Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *104*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

PETREAN frumosi baieti aveti.

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Oli,

ochisorii mereu se trateaza amandoi, chiar dc problema e doar la unul, pt ca sunt organe pereche si prin "simpatie" se poate transmite de la unul la altul ORICAND, chiar daca de la inceput problema e doar la unul.

Iti explica Dyana mai corect, stai ca vine!

Veronica-Elena 12 ani, Tudor-Iulian 9 ani, Robert-Adrian 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Inainte sa ma bag in pat...caci azi am fost pofticioasa si am un capucciono, dar nu de la asta sunt treaza acusha ci de la alta ...vin+cola miammm , ce bun a fost...maine o sa fiu zombilica de somn...

mihaelacg...o sa venim pe la Galati, caci acolo locuiesc finii nostri si ne-au invitat pe la ei...problema e ca nu stiu cand vom ajunge pe acolo. Te anunt din timp...sa te pregatesti!
Referitor la papat...acum e problematic si cu Victor...Tehnica pe care o aplic mai nou consta in "Ferma animalelor" , adica eu fac precum toate animalele din lume...evita insa sa imiti un leu...caci Victor s-a pus pe un de a trebuit sa il iau in brate ca sa il calmez...cred ca am fost prea convingatoare...desi eu ma credeam mai degraba o oaie si nu o leoaica...
Felicitari si la multi multi ani in casnicie...Noi pe 9 noiembrie am sarbatorit doar 7 ani!

pentru floric, nicky09, novus, ayla, monnvas, pisik06, dodo_pui, olishka, petrean

ayla ai vazut ca ti-am dat sms azi?! esti ok???
Luana se antreneaza la saritul din pat peste tati ca sa-l prinda pe Piton in brate cand se da el jos cu spatele...Si culoarea ochilor e cam ca a lui Victor...Iar la capitolul bale...eu as putea sa fac dush in balutzele Pitonului...cine a mai vazut sharpe balos???
Referitor la Papushica Floare...vrei sa o caut si sa ti-o trimit???

chato mi-a placut maxim bunelul in tzarc...sper sa ii iau si eu Pitonului un tzarc...dar nu stiu cand... cand ajungi in Ro??? Pupam pe POGO...

novus din pacate nu voi reusi nici de data asta sa ma alatur voua...nu sunt inca nasa din nou...dar o sa merg la o sindrofie la fetita prietenilor nostri ...taiat turta cum e pe aici prin Bucuresti...dar nu sunt sigura 100%, caci dupa cum am spus pe 28 noiembrie plec la Focsani...iar tati insista ca in weekendul 12-13 sa vin la Bucuresti sa facem cumparaturile de Craciun...mai vedem...apoi bugetul familiei e deja amanetat pentru o vacanta romantica la Viena pe care eu si printul consort o vom face in perioada 12-19 ianuarie 2010...deci nu pot deschide gurita ca vreau si la munte... Cu fetele din Bucuresti mi-ar fi placut sa ma vad...la un suculetz...dar nu s-a organizat nimic de cand am venit eu in Bucuresti....poate si pentru ca vremea s-a nasparlit...




Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Am cumparat 2 geluri pentru eruptie dintisori...super bune!!!
Tipa care mi le-a adus mi-a mai lasat cate 1 bucata din fiecare...daca doreste cineva din fetele de aici...dati pm si va spun cat costa. e vorba de orajel cu aroma de cirese si orajel de noapte. Sunt cam scumpe...


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Wow, gigelica, vacantza romantica la Viena...
Am uitat sa-ti spun: nici nu trebuia sa ne precizezi ca Pitonas e iubaretz, ca se vede pe mutrita lui! Ti-am zis: latin-lover scrie pe el!! Si chiar seamana cu tine; dar n-ai situ poze de cand erai bebe, sa ne convingem mai bine? Haideti, tufete, "provocarea" cu pozele din copilarie ramane deschisa!
Gata, plec la nani ca iar am exagerat!! Va pup!
Shasa, te rog sa continui transmisiunea in direct! Predau legatura!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
6luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

AYLAce pofta de painica aveti

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Wow, gigelica, vacantza romantica la Viena...
Am uitat sa-ti spun: nici nu trebuia sa ne precizezi ca Pitonas e iubaretz, ca se vede pe mutrita lui! Ti-am zis: latin-lover scrie pe el!! Si chiar seamana cu tine; dar n-ai situ poze de cand erai bebe, sa ne convingem mai bine? Haideti, tufete, "provocarea" cu pozele din copilarie ramane deschisa!
Gata, plec la nani ca iar am exagerat!! Va pup!
Shasa, te rog sa continui transmisiunea in direct! Predau legatura!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
6luni


pt tine si pt Sophiphilica...
Am la Focsani poze cu mine...si incerc sa pun cateva...
Am fugit si io in pat...sa imi fac curaj...printul consort inca se joaca pe calc, Pitonul isi canta singur caci s-a trezit urland in miez de noapte si nu il pot impaca si convinge sa mai faca nani...Noapte buna!!!


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

OLISHKA eu am folosit tobrex la Teo ca l-am scos din maternitate cu conjuctivita. La noi a fost bun, l-a ajutat

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Poze cu Ana, bebe3 si David

http://picasaweb.google.com/olgagireada/AnaBebe3David#

Poze recente cu David

http://picasaweb.google.com/olgagireada/David#5404464079018104770




Ilinca sincer mie nu mi se pare ca am slabit cine stie ce, dar ma bucur sa aud de la altii ca am dat jos kg Poze nu am cu mine...adica am da nu sunt atat de apetisante si nu vreau sa-ti stric imaginea pe care ti-ai creat-o

Anca cata dreptate ai Asa fac...abia astept sa urmez tratamentul sa vad daca ii trece, caci tare mila imi este de el cum se chinuie cu ochisorul si se freaca mereu si se inroseste.



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

MONNVAS nici bine nu ai incheiat ca am si aparut

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput