Fiv in Ungaria 77

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirela2

deci.....nu am mai avut rabdare si am fost la dr Albu azi la consult, cand a auzit ca am reusit cu fivul a sarit in sus de bucurie si hai la eco sa vedem ce si cum. La eco s-a vazut sarcina, deocamdata numai un pui s-a vazut, a zis ca cine stie poate e si al doilea, dar......nu stie exact si pe 4 decembrie ne revedem sa ii auzim inimioara, in rest e ok, grija mea cea mai mare era sa nu fie extrauterina, acum e bine.cam atat despre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RETAM spune:

Incerc sa stau calma dar totusi nodul acela nu va disparea
Mirela sa iti creasca mare eu totusi iti doresc doi ....referitor la sefi nu te lasa
Alina
Goggy unde esti ????
Samira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristm spune:

Bravo Mirela, ma bucur pentru tine...poate poate sunt 2, dar eu zic ca bun e si unul...ca e asteptat cu atat de mult drag...Referitor la Zadori, am fost ieri la gineco din Tm, sa-i arat rez. de la AMH, foarte prost si m-a trismis de urgenta la Szeghed. Mi-a dat nr. de telefon al unei d-ne Mirela Novaki care cica e ceva intermediar intre pacient si Zadori, e si asistenta medicala si translator. Vroiam sa va intreb voi la prima intanire ati mers cu traducator, ce analize ati dus cu voi ( ati facut unele speciale pentru 1 inatlnire)?
Stiu ca tu ai stat pe tot parcursul fiv-ului acoo, imi poti spune aprox. cat ai platit pe cazare?
Fetelor va rog daca-mi puteti spune ceva costuri de la Budapesta, e mare diferenta?

Alina te urmaresc indeaproape...te pup si abia astep sa faci Beta.

multumesc,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

cristm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristm spune:

Tami, uite aici un ink cu informatii despre AMH...poate mai intereseaza si pe alte fete:
http://www.advancedfertility.com/amh-fertility-test.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

hello

ma doare stomacu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

alina, retam, cristm sarumana

cristm uita te pe prima pagina si gasesti nr de tel la 3 traducatoare, pe cea despre care vb tu nu o stiu, nu stiu ce sa ti spun despre ele, dar gyongy si cu ana sunt super de treaba.

samiro unde esti?????

de Craciun vom fi 2 in 1 ....... +5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

aici sunt mirelo...mi-e cam frig.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

Samira acuma ti-e frig? cand vine primavara . Nu vezi ce temperaturi anunta astia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

Hei, da' pe unde umbla Violeta70? Da' Tabitha?

Mergi la inceput