Goldie Pants - 26

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

hai ca am o neclaritate, vaz ca aparu un personaj nou in peisaj am ramas in urma cine mama naibii e padurareasa???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

aci is...scuze da a fost fratelo si cumnata in vizita

wow...cata treaba p'aci. JoAnn bun venit . nu te speria...iona are pielea tabacita de cate pedepse isi tot cere mereu..ca ea le cere

hay mei iona....numili il schimbai acu....mai ai doar 8 zile de dus povara asta, daca nu dau fetele alta pedeapsa seara asta pentru ultima isprava. cezi tu ca scapi usor de noi..ei bine...nu..ti-ai facut planu gresit....

i-ai pupat.... da de ce nu ai pus-o pa renees sa incerce intai, sa vezi ce iese....poi vorba lu anka..vrei sa urle de fericire padurareasa? ii faci meandrele?

stai aci si ia pedeapsa cu demnitate si pledeaza si tu vinovat.....si un avocat nu ai? ca singura....mai rau te bagi la apa, ca vad ca esti debordant de sincera

purple unde esti? iti arde de privata cand aci se desfasoara treburili importante?

mey mj ia baga un oxygen ca vad ca energeie avem de dam peste bord

anka....tu ce zici....ce facem cu iona? si de vrea si de nu...o luna tot mai sta aci sa ispaseasca pedeapsa....apoi daca vrea sa plece...ne mai gandim

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Nuuu stii MJ? PM acusica

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da de ce PM?? asa-i da mare sicretu??? o fi vreun personaj de p'aci simpatic????

nashica iete tratamentu SHOCK






www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

asteapta si vei vedea(citi)

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

O M F G mey fetili ma jur ca ezact asa ma gandisem si io cand a zis ankutza de PM.....duamne fereste telepatia asta cum functioneste

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi fu vineri o conferinta tare tare fructuoasa....nu fetili? nu suntem geniale finico?

JoAnn te-ai acomodat?

purple...mama ei de cina...da ce tot faci acolea? ha? ia lsa baietii...da-le nitel liber pe afara ca avem treburi acilea.....

anka ce ne facem cu doamna iona si cu renii?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Pai vezi ce bine ne intelegem MJ....
Oana hai ca se incinsera spiritili in seara asta si nu gandim coerent....noaptea e un sfetnic bun....luam gura de oxigen necesara si vedem.Vin sarbatorile, hai sa fim indulgente.da` e ultima oara.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pai da vineri va apuca si pa voi conferintili cand nu putui io mey sunteti de departe geniale

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

JoAnn bine ai venit.....nu vrei sa-mi fi avocata???

si ce sa fi facut?tricou cu prezumtia de nevinovatie?ca ala de la otveu cum pisici il chaema?

inca nu mi-a sosit avocatul ...sper sa fac fata sungura dar vreau sa luati in considerare ca toate declaratiile martorelor sunt facute sub influenta alcooluluimai ales mj intr-o declaratie cred ca avea o alcoolemie peste limita legalaa tras la masea nici mai mult nici mai putin de 27 de sticle...atat mai am de spus in apararea mea

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput