Goldie Pants - 26

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey este o practica des intalnita cand agresorul se transforma in victima.....
hai rugati-o frumos....implorati-o si eventual cereti-va si scuze in numili ei un bonus ceva daca aveti sa-i dati
www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover m-a sfatuit sa o iert si el intotdeauna ma sfatuieste de bine asa ca ....din partea mea e iertata...
si iona casanova nu trebe sa ma scoti pa mine acu tapu ispasitor..ca din cauza mea nu mai scrii acilea
revin tousi cu intrebarea: care a fost intentia???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a very special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey nu ma transform in victima,nu vreau sa fiu rugata,implorata si nici sa-si ceara scuze cineva in numeli meu...da bonus nu stiu ce sa zic...nu te scot tap ispasitor si nu am zis ca nu o sa mai scriu....intentie nu am avut niciuna...asa a iesit.....am crezut ca va dati seama ca i-am PUPAT pa aia si s-au transformatatat

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

atunci nu inteleg de ce ai sters postarea initiala si de ce nu ai venit cu aceste esplicatii pana cand nu ti sa modificat numili??? poate io sunt prea orbita de dragostea pentru www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover si am inteles gresit??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a very special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

si chiar i-ai pupat pe aia??? OMFG ca de transformat io stiu ca n-au nicio sansa

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a very special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor.pana la urma de ce va dati in judecata?Pff..nu inteleg .tre' sa reiau lectura.
Imi plac la nebunie clipurile pe care le puneti acilea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey m-ai amenintat cu proces si daca in primul ati avut doveziacu ce puteam sa fac?sa sustrag probili cand am vazut ca oana nu a comentat nimic m-am gandit ca nu mi-a vazut postarea si cum e d-na presedinta......da am dat esplicatia asta pa pagina 6

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Wow JoAnn....bine ai venit la Goldie....Nu e nimic grav nu te speria.....probleme mici....asa e cand ai numa baieti frumosi pe aici

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

In alta ordine de idei....padureasa cre`ca se cracaneaza de ras...isi freaca mainile de fericire
Pruple unde esti? Help!!!!

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey era vorba de ce nu ai facut apel la prezumtia de nevinovatie? daca postarea ta initiala a fost din sertarul cu bune intentii? da ma rog daca nu ai avocat, cine sa te sfatuiasca
JoAnn in loc de bun venit


deviza noastra: Michael is the best, fuck the rest
mey fetili da voi pa unde v-ati ascunselea?? asa sta treaba?? cum e cu sloganu ala "la bine si la greu"???
pai voi vreti numai partyuri si defilari??? cand e situatie de criza....stati si va uitati????

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Pai io sunt acilea prezenta......
pentru voi toate



www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput