Pacientele optimiste si gravidutze dr.Tutunaru 110

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Machushicu ...ieri pe 6 a fost ziua Magditzei, iti multumesc eu in numele ei pentru urari, nu mai are acces la desprecopii de la servici.

*************************************************
Madutz

ingerash din ceruri, mami te iubeste 28.05.2009
www.pregnancy-layouts.com/style-Belly-MariaNectarie.jpg" target="_blank">astept a doua binecuvantare, ai mila de noi www.surebaby.com/community/plugins/tickers/widget.swf?client_id=4aae592d5132a&wt=1%22%20type=%22application/x-shockwave-flash%22%20wmode=%22transparent%22%20alt=%22symptoms%20of%20pregnancy%22%20height=%22200px%22%20width=%22200px" target="_blank">
"Te simti neincrezator, ingrijorat si nu esti sigur pe ce drum s-o apuci? Lasa-L pe Dumnezeu sa te calauzeasca. El cunoaste drumul. "
"Exista o lumina la capatul fiecarui tunel; soarele apare din nou dupa fiecare furtuna."



www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank"> Ajutati un suflet, Alina merita sa traiasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Araceli spune:

Magdi La Multi Ani! Sa fii sanatoasa, fericita si sa ai parte cat de curand de frumosi si sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandyprs spune:

Buna fetele eu am fost ieri la consultatie.Fetita e bine si joi ma duc iar la control si posibil sa facem si cunostinta cu ea.Va pup sa aveti o zi buna.




37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Buna seara dragelor,

Ma gandeam ca dupa atatea zile in care am lipsit, n-o sa mai prididesc cu cititul paginilor , in schimb de-abia am gasit cateva mesaje in urma celui scris de mine , deci toata lumea lancezeste . Bine si asa. Sper numai sa apara o veste buna sa ne scoata din letargie , acum, ca in ajun de Craciun .
Multumesc de urari fetelor, vi le intorc inmiit, sa ne ajute Dumnezeu tutoror sa fim sanatosi, voiosi si cat mai curand parinti fericiti .
Araceli, chiar m-am gandit la tine iubita, ce vesti ai? Ca am fost rupta de tot si nu am mai apucat sa te urmaresc la Inseminare.
Machusic, Madutz, Feli, MamiLali, Georgic, Tamitu, Lilisor si toate fetele care m-ati sunat sau mi-ati trimis mesaje, multumesc din suflet pentru urari si pentru gest. Sunteti minunate si , stiti asta .
Sandy, scoatem fatzaitele la incalzire, ca se apropie momentul cel mare !
Despre mine, ce sa va spun, sunt bine, astept sarbatorile de iarna cu sufletul deschis, mi-am impodobit bradutul de ziua mea, pentru ca la mine sarbatorile incep odata cu ziua mea , mi-am impodobit casa de sarbatoare, cum ajung de la serviciu imi pun esenta de brad in lampa de aromoterapie si imi da o stare de bine instantaneu, citesc seara pana adorm si astept MINUNEA ! Sunt sigura ca e pe drum, asa simt .
Va pup, mi-a fost dor de voi si va promit ca mai intru seara de acasa pe DC.

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
Doamne ajuta tuturor
..."Ce te surprinde cel mai mult la oameni?
Dumnezeu a raspuns:
-Faptul ca se plictisesc de copilarie, se grabesc sa creasca, apoi iarasi tānjesc sa fie copii; ca īsi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi īsi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea; faptul ca se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul; ca traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.
...ce ai dori ca oamenii sa stie ?
Dumnezeu m-a privit zāmbind si a zis:
-Doar faptul ca sunt aici, intotdeuna"
"Interviu cu Dumnezeu" - Octavian Paler
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank">Alina are nevoie de ajutorul nostru al tuturor

Sarbatori minunate tuturor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rala spune:

Buna fetelor,
desi multe dintre voi au aflat deja, simt ca am o datorie morala sa va tin la curent. Vestile mele nu sunt bune, desi era nevoie pe aici de o veste buna, imi pare rau ca nu pot eu sa o dau. Deci la un an si 1 luna dupa prima, declar a doua seu, pe aceeasi trompa. Scoasa. Ma simt super bine, multumita Maestrului nostru si echipei lui. Astept sa se elimine metotrexatul din organism sa ma pot apuca din nou de treaba. Sunt sigura ca in curand va voi da vestea cea mare care va fi cu atat mai incurajatoare dupa toate dificultatile astea.
Va pup pe toate fara "exceptiune".

"Babies are such a nice way to start people."
-- Don Herold

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Un pupic special pentru o fata speciala, Rala cea mai mare imbratisare

*************************************************
Madutz

o parte din mine e acolo cu tine, ingerash din ceruri, 28.05.2009
www.pregnancy-layouts.com/style-Belly-MariaNectarie.jpg" target="_blank">astept a doua binecuvantare, ai mila de noi www.surebaby.com/community/plugins/tickers/widget.swf?client_id=4aae592d5132a&wt=1%22%20type=%22application/x-shockwave-flash%22%20wmode=%22transparent%22%20alt=%22symptoms%20of%20pregnancy%22%20height=%22200px%22%20width=%22200px" target="_blank">
"Te simti neincrezator, ingrijorat si nu esti sigur pe ce drum s-o apuci? Lasa-L pe Dumnezeu sa te calauzeasca. El cunoaste drumul. "
"Exista o lumina la capatul fiecarui tunel; soarele apare din nou dupa fiecare furtuna."



www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank"> Ajutati un suflet, Alina merita sa traiasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Araceli...cum esti dragutza? esti bine suntem aici
Magdutzule.. ne lipsesti
Mamilali.. ce face bebe David vorbeste-ne de el sa ne bucuram si noi

poop fetele

*************************************************
Madutz

o parte din mine e acolo cu tine, ingerash din ceruri, 28.05.2009
www.pregnancy-layouts.com/style-Belly-MariaNectarie.jpg" target="_blank">astept a doua binecuvantare, ai mila de noi www.surebaby.com/community/plugins/tickers/widget.swf?client_id=4aae592d5132a&wt=1%22%20type=%22application/x-shockwave-flash%22%20wmode=%22transparent%22%20alt=%22symptoms%20of%20pregnancy%22%20height=%22200px%22%20width=%22200px" target="_blank">
"Te simti neincrezator, ingrijorat si nu esti sigur pe ce drum s-o apuci? Lasa-L pe Dumnezeu sa te calauzeasca. El cunoaste drumul. "
"Exista o lumina la capatul fiecarui tunel; soarele apare din nou dupa fiecare furtuna."



www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank"> Ajutati un suflet, Alina merita sa traiasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaconda2 spune:

Craciun Fericit !! Sanatate multa va doresc , un an mai bun , si sa vi se indeplineasca DORINTA !

Ce se intampla cu subiectul asta fetelor ?? E abandonat ..? De 10 zile vad ca n-a mai intrat nimeni pe-aici !

P.S- Am pus mai jos cateva poze noi cu bebe .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandyprs spune:

Buna fetele mie sarbatoarea craciunului mi-a adus-o pe micuta Natalia.Din cauza drumului E85 blocat nu am mai ajuns sa nasc cu Tutu deci am nascut in Bacau.Va doresc sarbatori fericite si numai realizari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns machus spune:

Felicitari Sandyprs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sa iti traiasca galusca, sa fie sanatoasa si papacioasa!!!
A vrut sa fie moldoveanca, nu?!

Mergi la inceput