Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *106*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

Citat:

de 3 zile suntem fara suzeta, hey ce bine e.
cum am facut? i-am dat una fleskaita






din 10 martie 2009, mami fericita de

POZE cu 2 ochi albastri
http://picasaweb.google.ro/mart.apr09/Mihaelacg?locked=true#5398704858586885698

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Buna ziua fetele, asta daca o pot numi buna, dupa o noapte planton, da cred ca deja m-am obisnuit cu somn putin ca altfel as fi obosita ziua si as dormi langa fata , nu?? , da nu dorm nici ziua

Am crezut ca am scapat de mucei, dar aseara iar avea nasucul plin, mai asteptam, mai pompam

Gigelica am vazut ca ai organizat intalnire vineri la BE. pe la ce ora?????...poate ajung si eu (singura).Ma bucur ca ai revenit pe forum. Vreau poze recente cu Victoras

SimonaMami nu mai frecventeaza forumul??? La fel si Joanna

Moni imi place numele Maria..TE

Am pierdut sirul rau , nu am mai apucat sa citesc decat asa pe diagonala, dar am vazut un mutzunel incredibil de frumos Doamneee Dyana ce ochi are!! te baga in boala!!!




fericita poze Maya Andreea
Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Citat:
citat din mesajul lui PetraTudor

Citat:
citat din mesajul lui millie

Neata
Am avut si noi o noapte de-mi vine sa beau 5 cafele
La multi ani sarbatoritilor zilei


Monica mami de Timeea Alexandra , avem 8 luni



Ce s-a intamplat? Buburuza e tot suparici? Spuneai tu ca de doua zile e mai agitata....

Eu dau o cacao cu lapte, ajuta? Eu am baut deja 2

Bogdan (09.03.2009)


Sa trezit des si tot a marait,de papat nu a vrut decat putin.Eu ma gandesc ca o supara tare gingia ca noi nu avem pana acum nici un dintisor.Of sper doar sa fie asta problema si sa numai raceasca


Monica mami de Timeea Alexandra , avem 8 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

Buna ziua fetele, asta daca o pot numi buna, dupa o noapte planton, da cred ca deja m-am obisnuit cu somn putin ca altfel as fi obosita ziua si as dormi langa fata , nu?? , da nu dorm nici ziua
Am crezut ca am scapat de mucei, dar aseara iar avea nasucul plin, mai asteptam, mai pompam

Am pierdut sirul rau , nu am mai apucat sa citesc decat asa pe diagonala, dar am vazut un mutzunel incredibil de frumos Doamneee Dyana ce ochi are!! te baga in boala!!!

offffff, tot muciosila suntem???????? pai sa trimitem niste pupi de la mutzu pentru fetita, ca poate asa se face bine.... ca daca pupa mutzu, trebuie sa treaca nu?????????
si daaaaa, cand se uita pe sub gene.... chiar te baga in boale

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel la 7 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

dyana - 7,5 kg???? bravoo mai!!!!! asta da realizare! tot inainte pana la greutatea ta ideala!

merci mult tuturor pt cuvintele frumoase si pupici


aaa Olga, mi-am adus aminte. asa e. eu faceam pe grozava si te incurajam pe tine cand i-ai taiat unghuitasi uite-ma si pe mine acuma. dreptate aveam in ce ziceam si sustin in continuare, oricum vorba ta sa speram ca nu o sa avem parte de prea multe experiente de genul asta


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

simina pt tine si maya, sa-i treaca mucisorii. in rest e bine? papa tzitzi?

floric, cand vii in galati. banuiesc ca nu ai mai fost luni si marti ca ne sunai. hai sa facem o gaseala mare.
cu provista si cu magdy ma vad destul de des iar cu mititica spre seara ca doarme teo dupa amiaza.
hai poate vii in gl, ca joia viitoare pleaca magdy inapoi in belgia si e pacat sa n-o cunosti, ca e o tipa pe cinste iar de gabi nu-ti mai zic. are niste ochi negri de te topesti.

ina30, da si tu un semn sa ne gasim. ar fi super sa stai si tu pe-aproape in zona ireg- general-doua babe.
iuca sta mai departe de noi si-i este mai greu sa se deplaseze cu doi bebelusi, dar daca o sa poata, o sa vina si ea probabil.

din 10 martie 2009, mami fericita de

POZE cu 2 ochi albastri
http://picasaweb.google.ro/mart.apr09/Mihaelacg?locked=true#5398704858586885698

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Buna fetelor,

Copiilor mei le ies dintisorii si nu mai vor sa mananca nimic decat lapte.
Bianca are aproape 3 saptamani de cand nu mai mananca si e foarte agitata, nu sta nici sa o schimb, nici sa o imbrac, nici sa-i dau sa manance, nici sa o adorm. La ea dintisorul de vede cam de 2 mm.
Lui Bogdan ii ies 2 dintisori o data, amandoi de jos si de ieri incepe sa faca si el la fel ca Bia, nu mai vrea sa manance si nu mai are stare.
Nu stiu ce sa ma fac cu ei. La toti dintisorii o sa se poarte asa, cand o sa-si revina macar cu mancatul?
Le este foame, dar nu vor sa manance.

Mihaela mi-ar place sa ne intalnim, numai eu ca eu nu pot veni singura cu copii, doar cu sotul dupa amiaza, sau mai devreme doar sambata sau duminica.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Da, Aris, ar trebui sa iti dea astia comision! M-am uitat si eu si l-am tot cautat... clar si eu tot de-asta iau!

Am vrut sa te intreb tu de unde l-ai luat?! Si daca se poate sa imi spui, tu cat ai dat pe el?!

Pupici si multumesc pt raspuns!!!

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela78 spune:



Citat din aris: 

aaa si mai am o buba. copilul asta al meu este groaznic de pofticios, dar groaznic. azi am mancat efectiv impreuna o frigariue de pui. el a halt o bucata intreaga nu ma inteleg cu el, cum ma vede mancand ceva iese un circ de neimaginat daca nu ii dau si lui ceva. acum doua seri a mancat doua bucati mari de brocoli. nu stiu ce sa ma mai fac. eu ii cumpar mancare bio si el baleshte la nishte amarate de frigarui de la spring time
bine ca nu mai am cainii in casa sa baleasca la farfuria mea ca acum saliveaza copilul
voi cum va descurcati cu ?



25 martie 2009




Daaa, cunoastem!, Ianis e un super-pofticios Am avut la pofte in timpul sarcinii cate n-am avut in viata mea Acum eu ma chinui sa-i fierb carnea separat, mancarea separat, am de spalat toata bucataria dupa ce mananca el, iar el tot de la gura mea pofteste Bine, eu na mananc fast-food, pentru ca nu ajung sa-mi iau nu pentru ca nu-mi place Un exemplu concludent: ii facusem suc de portocale+morcov, s-a strambat, prea acru!, si dupa aceea cand mi-am luat mie o portocala a halit-o el pe toata La fel cu piure, fripturi, smantana etc




Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

sariti la pagina urmatoare, ca acolo e Ok
eu am verificat, nu e de la mesajul meu latita pagina
ela ia incearca tu sa stergi de la mesajul tau citatul lui aris... poate acolo e buba

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel la 7 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput