Fulgusori (166) Bravo Lylyana&Mihamora!Hai Monica!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jay spune:

Da Shtefy , inca sunt pe aici, maine -poimaine implinim 41 saptamani si Isabella inca nu vrea sa vina !

Maine mergem iar la control (de data asta pe masa; si aici ca si in UK, nu se practica aproape deloc controlul pe masa sau alte chestii )...

Vineri 20.11 sau cel tarziu luni 23.11 mergem la spital sa o scoatem de acolo pe incapatanata balerina...

Va pup pe toate!


Credendo vides!
40+ cu Isabella Karina

S-a dus AMR-ul...:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Simina si eu pup,abia astept sa va citesc frumoasa poveste
Crissa esti o draguta,pup si eu.
Sper sa fuga repede bb din acel loc si sa te lase sa respiri.
Monis sper ca intre timp ai mai dormit.Eu nici nu mai stiu ca am fost tare ametita azi,cred ca am dormit cel mai putin de pana acum.Abia astept sa citesc si finalul povestii ,de fapt o voi relua de la inceput
Cu forumul ... a mers tare ciudat la un moment dat astazi,m-am chinuit o vreme sa citesc dar nu am reusit asa ca m-am lasat pagubasa.Nu stiu cand si-o reveni ca dutreaza de prea mult timp problemele astea.
Floricik pup fata frumoasa
Laurairina ma bucur ca te-ai hotarat sa tii rechinasul la san cat vrea.Ea e proprietareasa acolo,da?
Alinus imi pare tare rau de problema cu care s-a nascut Dragos dar bine ca sunteti acasa si veti fi bine in curand.
Ma bucur ca a decurs nasterea atat de usor.Bravo!
Camelia eu sper sa te invrednicesti cu scrisul.Deci e sigur ca vei face cezariana?
Cristinaboc sunt sigura ca daca vei sta cumintica bebe nu se va naste prematur.Avem multe dovezi printre noi.
Miany multi
Lauradi imi "asum " eu pupicii si floricelele pt programarea din listuta.Si eu pup pe mami si pe Ducu cel scump si clar ,asa e,nu trebuie sa ne irosim energia cu ce va fi

Felicitari Ofetita!Bun venit Smaranda!


Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si 37+Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jay

Da Shtefy , inca sunt pe aici, maine -poimaine implinim 41 saptamani si Isabella inca nu vrea sa vina !

Maine mergem iar la control (de data asta pe masa; si aici ca si in UK, nu se practica aproape deloc controlul pe masa sau alte chestii )...

Vineri 20.11 sau cel tarziu luni 23.11 mergem la spital sa o scoatem de acolo pe incapatanata balerina...

Sa ne tii la curent,sa fim alaturi de tine cu ganduri bune


Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si 37+Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

JAY...pentru sustinere...cand credeam eu ca nasc...si mult succes,sa nasti cat mai repede si cat mai usor


saptamana 38
A.M.R. MAXIM 3 SAPTAMANI
www.drepturile-gravidelor.ro/Pagini/links.html" target="_blank">drepturi gravide
www.dreptonline.ro/legislatie/hg_norme_sustinerea_familiei_cresterea_copilului_1016_2009.php" target="_blank">HG 1016/2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

HAI LYLYANA

FELICITARI PROASPETELOR MAMICI DIENUTZE, SMARANDITZA, RGAGAPIE, FDANIELA, OFETITA SI BINE ATI VENIT PE LUME NATALIA OANA, TIMOTEI, MAYA PAULA, PAULA GABRIELA, SMARANDA.

Doris 38+ Matteo ......

poze

AMR 2 SAPTAMANI




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

Simina frumoasa povestea printesei cu ochii albastri.

My Lady frumos povestesti, sa fiti fericiti in continuare toti 3.

Doris 38+ Matteo ......

poze

AMR 2 SAPTAMANI




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Doris ce mai faci,cum te mai simti?


Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si 37+Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Se pare ca iar fac planton.
A mancat la 11 si nici acum nu a inchis ochii...sunt mari cat cepele

Bine ai venit pe lume Smaranda

Stefy in direct

fericita poze Maya Andreea
Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

Noi azi am fost la ultima eco, s-a chinuit dr. o multime sa ne masoare capusorul da nu prea a reusit, Matteo ar avea in jur de 3200kg, colul lung inca si nu-i deschis deloc, asa ca saptamana asta mai asteptam dupa parerea dr. Daca pana pe 25 nu se intampla minunea atunci mergem ptr. vizite la spital din 3 in 3 zile ptr. controale. Deci tot inainte.

Lacramioara ma gandesc mereu la tine.

Shtephy sus cu moralul, mamica si fetita dulce.

Doris 38+ Matteo ......

poze

AMR 2 SAPTAMANI




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

grazzie doris


saptamana 38
A.M.R. MAXIM 3 SAPTAMANI
www.drepturile-gravidelor.ro/Pagini/links.html" target="_blank">drepturi gravide
www.dreptonline.ro/legislatie/hg_norme_sustinerea_familiei_cresterea_copilului_1016_2009.php" target="_blank">HG 1016/2009

Mergi la inceput