Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *104*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20

Am cumparat 2 geluri pentru eruptie dintisori...super bune!!!
Tipa care mi le-a adus mi-a mai lasat cate 1 bucata din fiecare...daca doreste cineva din fetele de aici...dati pm si va spun cat costa. e vorba de orajel cu aroma de cirese si orajel de noapte. Sunt cam scumpe...


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009



Vrem si noi, desi inca nu avem inca nici un dinte, dar ma pregatesc

Tare rau imi pare ca n-o sa cunosc nici de data asta pitonul...Dar sigur ne vedem la intalnirea organizata de Chato sau poate ne intersectam pe la Viena

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

OLISHKA< ILINCA multumesc!

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui shasa

OLISHKA eu am folosit tobrex la Teo ca l-am scos din maternitate cu conjuctivita. La noi a fost bun, l-a ajutat

IriTeoPetru
New Life Is Born



Super!!! Aveam un pic de emotii cu acest medicament caci nu scria nimic pe prospect legat de bebelusi si de aceea am zis sa va intreb sa nu fac o gafa. Acum sunt linistita

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Poze cu Ana, bebe3 si David

http://picasaweb.google.com/olgagireada/AnaBebe3David#

Poze recente cu David

http://picasaweb.google.com/olgagireada/David#5404464079018104770




Ilinca sincer mie nu mi se pare ca am slabit cine stie ce, dar ma bucur sa aud de la altii ca am dat jos kg Poze nu am cu mine...adica am da nu sunt atat de apetisante si nu vreau sa-ti stric imaginea pe care ti-ai creat-o

Anca cata dreptate ai Asa fac...abia astept sa urmez tratamentul sa vad daca ii trece, caci tare mila imi este de el cum se chinuie cu ochisorul si se freaca mereu si se inroseste.



Olga, mamica lui David iepurasul



Pot sa iti spun si eu acelasi lucru doar ca la singular DEOCAMDATA. Frumos baiat! Am eu asa un feeling ca tu baieti faci!

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Gata fetelor, ma retrag si eu la un dus si nani.
Va
Noapte buna!

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui shasa

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Poze cu Ana, bebe3 si David

http://picasaweb.google.com/olgagireada/AnaBebe3David#

Poze recente cu David

http://picasaweb.google.com/olgagireada/David#5404464079018104770




Ilinca sincer mie nu mi se pare ca am slabit cine stie ce, dar ma bucur sa aud de la altii ca am dat jos kg Poze nu am cu mine...adica am da nu sunt atat de apetisante si nu vreau sa-ti stric imaginea pe care ti-ai creat-o

Anca cata dreptate ai Asa fac...abia astept sa urmez tratamentul sa vad daca ii trece, caci tare mila imi este de el cum se chinuie cu ochisorul si se freaca mereu si se inroseste.



Olga, mamica lui David iepurasul



Pot sa iti spun si eu acelasi lucru doar ca la singular DEOCAMDATA. Frumos baiat! Am eu asa un feeling ca tu baieti faci!

IriTeoPetru
New Life Is Born



Nu pot sa cred...si eu aveam acelasi feeling uitandu-ma la pozele cu idienii tai...ca o sa fac baieti...Si uitandu-ma la pozele tale, nu-mi parea rau, caci imaginea era tare frumoasa Insa tare mult imi doresc si o fetita

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Am pus iaurt la prins si tare curioasa sa vad ce-o iesi maine dimineata

Aaaaa...Petra ce ma bucur ca veniti si voi la intalneala

Dyana imi pare rau ca nu veniti...dar mai gandeste-te...jucam psihologul, mima, facem schimb de mame ...de tati nu

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Buna dimineata.
Wow, dar ce spor ati avut aseara la scris. Ratzik mea s-a insanatosit (ieri am iesit si la plimbare), dar tot s-a trezit la 5 jumate... ca ii era sete... As ca, profit sa citesc ce-ati mai scris aseara. si sa-mi beau cafelutza.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui chatonel
avea 8 kg acum 3 saptamini, banuiesc ca acum tre sa fie pe la opt si trei sute;
stii, am mai zis io ca am avut o matusa pe la noi si a-ndopat copilu de a luat 500g in 10 zile. Acu astept sa creasca, sa se intinda grasimile :)

Wow, bravo! Noi doar 7,200 la 68 cm. Vezi Aris, ca tot mici suntem?
Si matusa aceea unde e acum? Nu vrea sa vina la noi?


Ba la noi! Avem tot 68cm, dar doar 6200... atat avea la 7luni (adik acum 10 zile), nici nu am curaj sa o cantaresc acum, dupa episodul cu diareea, ca cine stie ce descopar si kiar ca pic in depresie.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

realy???? hai mah...asa varza sunt? nici nu stiu despre ce e vorba. te pomenesti ca a fost gest reflex
Citat:
citat din mesajul lui shasa

ARIS stiu eu de ce te iubesc! Ai "atins" pe cineva care nu are loc de mineAsa te vreau mamico!!!!


Stiu eu! Stiu eu! Ca daca nu raspundeai tu, o faceam eu.

Sper ca ne referim la acelasi lucru.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput