit cu otita, zau ca a fost o saptamana usoara. Pana in seara asta. Pana la "marea confruntare" , mai precis.

Asadar, copilul meu, incepand cu orele 19, a facut cu mine dupa cum urmeaza:

Na, ca sa-mi mai trebuiasca politica.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui provista

Citat:
citat din mesajul lui inapreda
Provista de unde ai luat casca de protectie pentru bebe?


e de la bebeconfort, am primit-o din fr

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea





Multu'



Gina lu' Ian (23 martie 2009)
Ian, Impecabilu' lu' tata :-)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PetraTudor spune:

Na, am latit si pagina, iertare! Si chiar ma gandeam, WTF, cine e vinovatul?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

ziua buna..
La multi ani sarbatoritilor de azi..si Luciei evident
Noi aseara am fost la cantarit..avem 7800 si 7850..dr a zis ca e foarte bine..ca avand in vedere cu cat ne-am nascut//la 8 luni ar tb sa avem 8 kg...si cum am stagnat o luna..suntem super ok. Vladut e ragusit de la angina alergica..ii dam oscilo..si atat.



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006




F. bine.
Pupici pentru cei 3 muschetari si sanatate multa lui Vladut (tuturor, de fapt!)



Gina lu' Ian (23 martie 2009)
Ian, Impecabilu' lu' tata :-)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ela78

da, celulele stem din dintii de lapte (de la 4 la 14 ani) sint chiar mai valoroase decat cele din sangele placentar.

Novus, voi vira si eu maine banii Vroiam sa-ti "comand" si eu o caciulita pentru baietei model 34 (de pe adresa comuna), marimea 48 cm, exact culorile alea turquoise+gri+ata galbena Nu mai stiu cat costa... Si o intrebare express de la sotul meu: poate sa faca vecina ta si in culorile alb+visiniu, sa scrie Rapid si sa puna emblema?



Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)



Maine vorbesc cu ea sa vad ce ate a gasit azi, mai nou peste tot se aduc doar ate groase si culori care sa ascunda murdaria
Oricum te anunt ce variante are la modelul asta, gasim noi ceva frumos pt Ianis

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput