FIV 254

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

mirela - eu am spus Dr. Dinu Albu de la Giulesti....cred ca am specificat la topicul cu pricina.
Eu nu spun ca nu ti s-a spus asta doar ca uneori este bine sa nu fim atat de categorice in afirmatii.

Catalina
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank">salvati o viata alina donescu
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144170


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

ok

de Craciun vom fi 2 in 1 ....... +5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Fetele e normal sa am o durere surda in burtica dupa ET??????de dim o am din cand in cand.
Sheri am baut 3 guri de vin rosu fiert.nu am avut curajul mai mult sa nu imbat bebelusii!
de patrunjel scrie intr-o lista ca nu e indicat dupa ET,dar de ce?stie careva?eu tocmai am papat o supa de pui facuta si cu patrunjel.
poate par paranoica dar sper sa ma intelegi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Citat:
citat din mesajul lui lachione

FELICITARI SHERI!!!!! Nu am aparut in timp util pentru ca am fost la Brasov cu fetele o saptamana si acolo nu am avut net. Ma bucur enorm pentru reusita ta. Eram sigura ca vei reusi acum, nu stiu de ce. Poate pentru ca ma saturasem eu de incercarile tale Te rog daca nu v-ati intalnit inca sa nu ma omiti pentru ca de data asta voi veni si eu indiferent de zi sau ora. Mi-e tare dor de toate fetele din vechea trupa.

Oana felicitari mamico, sa-ti traiasca minunea de fetita si sa va bucurati de ea! Fa cumva si vino si tu la intalneala!

Tuturor fetelor care sunt in focuri sau in asteptari MUUULT NOROC si... NU VA PIERDETI SPERANTA!

Lachi mamica de Karina si Iris
http://www.dropshots.com/lachione#albums/a%20treia%20luna


Multumesc Lachiuta, stiam eu ca nu ma uiti si ca te bucuri pt mine, nu-ti mai zic de tarsa mea sa te tot sun sa-ti spun: nici de data asta! Dar acum gata m-am facut fata cuminte si ascultatoare! Deci vezi ca ne vedem la sf lunii, te sun din timp sa-ti spun ce si cum, eventual trec si te iau. Pupa fetele din partea noastra!

Shery +4 si inimioara Alesia (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Citat:
citat din mesajul lui carla_2008

Fetele e normal sa am o durere surda in burtica dupa ET??????de dim o am din cand in cand.
Sheri am baut 3 guri de vin rosu fiert.nu am avut curajul mai mult sa nu imbat bebelusii!
de patrunjel scrie intr-o lista ca nu e indicat dupa ET,dar de ce?stie careva?eu tocmai am papat o supa de pui facuta si cu patrunjel.
poate par paranoica dar sper sa ma intelegi!!





Eh, nici chiar asa, patrunjelul are f mult calciu si sa nu dea contractii, dar de unde uter format deja pt contractii? Si se refera la o punga de patrungel, nu o asezonare in ciorba. Hai pofta buna!

Shery +4 si inimioara Alesia (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Buna,

Din pacate niciunul dintre blastocistii mei vitrificati nu a supravietuit incalzirii.
Aste este viatza, mergem inainte. Multa bafta fetelor ce urmeaza sa se testeze n urmatoarea perioada. Va pup pe toate.

Ingeras, mami de Maya
In curand vom fi 2 in 1...din nou..si va fi bine!
Campania noastra
www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">Petitia noastra - semneaza si tu!!
Infertilitatea este o boala!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_bebe spune:

ingeras26a - poate vine bebe natural luna asta si nu era loc in burtica pentru mai multi!

si unul pentru Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Buna fete,
Scriu si la voi .
Incepand de ieri sunt si eu o candidata la FIV

Sper ca ati baut cafeluta de dimineata cu cei dragi si iubiti.
Daca sunt intarziate, va invit eu acum la un ceiut...
Sunt si eu Z2 de CM si de ieri seara am inceput Decapeptilu 0.1 .
Din Z3 incep si cu Gonal F 300
Trebuie sa merg la monitorizare in Z7.
Eu sunt dupa 6 IUI nereusite si la primul FIV
Va pup si va urez tuturor o zi minunata



Mona
:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingeras26a

Buna,

Din pacate niciunul dintre blastocistii mei vitrificati nu a supravietuit incalzirii.
Aste este viatza, mergem inainte. Multa bafta fetelor ce urmeaza sa se testeze n urmatoarea perioada. Va pup pe toate.

Ingeras, mami de Maya
In curand vom fi 2 in 1...din nou..si va fi bine!
Campania noastra
www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">Petitia noastra - semneaza si tu!!
Infertilitatea este o boala!!


Imi pare tare rau Ingeras , hai nu fi suparata ca n-ai ce-i face, nu tine de tine!Ia-o pe Maya in brate si zambeste . Maine e o alta zi, nu?

Shery +4 si inimioara Alesia (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

Ingeras, imi pare rau...

Mergi la inceput